• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
emily tu sme, ... renka ako dlho chodí do tanečnej a vydrží tam ... lebo aj Miška by chcela ísť, ked vidí Zuzku, ale počítam, že ked pri nej Zuzka nebude, tak ona do tej triedy nepôjde a pritom už pána učitela pozná
5. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto moje dite ma vyhodilo od jeho pc ze mam svoje a tu mi nejde skype :angry:
5. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no renka, a to som sa ja stresovala že moja Zuzka už má frajera :grinning: ... Angelika nás asi predbehne :grinning:
5. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli ahoj..pozerám senzus..a ma tu dvíha na stoličke :grinning:
5. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od februara, ako mala 3roky, ked zacala do skolky, Chodi do zakladnej umeleckej skoly, vysunute pracovisko....maju to 2x do tyzdna, a paci sa jej tam...skolkyri to maju zvlast, mensi ziaci zvlast, stredny zvlast a aj velke baby zvlast...
5. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, šikulka je :grinning: to moj brat tak skoro dievčatá naháňal...už od škôlky a ....tuším mu to dlho pretrvávalo :grinning:
emily a prečo si tam nedáš tiež skype
tak uz sme tu aj s hasli.... :grinning:
5. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka aj Paťka chodila tancovať na ZUS-ku zo školky...minule som si video púšťala...spievali čižička a tancovali..som si poplakala :sweat_smile:
5. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka, nazdar ... mne tiež nôžka poskakuje ... len baby by som chcela dať spať a za svet nechcú ... renka ved práve, aj u nás je to rozdelené, takže by určite neboli spolu, ved Zuzka je už stará tanečnica ... no ved uvidíme ... no konečne skončilo, idem ich uložiť, ešte snád dofrčím :wink:
5. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ale nejde to :angry: ´ja som sa prihlasila na jankovom :wink:
5. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulka, ale v noci sa stale pocikava :angry:
hašli aj moj malý horko ťažko zaspal...sa jašil pol hodinu, som sa musela na ňom smiať..a potom konečne zabumbal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
renka to časom pominie.... možno tak tvrdo zaspinká, že zabudne ísť cikať
5. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli, aj mala sa tam take uci, cizicek, hele heli helicka a pod :slight_smile:
5. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka..u nás bola tá chyba, že som ju dala na tú tanečnú k mojej spolužiačke..a to asi nebolo dobre...ona bola vynikajúca tanečníka... a mala dosť vysoké nároky na deti ...ale to boli ešte iba "drobci" a paťka tam potom po dvoch rokoch už nechcela chodiť..teda už ten druhý rok chodila s plačom..tak vlastne potom prešla na spev :slight_smile: a tam si super sadla s učiteľkou...tak tam chodí už 5 rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked mala plienku, cikala len raz, ale sa zobudila , ze chce cikat, a teraz 2x ju dam za noc, a na treti sa docika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak náš Samuel sedí na nočníku aj 20 minut a nič...dám mu plienku a pokaká sa
5. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa ucka ma velke naroky, a je prisna...
5. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja vykúpať keď nám konečne pustili dnes teplú vodu :grinning: potom možno ešte nazriem :slight_smile:
5. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sta odpojeni od teplej?
5. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja ulozit malu, tatino jej spravil kakao, umyjeme zubky a hajde :wink:
5. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje sú už v posteliach, ale pustili si ešte na cd senzus ... neviem či tu ešte pobudnem, či zaspia, ked tu koníkujem
5. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze u nas je jak na usredni len telefony dviham babka si dala malovat jednu izbu a este sme jej mm neboli ulozit nabytok ta obvolala pol dediny a mne tu teraz volaju co tam nejdeme :angry: ma z nej ide drbnut :angry:
5. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuďe emily :unamused: ... včul ťa budú po dedine vláčiť, aká si zlá vnučka ... tí starí ľudia ale narobia
5. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ti poviem ze hej uz aj mama volala ale aspon sa nas mamina zastala :wink: a babke povedala svoje ja ked nam zvoni pevna uz mam riadne hysaky kto co zas chce :angry: este ze babina nema net :grinning:
5. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babka býva už sama?
5. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a kym nemusim tak ju k sebe neberiem, dala vsetko svojmu synovy a ten sa na nu vybodol aj zo zenou :angry: a odisli dolare zarabat a nechapem pre koho ked on mal 50 a potomkou ziadnych
5. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo aj 50tnici si išli asi užívať
5. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, budes dedit? :grinning:
5. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok