• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
autor
tak to hrozienko vyzerá chutne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a za ocina ďakujem, ale mu to nepoviem lebo bude namyslený :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska to áno netreba tých našich chlapov rozmaznávať :wink: .. a ja takto kočík používam ako nákupný vozík..tam všetko popchám, povešiam :grinning: som kúpila trošku hrozienka, jeden šalátik a cíbiky..to teraz ešte tak príde po dlhej zime na chuť :slight_smile:
16. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz vidiim :grinning: som videla len to druhe foto :sunglasses:

mladu cibulku by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazriem neskôr sa sem tlačí manžel papa
16. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidíš lilušik tak keď v lete dojdete aspoň sa decká nebudú nudiť, u nás je stále takto veselo :grinning: :grinning: :grinning:
že na panskom :grinning: :grinning: :grinning:
už ťa bruško nebolká?
16. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli-aau-uvarila som cajicek :frowning2:
16. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre ze je veselo..deti potrebuju zabavu,inak vymyslaju sprostosti :grinning:
16. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som tu....to je des a hruza nakrmit moje dieta....tak ja mu dam vyborne navarene a on s tym strajkuje.....keby mu dam Hippecku,tak ju spraska jedna radost.... :angry:
16. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuuuus ahooooj...dnes som ta este nepozdravila...cmuk :astonished: :astonished:
16. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik sa niekde vytratila :slight_smile: ale mozes cmuk mne :grinning:
16. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj vivi radsej hippku ako moje navarene..co tam davaju ked im to tak chuti? :confused:
pomaly sa zobudi
16. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vstavame a mama ma po pc :grinning:
16. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...cmuuuuk..... :astonished:
Ja tiez neviem, co o toho davaju.....aby im to tak smakovalo...
16. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som tu, musela som sa ešte povyjadrovať lebo zajtra idú kolegovci na podpis tak som to chcela stihnúť :grinning:
cicuš aj ja posielam cmuk :zipper_mouth:
16. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nášmu Samúšikovi Hippka až tak nechutí..boli časy keď áno, ale teraz radšej chce to čo my...sme mu museli aj z klobásky na sviatky dať :grinning:
16. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska to boli ťažké dva dni bez toho netíku že?
16. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tu spievam pokoj v duši..nech sa ukľudním :grinning:
16. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi nechce do toho mesta...keby som vedela, že voľaktorá z vás je tam a pôjdeme na kávičku ,tak by sa mi veselšie chystalo :grinning:
16. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cmucik je teraz vo svojom zivli, triedila som pradlo na pranie a on je vtedy najspokojnejsi.....tak triedi....jedna radost.....ani hracky nepotrebuje.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli....dojdi sem, skocime do Auparku na kavicku....ved cestu uz mate natrenovanu :wink:
16. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica si ho mala cvaknúť musí byť zlatýýý :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, noo to máme len nie na našom autíčku :grinning: ono najviac vidá 120 km/haj to hoorko ťažko :grinning: :grinning: sa ž ide rozsypať :grinning: :grinning: som sa rehlila...muž prišiel po nočnej a že kolega sa ho pýtal, že prečo nedal nášho seatíka zošrotovať ..a moj sa ho pýta, že prečo nedal on favorita...a ten jeho kolega pohotovo..že žiadne z týchto nových čo sú teraz ...sa mu nepáčilo :grinning: :grinning: tak aj my sme tak na tom..žiadne sa nám nepáči :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem teda ahojte :slight_smile: sa tu dnes len lúčim v kuse :grinning:
16. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli, raz som ho uz tusim fotila ako triedil, ale neviem ci do mobilu alebo fotaku....
Papa a dobre nakup....
16. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadula....ahoj,,,,a ahoj,, :slight_smile:
16. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ahoj, ako? už vstavame? môj bobak ešte spí,,,dnes ukladám, varím, periem,,,jak pipa,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...včera sme prišli tak všetko hore nohamy
16. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste sa pobrali von? ,mne prisiel muz a videl aka som zelena tak zobral malu von
16. apr 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , ja vás len zdravím a idem von ... sme mali dnes úraz, Miška švihla z motorky, brada a líco zožgreté, malý kaskadér ... sa tu jedujem na ZUzke, lebo škaredo píše, začína sa dáko lajdať, ešte je len prváčka a už ju len chalani zaujímajú ... asi musím začať byť prísna a dať jej zaracha ... ale ako to urobiť, ked je vonku pekne, nechať ju zavretú doma?

cica, Dadko už je zdravý?
16. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor jej zakaz tv..no neviem ja som take este neriesila.Aj my ideme von kamoska ma meniny tak bolest brucha nechavam domka a ideme na rybku.Kto sa prida??? :slight_smile:
16. apr 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík ja si neprosím, nechce sa mi vyberať kostičky .... už aj tú tv mala zakázanú, prešiel týžden a zase je to o tom istom :frowning2:
16. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok