• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
dobru noc :pensive:
7. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ten svetrík čo si vyhrala je suprový..by som aj ja prijala :wink:

lilu dobruuu
7. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky už spíte? ja dnes asi pôjdem spať zajtra :sweat_smile: totiž som cez deň toľko spala :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejak nie som zvyknutá oddychovať toľko
7. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nespím...čakám na výsledky Let´s dance a behám utierať nos :frowning2: ...len neviem či ma nepremôže spánok
7. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem chrnat, som K.O.
Citim sa ako po 2 nocnych, David nema este na zahori postielku, tak s nim spavam na gauci a to sa nikdy nevyspim, nie som na to zvyknuta...

Dobru nocku!
7. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú cicuš :slight_smile: ...uži si vlastnú posteľ :grinning: ...ja dnes zase budem mať votrelca-Davidko sa určite dosťahuje :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculík dobruuu :slight_smile:

bodečka ťa nádcha obchádza?
7. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaduli mňa nie ale Davidko je chorý a ja mám skôr pocit že nejaká alergia :frowning2: ...lebo soplíky vodové,kašeľ ako z hrnca(podobný štekavému-laryngitída,astma?)akoby ho dusilo a očká má opuchnuté-strašne mu slzavejú,ráno ich mal zalepené (neviem či zápal) ...zajtra ideme k doktorke...dúfam že dnes bude lepšia noc ako včera :unamused:
7. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ach joj..tak to nie je prijemné :frowning2: tak nech máte dobrú noc ..bez záchvatu kašľa :wink:
7. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe dobrú nôcku :pensive: ...zajtra napíšem ako sme spali a u doktorky pochodili :unamused:
7. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite sa ozvi...sama som zvedavá čo vám povie :confused:
7. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a Adelka nám vypadla :sweat_smile: ja by som výťazstvo dopriala Ďurimu :slight_smile:
7. jún 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som tu už sama :sweat_smile: , ale pozerám, že na markíze ide dobrý film o chvíľku, tak sa idem asi pri telku vytoto...možno ma to uspí :rolling_eyes:
7. jún 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno, už som Zuzku vyprevadila do školy a idem spraviť dáke ranajky
8. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, daj vedieť ako ste pochodili u dokyni, Davidkovi želám skoré uzdravenie :wink:
8. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Hašli, dobré ránko... :slight_smile: Čo ideš dnes porábať?
8. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj macka ... som bola zabehnúť v obchode na čerstvé rožteky a lúpačku, tak tu teraz kávičkujem ... mala by som ísť aj žehliť ale neeeeechce sa mi ... a pôjdem do optiky, zas mám pokazené okuliare, tento krát to vôbec nie je Miškina chyba ... a ty?
8. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

tak ja som nechala dnes Patríciu doma, v noci jej bolo nejak zle, tak uvidíme ako jej bude cez deŇ :slight_smile:
8. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka ... bolo Paťke len zle, či aj niaka prehánka :frowning2:
8. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cafte ochechulky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vy uz kavickujete? Aj ja si prosim, ja som prave dotlacila ranajky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bodecka...ozvi sa, ako ste dopadli u lekarky, ci je to len alergia, ale podla opisania priznakov by to mohla byt, mne takto byva vzdy koncom leta, ked kvitne palina...chrchlem ako stary hrnec, ale chvalabohu vzdy to istime morom, lebo k motu chodievame kazdy rok akurat v tom case a mam potom pokoj... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aduli...a Patke je co zasa? Dufam, ze sa tie choroby nebudu sirit zasa netom,lebo kona potom v momente vypinam..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ze Patricia...ake to je zvlastne, ked si ju tak zrazu nazvala, sme zvyknuti na Pata....Patka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hasli, ked uz rozbehnes to zehlenie, tak ti poslem aj moje po kurierovi.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ahoj, akú si dáš ... asi nescú s mliečkom a bez cukru? :wink:

cica ešte neposielaj, dnes isto nežehlím ... idem radšej von, je celkom pekne :grinning:
8. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli ahoj, nescu s mlieckom ale cukor musi byt....1 lyzicka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som to pomýlila, som myslela že si ako ja ... nech sa páči, cukor doložený
8. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Iwuska pije bez cukru....to si uz pamatam, a aj musim, lebo ked jej na dovci zrobim kavu s cukrom...asi bude nonono... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odbehla som, upratala som spálňu,dala piecť kurča,a dala dusiť mäsko na zelenine manželovi do práce... Kávičku mám už dávno za sebou, a pijem mätový čajík. Asi sa šíria tie chorobiská, i ja som akási na ničč a hlavne unavená...
8. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našťastie prehánky neboli, len bublanie v bruchu :grinning: , ale už je celkom dobre...len bola asi nevyspatá keď v noci buntošila...tak poobede ide na teóriu na ZUŠ-ku a zajtra pekne do školy :wink:
8. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli..nasad jej nejake probiotika....aj preventivne pred plaveckym :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica...ktovie či pojde ešte :angry: ach jo...
8. jún 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nestresuj....pojde... :wink:
8. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja už mám za sebou zubárku a vyťahovanie nervu :frowning2: sviňa hnustná zub jeden, stále pobolieval, dúfam že už bude dobre :slight_smile:
a čože Adulík Paťka štrajkuje.........nechce chodiť plávať?
8. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok