Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
10. jún 2009

cin cin u niekoho je veselo 😀

andreah70
10. jún 2009

no musela by som veľa vínečka vypiť on má už nádskok 😀 😀 .....asi ho nedobehnem 😀

emily333
10. jún 2009

ale sak spivaat mozes aj tak 😀

aadula
10. jún 2009

ja musím ísť od vás..malý sa prevaľuje..nedá sa mi spinkať ☹

cica13
10. jún 2009

Aduli...ulej mu vinka...uvidis ako zaspi... 😀 😀 😀 😀

emily333
10. jún 2009

idem aj ja haji to vinko ma nejak chytilo 😀 pa pa

andreah70
10. jún 2009

emily dobrú 😔

cica13
10. jún 2009

Emily...dobru 😉

renka9
10. jún 2009

nikde nikoho???? vsetci hajate??? ☹

tatolu
11. jún 2009

dobré ránko, na pretrávenie posielam pivečko. 😉

Ja sa raz polepším a v noci budempiť s vami a aj vám nalievať. Len neviem kedy
😔
😉

marcela79
11. jún 2009

Ahoj Tatolu, fíha, nieje to priskoro na pivečko? Ale - prečo nie... 😀 Čo robia tvoje deťúrence? 😵

iwusska
autor
11. jún 2009

ahojte 😉
tatolu zakladaj trojku 😉
maci ahoj, ako pokračuje stavba?

andreah70
11. jún 2009

ahojte kočenky 🙂
tatotu ja pivečko až poobede.......v robote nemôžem, 😠 šoférujem 😀

renka9
11. jún 2009

ahojte, tatoluuuu kde siiiiii trojkuuuuuuu 🙂 🙂 🙂

marcela79
11. jún 2009

Ahoj Ivuš, už sa to trošku pohlo, ideme robiť základ. platňu. 😵 Ivuš, a čo máte nové u vás?

iwusska
autor
11. jún 2009

maci aj počasie vám celkom praje, tak nech vám to rýchlo rastie 😉 u nás sa nedeje nič zaujímavé 😀 pomaly prázdniny a ja rozmýšľam čo s babami, nejako to musím vykryť....zveľaďujem si záhradku-zasadili sme si 32 tují a aj žltozelený živý plot tak to poctivo polievam 😀

hasleerka
11. jún 2009

ahojte, ja vás len pozdravím že som ... včera som trochu upratovala tak som k vám nestihla ... idem teraz ku švagrovej na kávičku ... tak pekný deň želám 🙂 🙂 🙂

renka9
11. jún 2009

ja som umyla okno, povysavala, idem robit rizotko 😉

iwusska
autor
11. jún 2009

reni aj mne by sa zišli umyť okná 😒 ty si šikulka 😉

renka9
11. jún 2009

dobehnem??? 😀

renka9
11. jún 2009

kde ste vsetky, lilu, adul????cica emily???

maca793
11. jún 2009

ahojte, trošku som vypadla z bytu, a tak sa tu pozerám čo nového, keďže som tu nebola mesiac. ako sa vám darí? mne strašne ale v dobrom. ako obvykle nič nestíham, roboty je vyše hlavy, deti zatiaľ poslúchajú 😀 a už sa nevedia dočkať koniec roka a hlavne prázdnin.

malá už chodí do škôlky a veľmi sa jej tam páči neplače, a nechce ísť s tade poobede preč. ale ja ju prehovorím na zmrzlinku a tak to nejak zvládneme. ak sa mi bude dať v sobotu sa tu stavím ale len večerom ak neodpadnem od postele už o ôsmej. 😝

tak sa mi tu zatiaľ majte a poslúchajte 😵

emily333
11. jún 2009

ahojte bola som na obecnom pomôct pisat papiere na dan z nehnutelnosti ste odbehnem na cintorin odniest kvietky na ocina a uz budem len vasa mozno 😉

cica13
11. jún 2009

Ahojte, iba mrknem....idem spratat to cunami, co tu mam, bola som vonku a na poste, David konecne spi....tak rychlo vyuzit jeho nepritomnost na upratanie.

O chvilu pride Filip, a potom ak MM stihne ideme s nim na zapas....mal by to byt posledny v tomto skolskom roku, je to kusok od BA a maju tam vyyyyyyyyyybornu zmzlinu......Lilu....je to vo Velkom bieli......nedojdes? 😀 😀 😀

aadula
11. jún 2009

ahojte, my sme dnes vstali až o 8.00 h. keďže Samko sa večer prebral a nejak sa mu nedalo zaspinkať..som mu rozprávala rozprávku o červnej čiapočke 😀 normálne musím vyzametať cestičky v hlave..veď som to skoro už zabudla... o 9.00 sme už frčali do MC u nás, bolo fajn nemusela som za ním toľko behať ako na sídlisku..totiž to je v dome a je tam plot 😀 ..teraz sa snažíme zaspať... 😝

renka9
11. jún 2009

babay, tu uz konciiiiime, papaaaaa 🙂 🙂 🙂
sup do III. 😉