• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
ma napadlo....my sme tu mali..teda ešte máme kasárne..... už ani neviem ako sa raz do mňa zaľúbil jeden vojačik... on mi vyvolával už aj keď som vydatá bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ktovie čo je teraz s ním ... že by som si ho zavolala do pošty pre teba? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ahoj :slight_smile: kedysi som to aj ja pozerávala :slight_smile:
26. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skus len co ti povie polovicka :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily...ja mam stres keď sa vidím v našej káblovej telke mestskej...mna by do telky teda nedostali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo robíš v mestskej káblovke :confused: :fearful:
26. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj šlla ale ten nas prizvuk by bol na smiech :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chlapci a chlapi som aj ja zboznovala...normalne som pri tom ani nedychala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula-- :grinning: :grinning: :grinning: vies ze aj ja si pamatam zelene more v leviciach a ked sme sli z intraku do kina polka bola zelenaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau cicus :slight_smile:
26. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :grinning: :grinning: :grinning: to áno..aj jarmoky bývali zaujímavé :grinning: bývali pri kasárňach kedysi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cica a pamatáš Robina Hooda ešte ten starý film pred revolúciou? teda seriál? mne ho otec nechcel dovoliť pozerať..som do 8 ročníka musela chodiť do postele o 20.tej...tak som potajomky chodila za dvere a ani nedýchala tak som pozerala aby ma nepočul :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som žrala chlapcov a chlapov a Zounara som milovala :grinning: teraz keď ho vidím vo VKV :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusk ahoj :dizzy_face:

Aduli...dufam, ze s Duskom oslavujete.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..presne tak isto som aj ja pozeravala, ked mi nasi nedovolili pozerat, smirovala som spoza dveri....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy...Zounar bol fesacisko, ale teraz je tusim z neho bravcuk.....dlho som ho v telke nevidela, ale par rokov dozaadu bol dobre nabraty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ..aj ja :grinning:
26. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica presne je taký vyžratý :unamused: hrá vo VKV doktora
26. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka...nooo pribudli mu rôčky aj kilečká ...ale je v pohode podľa mňa :slight_smile:

cica, celý deň oslavujeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... klasický deň ... brat tu bol s priateľkou mu gratulovať, moja mamuša ho prišla strihnúť...to mu musí stačiť :grinning: a ja som bola s kamoškou na kofole..musela som s malým von ísť aby zaspal...a zas sa mi zrúbal...skoro si hlavu o tehlu buchol...ja ho už striehnem ako neviem čo...a aj tak je ako kaskadér :angry:
26. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli....Samino by mal v prilbe behat.... :dizzy_face:

MM dosiel zo zahoria...doniesol plnu misu jahod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulík, keď nad tým rozmýšlam aj som mala o pár kilečiek menej keď som to sledovala :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala nielen o par menej ale o hodne menej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...ale nááhodou taký poriadny chlap.... :grinning: :grinning: nemôže byť každý vyšportovaný :wink:

cica kúpili sme mu na bicyklík...a taký je podarený nechcel si ju dať, ale keď som ho vychválila a rozprávala som mu ...jooj ty si ale peknýýý, tak si ju v pohode nechá..musím ho cvaknúť :grinning:
26. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka-- :frowning2: samkovi oblecieme aj chranice okrem prilby :slight_smile:

cica a co,neponuknes?? :grinning:
26. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby však sme krv a mléko...a podaktoré aj trošken sadlo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: , ale o tom ani muk :wink:
26. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...uz ponukam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aduli...bud ticho s tym sadlom...lebo tak sa potim, ze sa mi pomaly roztapa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica aj adula má rada jahody :grinning:
26. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli..su na stole....tak zobte vsetky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A nezabudni Samka odfotit v prilbe!!!!!!
26. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už slintáám mňam mňam jahodky :slight_smile:
26. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už neslintám musela som si naložiť :grinning: :grinning: , dnes som kupila 2 kg
26. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa mame jahodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok