• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Aduli....aj ja som mala pri svojich dnoch tento mesiac total bolest hlavy...
14. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj nieco po zahoracky-nech je veselo :grinning:
fakt kde je iwus?? :confused:

to keby si videla svokrov dvor...no zarovnat s bagrom so zemou :grinning:
14. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...no co sceš vjedzet?
14. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu rehním ... Paťa mi rozpráva, že jej kamošky od včera začali behať, aby schudli do plaveckého...všetky sú inak tintítka... :grinning: :grinning: šišiny....a volali aj ju...ona im zahlásila, že mama by ju nepustila, lebo by si myslela, že ide na rande :grinning: :grinning: a sa tu sťažuje, že cez sviatky pribrala 2kg..a to ona je ako myška
14. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica- :grinning: vsecko

adula-vidis ,mozes s nimi aj s patkou bezkat :grinning:
14. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul ja som sa minule nasmiala.......miska bola vonku a anuska na nu pozerala cez okno a hovori....ta miska by mala so sebou nieco robit...ved nema ziadnu rit :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu asi by si aj svokru dala zarovnať že? :wink: :grinning:

teli no pubišky naše :grinning:
14. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka, inak tá gardenia je v nedeľu :slight_smile:
14. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem vás len narýchlo pozdraviť, včera som vás akosi nestíhala a dnes mi v práci nešiel internet :angry: mi bolo smutno za vami :frowning2: :cry: a teraz zasa idem makať do záhradky, som si vymyslela skalku tak si ju musím zrealizovať :grinning: ale večer určite kuknem, cmuuuuk :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam este velku noc mam navstevu za navstevou :wink: len som vas tu chcela podravit
14. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes som toho stihla neúrekom... - odniesť bakalárku, domov, prezuť gumy na aute, do ďalšej dediny natankovať, deťom vybaviť u doktorky ijekcie (proti pneumokovi), pravdaže som ich zabudla vybrať pri prvej návšteve Zvolena, takže som ich vybrala pri druhej....
No proste som šikovná :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som 3 hodiny vkuse kopala a cítim sa akoby ma prešiel parný valec :frowning2: :grinning: , zajtra pokračujem, nech to tu mám peknučké keď v lete dojdete :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tuu na chvíľku

iwus a si si istá, že si kopala? neprešiel ťa ten parný? :grinning:
14. apr 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa tiež vybrala do záhrady, že idem okopať jahody. Pre trávičku som ani nevedela, kde rastú :dizzy_face:
Moc som im však nepomohla. Zem je tvrdá ako kameň...
No budem musieť zobrať inú motyku, lebo táto asi nebola dobrá - ohla sa mi :grinning:
14. apr 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby som teraz niekomu jednu uvalila tak by to tak skoro nerozchodil, také mám ťažké ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tatolu je ti požičám moju motyku, mne sa zatiaľ neohla :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska, :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: to som radšej tichoooo :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik ale teba by som nieeeee :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
totalu, málo prší to preto...aj keď u nás sprchlo dnes už 2x, ale to len taký jarný dáždik
14. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuškaaa :dizzy_face: :dizzy_face: veď preto !!! :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka som čítala že nedojdeš????? :frowning2: :cry: a ja som si aj v kalendári poznačila :confounded:
14. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malého tu krmim rezňom kuracím..taký kus si odrapol..som mu musela polovicu z pusy dolovať, sa mi tu ježdil, nechcel masko pustiť...ale bol by sa zadusil..má len 7 zubov ešte nevie tak pohryzkať :grinning:
14. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska je mi to ľúto ...ale finančne to nevydá keď som nenastúpila do práce :frowning2: aj ja som sa na všetkých aj na teba moc tešila
14. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:frowning2: :cry: ale určite to raz výde že sa stretneme, to by bolo super, klábosničky po 30-tke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska ma tak napadlo, že ty nepotrebuješ ani posilovať...tri hodinky v záhrade každý deň a ani platiť za posilku nemusíš :wink:
14. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus a neprídete do Pukanca?
14. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka tiež som nad tým dnes rozmýšľala :grinning: :grinning: :grinning: len keby sa ešte aj brušné svaly pri tom precvičili tak to už nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska, tie brušné precvičíš večer s drahým :wink: :grinning:
14. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidím že píšeme rovnako :grinning: :grinning: :grinning:
do Pukanca nás volajú tak možno.....
14. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuuus to musíš prísť potom ...to by bolo super :slight_smile:
14. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drahý je na baskete a keď príde tak unavený a mne sa samej nechce cvičiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok