Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
16. apr 2009

jasne 🙂 a vy?

aadula
16. apr 2009

Samulo tiež už skoro hodinku buvá, boli sme trošku vonku, som dala variť polievočku zemiakovú a zamiesila som cesto na pizzu, tak čakám kým si cesto rozmyslí trošku napučať 🙂

lilu18
16. apr 2009

to rychlo napuci,ved je teplo.Uz tu niekto pizzu piekol-nedavno 🙂

ja dnes neobedujem ☹ a to som urobila bryndzove halusky 🙂 boli ma bruch ☹

cica13
16. apr 2009

Ahojte, mam nervy, David mi spal po cviceni iba 3/4 hodinu...uz tu cavarguje po byte...varim mu obedik..... 🙂
Dufam, ze do vecera si este schrupne, lenze ked bude s nasim tatulom, tak neviem, neviem, lebo pri nom ani za svet zaspat a ja idem na rodicko...

aadula
16. apr 2009

lilu, máš vyrózu? či si si len žalúdok pokazila? 😕

cica náš Samino tak včera spal...a išiel spať až večer 😝 , ale v noci spal obstojne, teraz buvá 🙂 si uži rodičko 😀 😀 ja idem s paťkou do mesta nejaké oblečko som jej vykukala...len neviem či sa jej bude páčiť

cica13
16. apr 2009

Aj mne mozes nejake oblecko vykuknut.... 😀 😀 😀

lilu18
16. apr 2009

neviem co mi je..myslim ze som sa udeneho prezrala ☹

aj ja chcem oblecko 😀 ale na seba 😀

cica13
16. apr 2009

Lilu....co ti je zle?

aadula
16. apr 2009

lilu, fu tak to vie zaškodiť

aadula
16. apr 2009

v tomto butiku /či ako sa to píše 😀 / by som aj pre vás..tu su fajn veci..ceny také priemerné..ale fakt má dobré veci..toto som taký korzet na blúzku bielu vykukala ...ide na tie spevácke súťaže, tak nech je kočka 🙂

cica13
16. apr 2009

Aduli, kde si kupila tuto siltovecku?:https://https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... supeeeer

lilu18
16. apr 2009

je mi na h... kurnik ,ledva klabosnicujem ☹

cicus-vcera som bola na obch.v draciku a normalne siltovecky klobuciky pozlacnovane no keby moja opica nemala hned kupim 🙂

aadula
16. apr 2009

cica to je nová, som ju dnes kúpila v takom detskom obchodíku tu na sídlisku 😀 neodolala som...tak super v nej vyzeral...a to som šla kúpiť len ponožky 😀 ešte tá predavačka hovorí, že má len 50-ku, že to mu bude veľká...aaa nebola... 😀 on má veľkú hlávku..ale tak do zadu či ako 😀

cica13
16. apr 2009

Aduli....aj ja chcem, ale ked ja neviem, ci by Davidovi bola dobra......

aadula
16. apr 2009

cica táto by mu isto bola veľká..mne sa vidí, že Davidko má menšiu hlávku...aké mu kupuješ? ja by som ti kúpila a poslala...len keby mu bola veľká, tak neviem ...a tuším toto mala poslednú 50-ku...pôjdem sa ti kuk na ňU,?

aadula
16. apr 2009

lilu tak skoré vyliečenie..nech ti bolesť rýchlo ustúpi

cica13
16. apr 2009

Aduli...hladam nieco, cim odmerat obvod hlavi...nemam krajcirsky meter a tu co ma teraz, tak tam neni obvod pisany, ale na jednej z C&A ma pisane 44.....skusim mu premerat obvod

cica13
16. apr 2009

malo byt ..hlavy...tie moje preklepy.... 😠

lilu18
16. apr 2009

a to sa neda nastavit na siltovke podla obvodu hlavy??

aadula
16. apr 2009

cica jeej to takú malú hlavinku má 🙂 my sme taký veľkohlaví asi doma všetci 😀

cica13
16. apr 2009

Aduli....namerala som 47,5 cm

aadula
16. apr 2009

lilu toto nie je nastaviteľná..táto má len takú gumgu v zadu..to bola len za 5,45€ 😉

cica13
16. apr 2009

Idem krmit cmucika...chvilu tu nebudem

iwusska
autor
16. apr 2009

čafte babenky, som bola v meste kúpiť niečo na seba 😀
adulka aj ja som si kúpila korzetík na blúzku 😉 a to si papala to hrozienko čo ti viselo na kočíku? 😀
lilušik daj si živočíšne, mne vždy pomôže keď mi je bleeee
cicuš ahooooj 🤐
videli ste tie moje foto?

lilu18
16. apr 2009

kocky idem si nieco dat ☹

iwusska
autor
16. apr 2009

ste sa vytratili všetky 😖

aadula
16. apr 2009

iwuska áno to 😀 😀
videla som ..kočky sú fešandy a ocino hm hm ti po ňom iso susedy pokukujú 😉 😀

lilu18
16. apr 2009

jasne videli--myslis tu velku kopu deciek vo vlacke,? to co ste boli na panskom? 😀

lilu18
16. apr 2009

tak to potom som nevidela idem kuk 😎

aadula
16. apr 2009

iso=isto