• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
dobru adulik :pensive:

bodka to len tak spievam ..dolezite je to posledne ..cas sa krati :grinning: ale uz by som mala spievat ja uz jdu jdu jdu uz mam vsechno hotovy... :grinning: :grinning: :grinning:

chodime obklukou nech mala kolotoce nevidi :grinning: kto by ju odtial dostal
16. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ved by som plakala, keby uz nechodila ordinacia..... :cry: :cry:

Bodka, ze prejeme ocinovi vela, vela zdravicka :slight_smile: .....mne zomrel pred dvomi rokmi :cry: :cry: :cry:
16. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily-tak dobru :pensive:

bodka-tatovi vsetko naj--len opatrne nech nedopadnes ako ja dnes :slight_smile:
16. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ty uz zasa ides? :cry: :cry: :cry:

Tak dobru nocku!
16. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus- :frowning2: ..bol chory?..

odchazim-cmuky cmuk :zipper_mouth:
16. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš :frowning2: :cry: :cry:
...ďakujem,odovzdám :slight_smile: ......budem iba zobkať :grinning: a chlipkať :grinning: :grinning:

idem do postielky :pensive: ...a musím si tam zobrať krpatého,ešte nespí :angry: jemu ten škôlkarský spánok neprospieva
dobrú :pensive: ...papa zajtra :slight_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...plucna embolia... :cry:

Papa babulky, idem aj ja.... :slight_smile:
16. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko, kde ste všetky keď som ja tu ??? :confused: :confused: :grinning:
cicuš ja som tiež vedela ako skončí včerajší diel, som ti to chcela oznámiť ale nestihla som :grinning:
bodočka my sa asi nestretneme :frowning2: :cry: ale aspoň takto posielam cmuk :zipper_mouth: :zipper_mouth:
a ja mám dnes oslávenkyňu :wink:
17. apr 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Iwus....Ked prides domkov, tak zagratuluj za nas Natalke a poriadne ju vycmukaj!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
17. apr 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicušik ďakujem odovzdám :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: dnes sa budeme trošku poflakovať, pôjdeme na pizzu, zmrzlinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoberte aj mna :wink:
17. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bez teba by som ani nešla :grinning:
17. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave do seba natlacila tousty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natálke želáme všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: posielame tiež cmuky cmuk

cica neostal ti ešte toastík, ja som ešte neranajkovala ... prestala som žrať a snažím sa normálne jesť, uvidím účinky

iwus si doma, dovolenkuješ?
17. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.....toustovy chlieb mam aj sunu...ale udeny syrik som minula.... :frowning2:
17. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže byť aj bez syra :stuck_out_tongue_closed_eyes: si domyslím

baby natierate niečím odreniny, Miška má riadnu na brade, či to nechať len tak voľne
17. apr 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odreniny nenatieram....vysusia sa same a chrasta odpadne :slight_smile:
17. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK ja tiež asi tak spravím, len ma zarazilo, že mi v lekárni povedala aby som jej to natrela fialovou vodičkou
17. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haslerka ďakujem za Natalku :zipper_mouth:
nenatieraj nechaj volne vysušiť a najlepšie zahojí slniečko :sunglasses: to som ešte nepočula s tou fialovou vodičkou a to som na chire robila :fearful:
som v práci a snažím sa pracovať :grinning:
17. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty pracuješ iwus, ako to stíhaš chodiť ešte aj na net ... baby tiež sme sa s mamou čudovali že fialovú vodičku ... tak my zachvíľu ideme von, chcem ísť na poštu, len Miška sa dáko nechce obliekať, či to vôbec doobeda stihneme :grinning:
17. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus budeme mať aj tortičku aj čosi vypiť ... aby som večer prišla ... dám si budíka, lebo včera som vytuhla pri telke a zobudili ma až ráno deti
17. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haslerka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tortička bude až na budúci víkend, lebo Mišenka má narod. 27.4. tak budú mať spoločnú oslavu :wink: ale určite to môžeme oslavovať od dnes veď na oslavu sa počíta celá oktáva :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám net zapnutý stále a popri práci kukám ku vám :wink:
17. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...torticku si dam aj ja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Robim presso, da si niekto?
17. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš sme sa zhodli :grinning:
a na to tvoje presso sa teším keď sa zhmotní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusiiik vsetko naj natalinke-cmuk cmuk cmuk :fearful: :fearful: :fearful: :astonished: :astonished: :astonished:
17. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, vyborne je....a s mlieckom Maresi....uplna bomba.....no musis dojst, aby som ti ho mohla zrobit....lebo do Lubochne tahat tuto rarohu sa mi pravdupovediac nechce.... :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, uz ste si objednavali topanky z netu? Hrozne sa mi pacia tieto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5169672 ale bojim sa objednat....co ak nebudu dobre.....presne taketo nieco som zhanala po obuvach a tieto sa mi neskutocne pacia, take tichoslapecky pohodlne k trojstvrtakom.... :slight_smile:
17. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, Natálke aj od nás všetko najlepšie k narodeninám :wink:
17. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si poprosim cicuuuus :grinning: ..tusim ide prsat :frowning2: do certa :angry:
17. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok