• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
to poznám s tými zápasmi aj my sa prispôsobujeme Veronikinym zápasom :grinning:
22. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty to tam mas na skok a take veci nam este netreba ale plienky maju aj na ukr.zajtra ideme z kamoskami tak vam sfotim ten obchod kam chodim :grinning:
22. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lúčim idem do hajan :pensive:
22. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No....ja byvam na zaciatku Petrzky a hranice mame kusik od domu... :grinning: :grinning: :grinning:

Adi...my mame polku soboty tymi zapasmi zabitu.... :angry: :angry: :angry:
22. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte večernice :slight_smile:
...iba vás pozdravím a prečítam,som nejaká zmorená :frowning2: ...to asi z počasia - celý deň sa chystalo pršať a padli až 4 kvapky :frowning2: vietor všetko odfúkal

iwi...nedeľa nech sa vydarí na 100000...% :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi...dobru nocku! a pekny vikendik! :dizzy_face: :dizzy_face:
amdrea dobruuu :wink:
Bodecka...mna z toho pocasia boli hlava jak svina....uz jeden Brufen mam v sebe, nachvilu zabral a zasa boli.... :angry: :angry: :angry:
22. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj mne niekto na nej celý deň sedí :grinning: :grinning: :grinning: ...a ešte nám aj vyúčtovanie za byt dne nosili...že nedoplatok 61€ :angry: veľa teplej(ale aj studenej) vody sme minuli - v novembri sme prerábali chodbu a kuchyňu,tak možno aj to urobilo svoje
22. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: dne...=dnes :grinning: ...už ani nevidím
22. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus aj mna pobolieva uz v noci to zacalo a ibalginy papkam jak lentilky v noci 2 a poobeda som zas 1 ale uz to musim vydrzat :frowning2:
22. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, prave mi muz hovori, ze nam dosiel nedoplatok 4 litre, a to sme mali minuly rok preplatok 8 litrov....
22. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...len sa moc nenpchavaj Ibalginmy...co ak si tehu.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mm mi vravi to iste ale pri mojom stasti :frowning2: no uvidime uz sa blizka tak vypnem notbuk tak pa pa a dobruu
22. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď aj ja som počítalaže nám vrátia - doteraz sme vždy mali preplatok (vlani 4tis,a roky predtým až do 8tis)...no ale čo sme učetrili na elektrine (90€) tak zaplatíme za byt :frowning2: ...mohli byť na dovolenku na zmzku :grinning:
emily...aj mňa to napadlo :wink: ...paralen je asi menej škodlivý?
22. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru Emily....aj ja uz idem....

Dobru nocku!
22. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú :pensive:
22. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko este vylihujete? tak sup sup makat ja idem k babke osypovat zemiaky a taak sa mi nechce :frowning2: a este jedna zla sprava mrska dorazila :frowning2: :frowning2: no ale este nieje vsetkym dnom koniec :wink: prajem krasny vikendiik
23. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne slnecne ranko vam prajem.... :dizzy_face:
Este na vas rychlo mrknem, kym som doma, MM isiel odviezt Filipa na zapas a medzitym skocil do metra, volal mi, ze kupil prazmy, tak dnes grilujeme rybky....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V pondelok vam nahodim fotecky z toho rakuskeho jazera...teraz to uz nestiham.

Emily neboj, urcite pride eset jeden bocian na zahradu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U nas chodil tristvrte roka, kym sa zadatrilo..... :dizzy_face:
23. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
emily nič to na budúci mesiac sa určite zadarí :slight_smile:
cica mňam grilované rybičky, to ja môžem :slight_smile:
my dnes na chatu nejdeme, lebo večer strážim segre syna, oni idú na svadbu a bolo by to od ruky chodiť pre malého do TN
poobede hadam vybehneme s deckámi niekde na bicykel, ale budeme musieť len po TN bo nemám pre seba prilbu :grinning:
23. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som domka a zacala som upratovat lebo vcera mm mal navstevu brata z manzelkou a maly yorksirom a nasla som si v spalni hovienko od psika joj ma ide porazit naco maju psa ked uz piaty mesiac ho nevedia naucit vencit vonku a pritom mam dvere z chodby tak stacilo ich zatvorit aby nebehal po celom dome :angry: :angry: :angry: :angry: teraz by som vyhodila aj ich aj zo psom :angry: :angry:
23. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

emily mala si im dať lopatku a handru a pekne nech si to odpracú..asi by mi to tiež vadilo..teda nie asi..ale určite!

cica pekný víkend na záhorí prajem :slight_smile:

andrejka moj švagor šiel dnes na svadbu až pri košice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som upratala jankovi izbu som mu vyhadzala saty vo stvrtok a on ich naspät dnu nahazdal :angry: ale mam nervy a nemam sa na koho vyziapat tak som mu pekne ulozila saty ako vzorna mamina :slight_smile:
23. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som uz uspala cmucika, ani za svet nechcel spat...

Emily, do mna by voslo 100 certov, keby som si v byte nasla h.... od psa, asi by ma bolo pocut az na druhy koniec Petrzalky....:slight_smile:

Adulik dakujeeem, aj vam pekny vikendik!
23. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,zas tu mame sobotu,,ja dnes ani neupratujem,,mám antipatiuu v sobotu upratovať,,ja radšej cez týžden,,
23. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no MM zas zaspal pri bobakovi ked ho dal spať,,on je dočista chorý,,furt len spi :angry:
23. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona aspon nic nechce ked tm ked aj on hajka uzivaj si ticho klud :grinning: ja som sama domka byt vypratany :wink: a nerva uz presla
23. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta chvala bogu,,lebo ja ked mam nerf tak musím niečo hodiť :grinning:
23. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k MM sa už ani nevyjadrujem posledne je nervozný jak starý chlop,,či jak by som to najjemejšie napísala
23. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no ked hodis tak zas musis upratovat :grinning:
23. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok