Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
6. jún 2009

aspon si sa presvecila ze vecr tu mas byt s nami 😀

tatolu
6. jún 2009

Ahojte vospolok.

Lilu, som na Teba myslela 😉. Predávala som vecičky - obnosené a asi sa mi ich podarilo všetky dať preč. No už ma čaká pretiediť iba takých 6 veľkých krabíc. Ale tam sú aj väčšie veci a vôbec neviem, čo ešte budem potrebovať a čo už nie, takže zatiaľ počkajú 😒

emily333
6. jún 2009

tatolu aspon si prilepsis z euracmi 😀 😀

andreah70
6. jún 2009

emily ja by som aj večer prišla, ale u nás boli také boje o počítač, že som radšej dcéru pustila na môj, lebo som nemala silu počúvať to ich hádanie 😀

andreah70
6. jún 2009

tatotu ja veci predávať nemusím máme 3 mladších bratrancov a 1 sestrenicu tak má kto dediť 😀 , ale zasa si neprilepším euráčmi 😀

emily333
6. jún 2009

hmm u nas to vyzera na dazd ☹ ta asi presedime cely den doma

tatolu
6. jún 2009

No mne vlastne ani nejde o privyrobenie 😉 , ale o vypratanie.

U nás tiež má teoreticky kto dediť. Maminkine krsňa má 1/2 ročného chlapčeka (myslela som, že jej budú dávať vecičky bratia, ale jej švagriné ich dávajp asi niekde inde - kupuje potom v sekáčoch, takže niečo už išlo aj jej).
Okrem toho, aj moja švagriná čaká ďalšie, ale tá bude dediť po svojej sestre, ktorá bude mať o 3 mes. statšie a bývajú aj v jednom meste. Kázala odložiť tie lepšie. Tých ale po 3 deťoch až tak veľa nie je. 😒

Okrem toho som už celé dva vrecia malých vecičiek vyhodila ku kontajneru a jedno odniesla do charity 🙄

tatolu
6. jún 2009

Dnes mám menší oddych 😉
Môžem sa iba plne venovať deťom. Drahý je doma a tak varí. Popri varení však nemá nervy ešte aj na deti 😀

tatolu
6. jún 2009

Tu bude tiež asi riadne pršať.
Našťastie nám vyšli plienky a tak, keď budú dvojky spať, pojde drahý na nákup aj s Lukym. Budem mať veget 😔 😵

aadula
6. jún 2009

ahojte mamuľky 🙂

u nás je slniečko, ale také čudné..akoby pred dažďom

andrejka ja som dnes varila tiež mäsové guľky, len bez papriky 😉

tatolu, ja tiež v kuse vyprázdňujem po Paťke skriňu a stále je plná... rozdávam hore dole...po Samkovi som teraz niečo na burzu dala, tak hádam sa predá a zbytok posuniem švagrinej, tej sa tiež každú chvíľku narodí bábo...len Samino je zimný a toto bude letné dieťa..tak nie všetky veci budú sedieť 🙂

andreah70
6. jún 2009

adulka však ja mám tiež mäsových guliek viac, papriku ľúbi len mm 😉
u nás je tiež tak pod mrakom, dúfam že nebude nejako moc pršať lebo na chalupe bude 6 detí a keď budú musieť byť vnútri bude to horor 😀 😀 ale Dominik si zbalil playstation tak keby čosi budú mať aspoň zábavu 😀

emily333
6. jún 2009

no u nas uz prsi a volal mm ze pride domou a ide k mamicke zalozit okno tak ci idem z nim no nejak sa mi tam nechce ist ale asi sa premozem

aadula
6. jún 2009

andrejak, ja mam rada aj papriku, ale nemáme 😀 a večer v správach hlásili najviac obločnosti na strede a východe slovenska..ale poobede, že by to malo ustupovať... tak teda dobré chatovanie 😉

emily premôž sa...čo budeš doma robkať 😉

emily333
6. jún 2009

asi dnes tam bude hostinka svokrusa mala 1 narodky a mame ostat spat ale nastastie ocino nam hraje futbal zak prideme pekne domkou 😉

tatolu
6. jún 2009

Idem urobiť kuk na to počasie.
Mne sa zdá, že vraveli v rádii, že má byť oblačný celý víken 😖
Potešilo by, ak by nemali pravdu 😉

tatolu
6. jún 2009

Takže okolie Sliača hlási daždivo až do utorka. 😠

netmona
6. jún 2009

jaj,,babule zas sme tu? 😅 no tuná to len vysí,,uvidíme či bude pršať,,

netmona
6. jún 2009

M šiel trochu vonku s miškom tak som tu trochu,, trochu varím a potom možno upracem,,ale asi vytiahnem šij.stroj lebo trochu zašívania maám

bodka13
6. jún 2009

ahojte...posielam vám pozdrav z kuchyne 🙂
...pc stále obsadení deťmi a ja musím potom upratovať 😀 😀 😀 ...teraz som využila ich prestávku na wc 😀 ...musím sa zase vrátiť k práci,už sú späť ☹ 😀 😀

netmona
6. jún 2009

bodka aj ja posielam z kuchyne,,no kačka sa bude dlho piecť,,

andreah70
6. jún 2009

ahojte odchádzam, my pečieme zajtra hus, mňam.........príjemný víkend

netmona
6. jún 2009

andrea aj tebe,,wek-end pekný 😎

aadula
6. jún 2009

bodka 😀 že využila prestávku 😀 tak teda pekný deň

netmona
6. jún 2009

adula..aspon viem čo ma čaká,,že, prestavka 🙂

aadula
6. jún 2009

netmona.. kúpite mu druhý 😉

netmona
6. jún 2009

adi,,asi to tak bude,,každý pri svojom pc a užasna predstava,,

emily333
6. jún 2009

ahojte uz sme domka od svokrusi 😉

maca793
6. jún 2009

ahojte pozdravím a idem, nestíham žiť som strašne unavená, takže len takto krátko

tatolu
6. jún 2009

Emily bolo dobre?

Moji dnes neprišli, i keď väčšinou v sobotu chodia. 🤐

tatolu
6. jún 2009

Lilu, máš už tie nohavičky?
veľkosť 98
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...