• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Hľadám, pôvodnú tému, ale nemôžem ju náisť :confounded:

Reni, žeby? No je pravda, že som bola doma sama s deťmi :pensive:
2. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako tak kukám, tak to budeme musieť založiť už III.
2. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievočky, ja dnes zas odchádzam....
Deti sú v postielkach a drahý sám odpratáva drevo. Prišli nám dosky na šalung, na strechu, tak mu idem pomôcť.
Pekný večer
2. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tatolu novú tému III., žiadne že mamičky nad 40r.
2. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......hasli,veru,este nad40 nemame a aj ked budeme mat,tak stale budeme mamicky nad 30 :grinning: ,no nie?
2. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nad 40 nie..to by som tam mohla až o 5,5 roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ktovie či za ten čas ešte kôň bude existovať :grinning:
2. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mohla az o 9 rokov. neblaznite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . mamicky nad 30 a hotovo!!! jedine potom mamicky nad 25 :grinning: :grinning: :grinning:
dnes odchadzam, chcem ist skor spat, deti mi ti vyspevuju a tancuju :dizzy_face: , idem to ulozit :grinning:
2. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
žiadne mamičky nad 40, to by som až o 5 rokov mohla prispievať...no tak to v žiadnom prípade :angry: :grinning:
2. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to netmona tam mala dáky nápad, ešteže ste sa pridali ku mne

renka tak už si zdúchla, dobrú nôcku tebe aj tatolu
2. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli neordinuješ????
2. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to?ako mamicky nad 40??nova tema?? :confused:
2. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordinujete?? :cry: :slight_smile:
2. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte..prestavka je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tema mamicky nad 40 sa zamieta....... :angry:

Netmona nech nevymysla.... :angry: :angry: :angry:
2. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica-- :grinning:
2. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po kazde ked by som ju otvorila by som mala depku na cely den :grinning: :grinning: :grinning: ze 40-ka :frowning2:
2. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čo to čítam :confused: žiadne mamičky nad 40 :grinning: lepšie sa číta nad 30.........hoci ja do tej 40 za rok aj kúsok budem patriť tiež :angry: :grinning:
dnes som mala taký nanič deň najskôr ráno u zubárky bolel ma zub jak sviňa :angry: .........dala mi vložku do neho no už je lepšie .............potom mi poobede prišiel mail z cestovky, že miesto do Varny letíme do Burgasu :angry: :angry:
som naký nasr..... :angry: hotel máme 15 minút od letiska vo Varne a my sa budeme terigať 2 hodiny z Burgasu :angry:
2. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu....vidis to.....pre toto sa zamieta ta tema.....to by som si nemohla s vami najblizsich 5 rokov pisat.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea-- :frowning2: ked sa to zacne serkat tak sa to vezie a serka cely den.Poznam to aj ja :angry:

cica--neboj pisali by sme inde :grinning: kto chce cesticku si najde,ale taku temu ee :grinning:
2. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len pisali...aj volali... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Andy....to by aj mna riadne nasralo.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a este mailovali a skypovali :grinning: :grinning: :grinning: a snad niekedy aj na zivo kvakali :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...a keby ste dosli do Petrzky na pieskovu plaz k Dunaju? Urobili tam aj nove ihrisko drevene, Filip vravel, ze je super......
2. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim kde to je :frowning2:
2. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica to máte super že pláž pri dome ........ty nemusíš ani k moru :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ved tam, kde bol Lunapark......tam je urobena pieskova plaz na brehu Dunaja, su tam same bary, a tusim aj najest sa da a decka sa vyblbnu v piesku aj na ihrisku, este aj sedenia su v piesku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Andy.....mame to kusok z domu, asi 10-15 minut peso.........je to tam uplna spica.....ked pojdem, tak vam nafotim...chceli sme ist dnes, ale nejako sme to vzdali, tak mozno zajtra.... :slight_smile:
2. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa :slight_smile: tak ked bude 30 stupnov sa ozveme ze ideme na plaz :grinning:
2. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si pipi...ked bude 30 stupnov, tak budem radsej niekde pod stromami v chladku.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ved k plazi patri aj voda :grinning: a slnecniky :grinning:
2. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No voda tam je tiez...ved predsa Dunaj......ale do toho humusu by som teda ani nohu nenamocila.... :frowning2:
2. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: tak sa skryjeme do baru :slight_smile:
2. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ja si to tam pamätám ešte ako lunapark, vždy keď som prišla na do Blavy na prázdniny k babke tak to bol náš výlet Propelou do lunaparku.............bože to je rokov ani to nie je pravda :grinning:
2. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok