• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Babule...tak poslem Filipa, nech ho vase babizne zaskolia v pisani.....on bude v tom asi po mne..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily to sa všetko dá robiť v tom powerpointe, musíš sa to naučiť :grinning: čo by sme pre deti neurobili :grinning:
emily koľkaták je janko? že by som paťku poprosila? :wink:
ja som písala rada slohy, dokonca v 5 ročníku sa pamatám, že sme mali písať niečo o zime a ja som písala ako sme stavali snehuliaka a učiteľka to potom čítala pred celou triedou..len som mala veľa pravopisných chýb :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je siedmak
3. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda, ona je 6 ..lebo ona stále niečo robí..keby bol 6 tak by som ti poslala z jej projektov niečo :slight_smile:
3. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm skoda ale sak daco vykoumame napisat viem len mi este nikto neukazal ako sa napaluje :frowning2:
3. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily a prečo to musí mať na CD decká to nosia na kľúči a len to skopírujú učiteľovi do notebooku
3. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem kluc este nemaam :frowning2: ale tak mi vravel tiez si myslym ze to je blud abo sa chce vitiahnut ze on to maa :wink:
3. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sa dá preniesť aj na obyčajnej MP3
3. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej da sa no ja som ju tak odlozila ze neviem kde :frowning2: .ale uz som pisala asi nastavajucemu synovcovi tak pride a urobi mi to :wink: este ze uz mam take velke neterky :grinning:
3. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...my mame plno USB klucov....chytaj :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem uz som chytilaaaaaaa :slight_smile: babenky idem do hajan prajem dobru noc :pensive:
3. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú, idem aj ja pozrieť zámenu manželiek :slight_smile:
3. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prajem krasne slnečne ranko :wink:
4. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :dizzy_face:
emily už ti net neblbne?
4. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este hej nejde mi icq a ani skype este musim zabehnut na obecny ci im to tiez robi maju ten isty net a tak budem volat kamosovi nech sa na to pride kuk :wink:
4. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale aspoň na koňa ťa to pustí :wink: si nám tu včera celý deň chýbala :dizzy_face:
4. jún 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vy mne ste chybali :wink:
4. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :zipper_mouth:
ako je u vás dnes???? u nás svieti :sunglasses: :sunglasses: sa vytešujem :grinning:
4. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas a vcera som bola kuk na zahradu tak uz aj fazula mi vysla a niektoru som zabudla aj zakopat :grinning:
4. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: u nás sa včera nedalo na záhradke robiť, pršalo a bola strašná kosa, tak som si kúrila v krbe :grinning: , ale ešte mi treba zasadiť 5 tují ( 27 už mám zasadených ) tak dúfam že sa dnes bude dať a nezvrtne sa to...
ale ty si riadna gazdinka :wink: to ja vobec nemám v záhrade nejaké úžitkové plodiny :grinning: ja iba okrasné
4. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u nas sa neda robit je strasne mokro len sa isla kuk ako vsetko pekne rastie a hlavnr burina :angry:
4. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak s tou burinou to máme taky tak :angry: :grinning:
4. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som dosla na urad volala som koleginne ci je v praci a ona ze je doma bo ma dovolenku a ja na nu co tak skoro ze az vo stvrtok mala mat a ona ze dnes je stvrtok tak aspon viem aky je den :grinning: idem volat kamosovi aby prisiel kuk na pc
4. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
4. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macka ahoj :wink:
4. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoJte, my sme hneď ráno išli so Samom do obchodu a som z neho už totál vyšťavená, on dokáže robiť zlotu už od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:

emily, ja keby som mala záhradku tiež si sadím :wink: keď ešte starká žila :frowning2: , tak u nej som si sadila..potom som si asi 2-3 roky u svokry, ale vlani ma tak naštvala, že kašlem na jej záhradu , ked niečo chce..dá ak nie kúpime si :wink:
4. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iba zírám čo to tie dnešné deti dokážu :confused: Ja idem robiť v poverpointe prezentáciu k bakalárke a mám z toho strach... No stará generácia :confounded:
4. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ..ono to nie je ťažké... len treba do toho prísť..ale je to pravda...dnešné deti sú šikovnejšie :slight_smile:
4. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok