• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
ahojte :slight_smile: veru ani ja som sem dnes nestihla chodiť :angry: v robote dosť roboty a doma ešte viac :grinning:
tatotu držím palčeky :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu aj ja drzim palceky ja zajtra rano idem na predpripravu na prijimacky :wink:
9. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ake prijimacky?? :confused:
9. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na maturu aby som za vami nezaostavala ak ma prijmu :wink:
9. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...ešte som vás nečítala,tak neviem o čom kecáte :grinning: :grinning: :grinning:
...Davidkovi je už lepšie :slight_smile: má super ošetrovateľku - lieči sa u babky a tá robí čo mu na očiach vidí :grinning: :grinning: :grinning:

...idem rýchlo čítať :wink:
9. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodka--taku osetrovatelku by som aj ja prijala :grinning:

emily--ahaaa,super tak drzim palce :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka..to si viem predstaviť...iste mu navarí čo si zaželá a to deťom viac potom netreba :grinning:
9. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu prišlo mi smiešne..že kde vbieham :grinning: ...ale našťastie len sem do miminiek po 30..nakuknem..tu nikoho..tak zas inde nakuknem..potom ma tu Samino poťahá...niečo porobím..a tak dookola..však to poznáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka-- :grinning: :grinning: :grinning: ved vies ako som to myslela :grinning: a vy nie ste cely den vonku ako my?? :confused:
9. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordinácia skončila....si viete predstaviť, že prídu prázdniny a v telke nebude ešte ani toľko čo do teraz ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne som zabudla ze ordinujete :grinning:
9. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ale konik tu bude dufam stale :wink:
9. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lete je aj na koníku prázdnejšie. ... som tu vlani už bola :grinning:
9. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...kedy ako...včera sme aj tri razy vybehli..dnes sme boli iba raz...ako mam navarené...ako sa mi chce a pod. :grinning:
9. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som uplne KO :frowning2: doobeda sme boli v sused.dedine a tam maju na detskom taku horolezecku stenu a dieta ked po nej vylezie sa moze smyknut do piesku--jasne ze mala liezla ako najata a ja za nou :grinning: a poobede zase az do 19 lietala na biku a samozrejme mamina za nou--uf tusim bude svalovka :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu...no je to malá šikulka :slight_smile: tuším u vás má jedna kočka z decembroviek zmrzlináreň :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ešte ž tie babky máme :slight_smile: ...ony aj tie malé nosy utierajú inak ako my :grinning: :grinning: :grinning:
tatolu...zajtra držím palčeky :slight_smile: si šikulka,zvládneš to :wink:
zuzi...blahoželám k robotke :slight_smile:

...dobíja sa sem mangel,tak si idem kuknúť panelák a potom hají :pensive: ,lebo tie noci sú nejaké krátke :unamused: :grinning: :grinning:
zajtra ma vyzerajte :grinning: ...docválam na koni :grinning: :grinning: :grinning: ale až k večeru :wink:
9. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka--ja musim chcem ci nechcem aj ked nie je navarene musim von--niekedy zoberie babca--to je fakt ale vacsinou nie
9. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: lilu...som si ťa predstavila ako lezieš hore a potom sa šmýkaš do piesku :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka-- :grinning: :grinning: :grinning: a uz nam odchadzas? :frowning2:
9. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka--je to mozne je ta kocka z Pezinka??
9. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes našla spolužiakove číslo cez google...robíme také stretko po 20 r. zo ZŠ :grinning: , ale nie klasické..už sme to raz tak spravili, že sme sa proste len stretli..a nič sa nezbieralo..určí sa čas, dátum, miesto a potom sa vyráža kde chceme... a tak som rozmýľala ako na niektorých čo už nebývajú v tomto meste zoženiem kontakt..tak som si ich do googla hodila...a čuduj sa svete..našla som :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ vyhrávam boj o stoličku pred pc :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik si sikovnaa, bodecka nedaj sa :wink:
9. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka--bojuuuujjjjj :grinning: pomozeme ti
9. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka--fiha to musi byt daky papalas ked si ho vygoglila :grinning:
9. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takaduliny priateli su aj nasi priatelia hlavne ked su papalasi :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klop, klop...o com klebetite?
9. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som na jankovom pc a tu am take male pismenka na tabuli tak sa mi zle pise :frowning2: uz nech mam svoj e pc :frowning2:
9. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau cicus--striedanie strazi??? :grinning:

emily--tak to je fakt,svoje je svoje :grinning:
9. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok