Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

andreah70
9. jún 2009

ahojte 🙂 veru ani ja som sem dnes nestihla chodiť 😠 v robote dosť roboty a doma ešte viac 😀
tatotu držím palčeky 😵 😵

emily333
9. jún 2009

tatolu aj ja drzim palceky ja zajtra rano idem na predpripravu na prijimacky 😉

lilu18
9. jún 2009

na ake prijimacky?? 😕

emily333
9. jún 2009

na maturu aby som za vami nezaostavala ak ma prijmu 😉

bodka13
9. jún 2009

ahojte 🙂 ...ešte som vás nečítala,tak neviem o čom kecáte 😀 😀 😀
...Davidkovi je už lepšie 🙂 má super ošetrovateľku - lieči sa u babky a tá robí čo mu na očiach vidí 😀 😀 😀

...idem rýchlo čítať 😉

lilu18
9. jún 2009

ahoj bodka--taku osetrovatelku by som aj ja prijala 😀

emily--ahaaa,super tak drzim palce 🙂

aadula
9. jún 2009

bodečka..to si viem predstaviť...iste mu navarí čo si zaželá a to deťom viac potom netreba 😀

aadula
9. jún 2009

lilu prišlo mi smiešne..že kde vbieham 😀 ...ale našťastie len sem do miminiek po 30..nakuknem..tu nikoho..tak zas inde nakuknem..potom ma tu Samino poťahá...niečo porobím..a tak dookola..však to poznáš 😝

lilu18
9. jún 2009

adulka-- 😀 😀 😀 ved vies ako som to myslela 😀 a vy nie ste cely den vonku ako my?? 😕

aadula
9. jún 2009

ordinácia skončila....si viete predstaviť, že prídu prázdniny a v telke nebude ešte ani toľko čo do teraz ? 😝

lilu18
9. jún 2009

uplne som zabudla ze ordinujete 😀

emily333
9. jún 2009

ano ale konik tu bude dufam stale 😉

aadula
9. jún 2009

v lete je aj na koníku prázdnejšie. ... som tu vlani už bola 😀

aadula
9. jún 2009

lilu...kedy ako...včera sme aj tri razy vybehli..dnes sme boli iba raz...ako mam navarené...ako sa mi chce a pod. 😀

lilu18
9. jún 2009

dnes som uplne KO ☹ doobeda sme boli v sused.dedine a tam maju na detskom taku horolezecku stenu a dieta ked po nej vylezie sa moze smyknut do piesku--jasne ze mala liezla ako najata a ja za nou 😀 a poobede zase az do 19 lietala na biku a samozrejme mamina za nou--uf tusim bude svalovka 😀 😀 😀

aadula
9. jún 2009

lilu...no je to malá šikulka 🙂 tuším u vás má jedna kočka z decembroviek zmrzlináreň 🙂

bodka13
9. jún 2009

veď ešte ž tie babky máme 🙂 ...ony aj tie malé nosy utierajú inak ako my 😀 😀 😀
tatolu...zajtra držím palčeky 🙂 si šikulka,zvládneš to 😉
zuzi...blahoželám k robotke 🙂

...dobíja sa sem mangel,tak si idem kuknúť panelák a potom hají 😔 ,lebo tie noci sú nejaké krátke 😒 😀 😀
zajtra ma vyzerajte 😀 ...docválam na koni 😀 😀 😀 ale až k večeru 😉

lilu18
9. jún 2009

adulka--ja musim chcem ci nechcem aj ked nie je navarene musim von--niekedy zoberie babca--to je fakt ale vacsinou nie

bodka13
9. jún 2009

😀 😀 😀 lilu...som si ťa predstavila ako lezieš hore a potom sa šmýkaš do piesku 😀 😀 😀

lilu18
9. jún 2009

bodka-- 😀 😀 😀 a uz nam odchadzas? ☹

lilu18
9. jún 2009

adulka--je to mozne je ta kocka z Pezinka??

aadula
9. jún 2009

ja som dnes našla spolužiakove číslo cez google...robíme také stretko po 20 r. zo ZŠ 😀 , ale nie klasické..už sme to raz tak spravili, že sme sa proste len stretli..a nič sa nezbieralo..určí sa čas, dátum, miesto a potom sa vyráža kde chceme... a tak som rozmýľala ako na niektorých čo už nebývajú v tomto meste zoženiem kontakt..tak som si ich do googla hodila...a čuduj sa svete..našla som 😀 😀

bodka13
9. jún 2009

zatiaľ vyhrávam boj o stoličku pred pc 😀 😀 😀

emily333
9. jún 2009

adulik si sikovnaa, bodecka nedaj sa 😉

lilu18
9. jún 2009

bodka--bojuuuujjjjj 😀 pomozeme ti

lilu18
9. jún 2009

adulka--fiha to musi byt daky papalas ked si ho vygoglila 😀

emily333
9. jún 2009

takaduliny priateli su aj nasi priatelia hlavne ked su papalasi 😀 😀

cica13
9. jún 2009

klop, klop...o com klebetite?

emily333
9. jún 2009

som na jankovom pc a tu am take male pismenka na tabuli tak sa mi zle pise ☹ uz nech mam svoj e pc ☹

lilu18
9. jún 2009

cau cicus--striedanie strazi??? 😀

emily--tak to je fakt,svoje je svoje 😀