• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
cin cin u niekoho je veselo :grinning:
10. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musela by som veľa vínečka vypiť on má už nádskok :grinning: :grinning: .....asi ho nedobehnem :grinning:
10. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak spivaat mozes aj tak :grinning:
10. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musím ísť od vás..malý sa prevaľuje..nedá sa mi spinkať :frowning2:
10. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ulej mu vinka...uvidis ako zaspi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja haji to vinko ma nejak chytilo :grinning: pa pa
10. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily dobrú :pensive:
10. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...dobru :wink:
10. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho???? vsetci hajate??? :frowning2:
10. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, na pretrávenie posielam pivečko. :wink:

Ja sa raz polepším a v noci budempiť s vami a aj vám nalievať. Len neviem kedy
:pensive:
:wink:
11. jún 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tatolu, fíha, nieje to priskoro na pivečko? Ale - prečo nie... :grinning: Čo robia tvoje deťúrence? :dizzy_face:
11. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :wink:
tatolu zakladaj trojku :wink:
maci ahoj, ako pokračuje stavba?
11. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočenky :slight_smile:
tatotu ja pivečko až poobede.......v robote nemôžem, :angry: šoférujem :grinning:
11. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tatoluuuu kde siiiiii trojkuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivuš, už sa to trošku pohlo, ideme robiť základ. platňu. :dizzy_face: Ivuš, a čo máte nové u vás?
11. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maci aj počasie vám celkom praje, tak nech vám to rýchlo rastie :wink: u nás sa nedeje nič zaujímavé :grinning: pomaly prázdniny a ja rozmýšľam čo s babami, nejako to musím vykryť....zveľaďujem si záhradku-zasadili sme si 32 tují a aj žltozelený živý plot tak to poctivo polievam :grinning:
11. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja vás len pozdravím že som ... včera som trochu upratovala tak som k vám nestihla ... idem teraz ku švagrovej na kávičku ... tak pekný deň želám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som umyla okno, povysavala, idem robit rizotko :wink:
11. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
reni aj mne by sa zišli umyť okná :unamused: ty si šikulka :wink:
11. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobehnem??? :grinning:
11. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky, lilu, adul????cica emily???
11. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, trošku som vypadla z bytu, a tak sa tu pozerám čo nového, keďže som tu nebola mesiac. ako sa vám darí? mne strašne ale v dobrom. ako obvykle nič nestíham, roboty je vyše hlavy, deti zatiaľ poslúchajú :grinning: a už sa nevedia dočkať koniec roka a hlavne prázdnin.

malá už chodí do škôlky a veľmi sa jej tam páči neplače, a nechce ísť s tade poobede preč. ale ja ju prehovorím na zmrzlinku a tak to nejak zvládneme. ak sa mi bude dať v sobotu sa tu stavím ale len večerom ak neodpadnem od postele už o ôsmej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak sa mi tu zatiaľ majte a poslúchajte :dizzy_face:
11. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bola som na obecnom pomôct pisat papiere na dan z nehnutelnosti ste odbehnem na cintorin odniest kvietky na ocina a uz budem len vasa mozno :wink:
11. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, iba mrknem....idem spratat to cunami, co tu mam, bola som vonku a na poste, David konecne spi....tak rychlo vyuzit jeho nepritomnost na upratanie.

O chvilu pride Filip, a potom ak MM stihne ideme s nim na zapas....mal by to byt posledny v tomto skolskom roku, je to kusok od BA a maju tam vyyyyyyyyyybornu zmzlinu......Lilu....je to vo Velkom bieli......nedojdes? :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes vstali až o 8.00 h. keďže Samko sa večer prebral a nejak sa mu nedalo zaspinkať..som mu rozprávala rozprávku o červnej čiapočke :grinning: normálne musím vyzametať cestičky v hlave..veď som to skoro už zabudla... o 9.00 sme už frčali do MC u nás, bolo fajn nemusela som za ním toľko behať ako na sídlisku..totiž to je v dome a je tam plot :grinning: ..teraz sa snažíme zaspať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babay, tu uz konciiiiime, papaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sup do III. :wink:
11. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok