• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
ahojte...musím variť :frowning2: ...vojaci vyhlásili štrajk kuchyni,že zle začali variť a dávajú malé porcie,no cena lístka ide hore :angry:
...idem čítať aby som bola v obraze :grinning:
1. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli a kde to mas ulozene?cez skype skus poslat
1. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaduli my sme už teraz mali byť všetky u teba :grinning: :grinning: :grinning: ...veď ste mali minulý týždeň jarmok :grinning: ...nonono ty tajnostkárka :wink:
1. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čafte klábosníčky :wink:
kinderkám prajem všetko dobré :zipper_mouth: :zipper_mouth: naši sa dnes neučia, varia guláš. to je život :grinning:
1. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cica škoda ... ešte to skúsim cez ten skype
1. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme nakoniec nešli nikam..však sa tu tak rozpršalo...a malý nemá rád keď mu igelit prehodím cez kočík...tak som šla hľadať pršiplášť po paťke a našla som staro nové hračky čo sme odložili bo to boli také malé kocočky...a taak dobre sa teraz hrajká :grinning:

bodečka ja som tuším pozývala na jarmok..a nik sa nehlásil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bola to slaboda ak mám pravdu povedať...to len také nič oproti jesennému :wink:

hašlerka..pošli to mne ak chceš ja to sem skúsim hodiť :wink:
1. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška naši mali ísť zas k Hronu opekať, ale určite nešli, však tu lialo včera celý deň a dnes pokračuje, tak je tam blato, ktovie čo s nimi robia
1. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nás je oproti víkendu krásne, aj sa oteplilo, aj oskar sem tam vykukne, tak nech si to deťúrence užijú :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ale dobrý gulášik kotlíkový by som si veru aj ja dala :sunglasses:
1. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mali by sme sa vrátiť do školy :grinning: :grinning: :grinning: ...veď oni stále majú voľno

všetko najlepšie našim deťúrencom k MDD,aby ich poslúchali rodičia :grinning: :grinning: :grinning:

aaduli naši boli kuknúť a tuším aj niečo kúpili,ale tiež hovorili že ten na jeseň je oveľa lepší :wink:
1. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka takže na jeseň sme u vás ako na koni :grinning:
1. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka mas pravdu maju viac volna ako skoly a etse nadavaju bo sa musia ucit :wink:
1. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodkaaa mala si prísť s nimi a dať mi vedieť..sme sa mohli stretkovať :wink:

iwuška na modrom? :grinning: jasné...prídete a budem rada :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak presne včera ma to napadlo..že sa hovorí aké nároky sú teraz na deti v škole ...to áno..ale tí učitelia sú takí podľa mňa kamarátskejší..keď sme chodili my a boli sme už v takom veku ako ja dcéra..už sa nám len vyhrážali aké hodnotenia nám napíšu keď bude končiť a niečo vyvedieme..proste tvrdý komunizmus..myslím, že sa majú lepšie teraz tie deti aj keď toho učenia je viac
1. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka tak potom nám to nezabudni dať vedieť :wink:
1. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška určite dám :slight_smile: síce to už budem pracovať, ale určite sem po večeroch nakuknem
1. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som necevedela že idú,až teraz keď sme boli u nich mi spominali že boli a kupovali nejaké oblečko od kočky z NR a z tej ulice kde bývame my,a to suseda o dva činžiaky ďalej a jej rodičia boli svokriny susedia :slight_smile: ...svet je malý:wink:
iwus...som začala rozmýšľať že veď na bielom koni :grinning: :grinning: :grinning: ...no už som si káble uvolnila a docvaklo mi prečo na modrom :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
detičkám všetko dobré k MDD :slight_smile:
bodka nič si s toho nerob ja som si to dva krát čítala, že aký modrý kôň a furt nič :grinning: :grinning: až keď som to sem išla písať, že sa opýtam :grinning: tak som pochopila :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hviezdy, uz ste tu tusim vsetky......doteraz som sa kaslala s tymi fotkami, poposielam vam ich na mail, lebo je toho veeeeela....ale az ked bude David spat..... :wink:
1. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy dodatočne tm všetko naj.... k narodeninkám, a ešte ho vycmučkaj aj za mňa, to bude mať radosti toľko cmučikov dostane z celého Slovenska :grinning:
1. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus díky on už bol z toho včera v šoku :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy tak dnes može v tom šoku pokračovať :grinning: a koľko ročkov mal, ak to nie je tajomstvo?
1. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš pošli nech sa pokocháme :slight_smile:

sa tu smejem....modrý kôň :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto moje mrňa sa len váľa po mne v kuse...vylezie..ľahne..zlezie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď ja som chcela napísať že na modrom koňovi :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ...si ma normálne potešila :grinning: ...som sa bála že som nejaká mimo :grinning: :grinning: :grinning:

som chcela pofotiť čo si včera krpci pokúpili a baterky sa vôbec nedobili :frowning2: ...musia sa kúpiť nové :unamused:

mužík sa asi čudoval že čo je aká prítulná :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zase :grinning: :grinning: :grinning: ...prečítala som si iba že "sa len váľa po mne v kuse" a už som chcela zisťovať či sa u vás ešte zatepľuje" :grinning: :grinning: :grinning: ...aaduli on už trénuje do ďalekej budúcnosti :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočeny, už som tu dlho nebola... Ani vás nestíham čítať... Dúfam, že sa máte všetky dobre... :slight_smile:
1. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok