Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
24. máj 2009

ano bodecka--vsade razom 😀 ale ulej este do druhej nohy 😀 😀 😀

bodka13
24. máj 2009

šup do druhej nohy (_) 😀

lilu18
24. máj 2009

cin cin-vypito--papa bude sa mi dobre haji--krasne snicky babenky 😔

renka9
24. máj 2009

lilu, uz si isla, chcela som , aby si mi kuk na toto, to je ten spoluziak, a neviem si s tym dat rady
http://www.bebo.com/Profile.jsp?MemberId=312492...
kde ho mam oslovit, baby, neviete mi poradit? ja neviem moc anglicky 😒

bodka13
24. máj 2009

som to kukla reni,ale neporadím ti ☹ ...skús mu napísať (send a message)

bodka13
24. máj 2009

hlásim odchod 🙂 ...ráno treba ísť do roboty ☹ ....dobrú nôcku 😔

aadula
25. máj 2009

šup na prvú stranu, dboré ránečko 🙂

iwuškaaa kde si ako bolo referuuj 🙂 🙂

iwusska
autor
25. máj 2009

adulka ahooooj, tak som konečne tuuuu 😵 😵 😵
som unavená a rada že to všetko v pohode prebehlo.....v sobotu som doobeda doma upratovala a robila šalát, a potom od piatej do pol desiatej som chystala miestnosť a varila slepačiu polievku. V nedeľu to nabralo strašne rýchly spád, hore som bola od pol šiestej-odháňala som mraky, Ninke som ožehlila peletínku, doviezla som kaderníčku a išli sme.... Ninka bola krásnučká, každý vravel že je ako princeznička, som sa v tom kostole naslzila 😢 😢 hlavne keď spievala pred oltárom....a tá torta ktorej som sa tak bála bola úžasná, som vám odložila 😉

aadula
25. máj 2009

iwuška som rada, že to dobre dopadlo...je to úľava pre maminu takáto akcia 😝 😉 som to zažila, myslela som na teba...bola som aj ja včera pozrieť..mužom bratranec mal prijímanie 🙂 keď budeš mať trošku čas hoď fotečky 🙂

hasleerka
25. máj 2009

dobré ránko 🙂 ... iwus tak super, že všetko dobre dopadlo ... pošli fotečky

jáj babulky ste tu popíjali a ja som nemohla

Zuzka už teploty nemá, len ju ešte trošku prehána, dnes som ju nechala doma, uvidím či aj zajtra ... čo máte školákov, možem ja nechat dva dni doma ...

iwus všetky zachvilu skypejeme ... pridáš sa 😉

hasleerka
25. máj 2009

renka stále nič mi od teba neprišlo na FB, daj do IP tvoj mail, skúsím si ta ja násjt

netmona
25. máj 2009

dobreéé,,,
ivuška,,tak si si makla,,za tie dni,kto nerobil doma taketo udalosti tak nevie kolko, všetkeho treba pripraviť a aj seba 🙂 ,,,tak fajn že, si to zvládla

iwusska
autor
25. máj 2009

ďakujem že si na mňa myslela 🤐 🤐 🤐
fakt sa mi uľavilo keď už máme po tom, vieš ja som taký detaelista a všetko chcem mať tip top, tak potom to tak aj vyzerá s mojimi nervami 😀 Ninka si včera na oslave aj poplakala, lebo všetky deti sa vybrali na kolotoče a nemysleli na to, že one v tých šatočkách nemože...bolo jej ľúto že dali prednosť kolotočom 😖 tak som ju potom zobrala domov prezliecť a bola som s ňou, už bolo dobre 🙂
foto som vám chcela hodiť už včera, ale nedalo sa mi to stiahnuť do pc, neviem prečo, ešte sa mi to doteraz nestalo 😠

emily333
25. máj 2009

dobre ranko uz sa tesim na torticku a fotocky 😉 ja som teraz vybavovala telefonaty babke nejde chladnicka a ked som zohnala opravara a dohodla termin a pretelefonovala asi 15minut tak babka povedala ze nech ho odvolam bo ona si uz tiez volalal no nervy hned od rana 😠

netmona
25. máj 2009

ivuš,,nič si s toho nerob,,ved ich určite hodiš,,a my pokukame 🙂

emily333
25. máj 2009

hasli skus zavolat triednej ale viem ze jeden den v mesiaci mozes ospravedlnit aj ty.

iwusska
autor
25. máj 2009

babulky ďakujem, ste zlaté 😵 😵 😵
haslerka ja nemám skype ☹ a Zuzulke posielam ozdravný cmučik 🤐 🤐 🤐 🤐

iwusska
autor
25. máj 2009

haslerka aspoň u nás môžeš ospravedlniť max. 3 dni za sebou, ak je to viac treba potvrdenie od dr.

andreah70
25. máj 2009

ahojte 🙂
iwus som rada že vám to dobre dopadlo, už sa teším na fotečky
hasler aj u nás môžem ospravedlniť 3 dni
idem si prečítať čo ste včera popísali 😀

iwusska
autor
25. máj 2009

andy 😉

hasleerka
25. máj 2009

iwus škoda že nemáš skype, a facebook, aj tam sme sa našli

emily, nič si z toho nerob,hlavne že sme mladé a krásne 😀 😀 😀

iwusska
autor
25. máj 2009

haslerka ale koli vám si ich naštelujem 😀

emily333
25. máj 2009

hasli mas pravdu 😀 kocky uz som si vas dala do priatelov na FB 😉

netmona
25. máj 2009

emily,,to je skoro ako FBI 😀

netmona
25. máj 2009

dobrý napad babule,,aj cez skype pokecať ,,,a zhoria káble 😀 😀

cica13
25. máj 2009

Iwusiiiiiiik ahoooooooooooooooooooooj, vcera som bola cely den myslou s tebou..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Som rada, ze to vsetko super dopadlo a ze si spokojna a hlavne, ze Ninka je happy... 🙂 🙂 🙂 🙂

Hasli, u nas tiez mozes 3 dni ospravedlnit.

hasleerka
25. máj 2009

emily mám ta v priateloch ... iwus veru inštaluj

emily333
25. máj 2009

babenky mozno aj u nas ale radsej zabehnem k doky a mam to istee 😉

hasleerka
25. máj 2009

naša učka je super, býva vedla vo vchode, takže ona bude vediet že si nevymyslame ... to ja len kvoli uradovaniu, keby čosi

cica čau, už si domka?

cica13
25. máj 2009

Hasli ahoj, dosli sme vcera vecer.....