• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
marcelka ,,asi aj ja mam dosť :sweat_smile:
5. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obedikujete?? :slight_smile: dobru chut idem aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lil ja len budem,,dnes narýchlo pizzu,,a tak rozvoniava,,,ale nie mrazenú,,oridžinal :slight_smile: ,,perche io lo so :sweat_smile:
5. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :wink: idem sa vam pochvalit 10.6 idem na predpripravu prijimacich skusiek idem na maturu ked mi to vijde
5. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu Emily...ze sa ti chce, ja by som uz nesla ani za svet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce ale kamoska ma stiahla zo sebou no som zvedava ci ma prijmu a ako to bude z ucenim ale chcem si dokazat ze ked sa kamoska alkacka riadna sa dostala na skolu policajtky tak ja som inaaa?aspon zmaturujem a potom bakalara urobiim :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...takto bocian neprileti...ked budes zavalena tolkym ucenim :frowning2:
5. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to len raz do tyzdna :grinning:
5. jún 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved teda vyskusaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem pobalit, ideme na Zahorie.

Cafte!
5. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zasa neskoro ,ako vzdy :unamused:
5. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa vrátili z prechádzky, a tak som sem kuk, ste tu?
5. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, cice never. K nám priletel, aj keď som študovala a dvojmo :wink:
Takže ďalšia študujúca?
Neboj zvládneš :pensive:
5. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, i ja študujem s mojími všetkými ratolesťami, a ide to... :slight_smile: Však, Tatolu...
5. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ako vidim ze aj vy studujete tak aj ja :grinning: aby som nebola inaaa :grinning: cicus krasny slnecny vikendiik prajem
5. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, Emily, len napreduj... :grinning: a striehni pri tom na bocianov... :grinning: :grinning: A, Cicuš ideš na víkend, a my budeme betónovať základy... :grinning:
5. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som študovala pri deťoch :wink: dokonca Samko so mnou aj na skúške bol a keď bol v bruchu ...a šla som na skúšku...tak z toho stresu kopaaal o dušu :grinning:
5. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka :wink: ide. :sunglasses:

V terajšej dobe je dobré mať vzdelanie. Nikdy nevieme čo sa vysrstí. Emily pôjde to, uvidíš :wink:
5. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,emily,,tak to tu dúfam že, budeš stihať aj čmarať,, :wink: ...len študuj, škôl nikdy není dosť
5. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu aj ja si to myslim ved janko je uz velky skoro samostatny a aj drahy :grinning:
5. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, kde zdúchla tá Emily??? :grinning: :grinning: Adula, nevidela si ju? :grinning:
5. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca tu som len odbehujem do kuchyne :unamused: musim varit
5. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, ja mám ale pocit, že chlapi nikdy nevyrastú a nezmúdrejú. Možno, že ten Tvoj je výnimka :pensive: :grinning:
5. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marclka...sledujem ju :grinning: odbehla do kuchyne :grinning:

emily mm akurát odfrčal na poslednú skúšku....a má prvý ročník za sebou :wink: som sa tu s ním trápila..má informatiku a úpravu textu musí vedieť...a samozrejme prácu čo mal mať, tak som mu robila ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik takl ty studujes zanho dufam ze mm bude za mna :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :grinning: súhlasím s tebou
5. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ale on sa snaží..len vtedy keď to potreboval odovzdať, nemal čas..tak som mu to naťukala..len dnes sme museli cvičiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálne som už mala nervy z neho...keď som mu to už po niekoľký krát vysvetlovala...a on mi pritakával....že áno...a potom to šiel robiť znov a zas zle :sweat_smile:
5. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta ide asi na konec roka k rozumu si tu lepi nejaky kostol do skoly a je piatok :slight_smile:
Tatolu, neviem, či sa tu nájde niekto, kto by ti v tomto smere protirečil... :grinning: :grinning: Emily, čo dobrého pripravuješ? Adulka, tak to máte asi veselo, však? :slight_smile:
aduli,,tžak to je tak ked más doma 3 deti a to najstaršie , vôbec nepočúva :slight_smile:
5. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka bolo veselo hlavne v decembri a januári...ja som finišovala z dipl. potom štátnice..a on mal polročné skúšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz už je v pohode...

mala by som ísť malého trošku vyvenčiť :grinning: a hrozitánsky sa mi zas nechce...už keď sme vonku je dobre...ale drobca obliecť..seba obliecť...to sa mi taaak nechce
5. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok