Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
14. apr 2009

Aduli....aj ja som mala pri svojich dnoch tento mesiac total bolest hlavy...

lilu18
14. apr 2009

tak daj nieco po zahoracky-nech je veselo 😀
fakt kde je iwus?? 😕

to keby si videla svokrov dvor...no zarovnat s bagrom so zemou 😀

cica13
14. apr 2009

Lilu...no co sceš vjedzet?

aadula
14. apr 2009

sa tu rehním ... Paťa mi rozpráva, že jej kamošky od včera začali behať, aby schudli do plaveckého...všetky sú inak tintítka... 😀 😀 šišiny....a volali aj ju...ona im zahlásila, že mama by ju nepustila, lebo by si myslela, že ide na rande 😀 😀 a sa tu sťažuje, že cez sviatky pribrala 2kg..a to ona je ako myška

lilu18
14. apr 2009

cica- 😀 vsecko

adula-vidis ,mozes s nimi aj s patkou bezkat 😀

telinka
14. apr 2009

aadul ja som sa minule nasmiala.......miska bola vonku a anuska na nu pozerala cez okno a hovori....ta miska by mala so sebou nieco robit...ved nema ziadnu rit 😀 😀 😀

aadula
14. apr 2009

lilu asi by si aj svokru dala zarovnať že? 😉 😀

teli no pubišky naše 😀

aadula
14. apr 2009

telinka, inak tá gardenia je v nedeľu 🙂

iwusska
autor
14. apr 2009

babulky idem vás len narýchlo pozdraviť, včera som vás akosi nestíhala a dnes mi v práci nešiel internet 😠 mi bolo smutno za vami ☹ 😢 a teraz zasa idem makať do záhradky, som si vymyslela skalku tak si ju musím zrealizovať 😀 ale večer určite kuknem, cmuuuuk 🤐 🤐

emily333
14. apr 2009

ahojte ja mam este velku noc mam navstevu za navstevou 😉 len som vas tu chcela podravit

tatolu
14. apr 2009

No dnes som toho stihla neúrekom... - odniesť bakalárku, domov, prezuť gumy na aute, do ďalšej dediny natankovať, deťom vybaviť u doktorky ijekcie (proti pneumokovi), pravdaže som ich zabudla vybrať pri prvej návšteve Zvolena, takže som ich vybrala pri druhej....
No proste som šikovná 😀 😀 😀

iwusska
autor
14. apr 2009

som 3 hodiny vkuse kopala a cítim sa akoby ma prešiel parný valec ☹ 😀 , zajtra pokračujem, nech to tu mám peknučké keď v lete dojdete 😀 😀

aadula
14. apr 2009

aj ja som tuu na chvíľku

iwus a si si istá, že si kopala? neprešiel ťa ten parný? 😀

tatolu
14. apr 2009

Ja som sa tiež vybrala do záhrady, že idem okopať jahody. Pre trávičku som ani nevedela, kde rastú 😵
Moc som im však nepomohla. Zem je tvrdá ako kameň...
No budem musieť zobrať inú motyku, lebo táto asi nebola dobrá - ohla sa mi 😀

iwusska
autor
14. apr 2009

adulik 😀 😀 😀 😀 keby som teraz niekomu jednu uvalila tak by to tak skoro nerozchodil, také mám ťažké ruky 😀 😀 😀 😀
tatolu je ti požičám moju motyku, mne sa zatiaľ neohla 😀 😀 😀

aadula
14. apr 2009

iwuska, 😨 🤐 🤐 🤐 to som radšej tichoooo 😀 😀

iwusska
autor
14. apr 2009

adulik ale teba by som nieeeee 😀 😀 😀

aadula
14. apr 2009

totalu, málo prší to preto...aj keď u nás sprchlo dnes už 2x, ale to len taký jarný dáždik

aadula
14. apr 2009

iwuškaaa 😵 😵 veď preto !!! 😀 😀

iwusska
autor
14. apr 2009

adulka som čítala že nedojdeš????? ☹ 😢 a ja som si aj v kalendári poznačila 😖

aadula
14. apr 2009

malého tu krmim rezňom kuracím..taký kus si odrapol..som mu musela polovicu z pusy dolovať, sa mi tu ježdil, nechcel masko pustiť...ale bol by sa zadusil..má len 7 zubov ešte nevie tak pohryzkať 😀

aadula
14. apr 2009

iwuska je mi to ľúto ...ale finančne to nevydá keď som nenastúpila do práce ☹ aj ja som sa na všetkých aj na teba moc tešila

iwusska
autor
14. apr 2009

☹ 😢 ale určite to raz výde že sa stretneme, to by bolo super, klábosničky po 30-tke 😀 😀 😀 😀

aadula
14. apr 2009

iwuska ma tak napadlo, že ty nepotrebuješ ani posilovať...tri hodinky v záhrade každý deň a ani platiť za posilku nemusíš 😉

aadula
14. apr 2009

iwus a neprídete do Pukanca?

iwusska
autor
14. apr 2009

adulka tiež som nad tým dnes rozmýšľala 😀 😀 😀 len keby sa ešte aj brušné svaly pri tom precvičili tak to už nemá chybu 😀 😀 😀

aadula
14. apr 2009

iwuska, tie brušné precvičíš večer s drahým 😉 😀

iwusska
autor
14. apr 2009

vidím že píšeme rovnako 😀 😀 😀
do Pukanca nás volajú tak možno.....

aadula
14. apr 2009

iwuuus to musíš prísť potom ...to by bolo super 🙂

iwusska
autor
14. apr 2009

drahý je na baskete a keď príde tak unavený a mne sa samej nechce cvičiť 😀 😀 😀 😀