Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
31. máj 2009

ahoj tatolu 🙂 ...nezávidím ťažkú noc ☹ ...ulož drobcov a driemkaj aj ty trošku 🙂
...musím ísť...niečo malé blonďavé tu vreští"už si tu dlho,vypni ten internet" a ešte ma aj hryze a štípe,že on ma vyženie 😠 😀 😀 😀

aadula
31. máj 2009

bodka 😀 😀 😀 beťár malý blonďavý

tatolu
31. máj 2009

No dvojky v posteli... idem dať ešte Lukymu polievočku (druhé jedáva s deťmi, keď sa zobudia) a uvidíme, čo zahlási.

V poslednom čase je zlatý. Už sa mu iba občas podarí poka... a na malú chodí pekne do veľkého záchodu. Iba niekedy nestihne stiahnuť punčošky a slipky. Ale to už je super 😉 - Musela som sa a teda aj jeho pochváliť 🤐 😀

tatolu
31. máj 2009

Dnes som si nestihla ešte spraviť kávu, asi to napravím a pôjdeme na tie potulky. Je tu popršané, takže iba na dvor nemôžeme...
Papa

hasleerka
31. máj 2009

ahojte, ja som sa až teraz sem dostala, nie žeby som bola taká usilovná, len mm pozeral archív modré z neba
už máte všetky navarené ... my áno, zachvíľu pôjdem dať babám polievku

aadula
31. máj 2009

hašlerka ahoj 🙂 ja mám polievočku hotovú...ešte idem kuracie masko na olej hodiť a na to kukuricu a ryžu uvariť...len pozerám serial na markíze tak zbežne 😝

hasleerka
31. máj 2009

dala si kuracinku do niakeho pácu, či len tak na prírodno

hasleerka
31. máj 2009

baby čo máte digi kamery, kto vám robí dvdčka?

emily333
31. máj 2009

babenky vypadol mi net ale sek som nehladala uz bol vyplateny 😉 😉

netmona
31. máj 2009

ahojte,,,no emily ktovie kde ti vypadol,, 😀 ten net 😅

netmona
31. máj 2009

no ja už dávno navarené,,dnes sviečková na smotane,,tak tatík sa teší a 2 x bude obedovať,,, 🙂

hasleerka
31. máj 2009

emily aspon si ušetrila 😉

netmona
31. máj 2009

hasli,,,no tak to ušetrila ked, zaplatila a nejde 😀 .......aj mne to sem tam robí,,asi zmenim firme lebo, je dosť pomalý

netmona
31. máj 2009

hasli,,dnes maš plán niekam ísť :?

hasleerka
31. máj 2009

áno netmona ideme na návštevu,

aadula
31. máj 2009

hašlerka..dnes som robila len tak..pokrájala na slížiky, hodila na opraženú cibuľku, osolila, opaprikovala, okorenila, dala som na to kečup a horčitu a kukuricu mrazenú ... stále niečo iné vymyslím...ale je to v podstate na jedno kopyto ...ale s ryžou je to mňam

aadula
31. máj 2009

niekedy zvyknem aj tak, že šupnem na to smotanu a potom to papáme s cestovinkou nejakou..kamoška zvykne dať napr. tatarku 😝 😉

hasleerka
31. máj 2009

to máte skvelých chlapov, mm nechce moc kuracinu ... ide ma picnúť ... no a kukuricu by po mne hádzal 😀

netmona
31. máj 2009

aadu a hasli,,no vidím že, chlapy moc kuracinu nie, M mojej kamošky ked vidí že, vyberá kuracinu na obed tak už, kričí aj dačo normálne vyber,, 😀 ,,,

aadula
31. máj 2009

netmona..moj zje kuracinu 😉

hasleerka
31. máj 2009

no môj tu kuracinu zje aspon ked spravím mexický guláš ... a raz za 10 rokov jedno pečené stehno 😀

aadula
31. máj 2009

hašlerka môj nezje napr. zapečený karfiol a nemá rád skladané zemiaky...ale keď iné nie je tak ešte tie krumple ako tak zje 😝 , ale napr. ja zas nemusím špagety

hasleerka
31. máj 2009

adi ved to, každý máme rád niečo iné ... u nás zase Zuzka a ja zbožnujeme špagety

tatolu
31. máj 2009

Hasli, my máme obyč.kameru a drahý teraz akúsi mini strižňu, ktorú keď prepojím s kamerou a PC, budem si môcť všetko prehodiť do PC, postrihať a potom už nie je problém napáliť na DVD 😉

Chválim sa, že som uložla všetky deti a spali 😕. Trochu som si teda poležala aj ja... Na obed som už nespala taký rok, takže úplne zaspať sa mi nedalo, ale aj tak pomohlo 😉

tatolu
31. máj 2009

no chcela som apísať, že kúpil - ja magyar....

emily333
31. máj 2009

ahojte konecne mi to ide uz som chytala mindraky 😉 u nas cely den prsiii ☹

emily333
31. máj 2009

no nuda robi svoje 😀

tatolu
31. máj 2009

Emi, no išla by som 😉
Iba mi to trhá, lebo u nás tiež prší a vtedy to ide horšie...

emily333
31. máj 2009

hsgfeýtuzgfuzžewrthrezfgruzgf urtgýqe rgtqt čš zteg čš