• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
my sme mali jednu koleginu v robote co tak smrdela a vzdy ked sme vedeli ze pride tak sme mali tlacenku na wc lebo po nej uz nikto nechcel ist :grinning: :grinning: :grinning: a ani stolicku sme si po nej nezobrali radsej sme stali velu nocnu pri pase.
17. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku nám do práce raz prišla taká stará pani...čakala na chodbe a tí čo nevedeli, že to ona smrdí..chodili, že čo to je ..čo to srmdí..pootvárali v celej budove okná... no to bolo fakt hrozné...ked vošla k nám dnu..fu..no to neviem popísať ..proste niečo hrozné...isto sa pocikávala a neumývala už hrozne dlho a tie šaty tým už boli nasiaknuté...to bolo už tak teplejšie a sedela tam v kabáte :rolling_eyes:
17. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik mám a nie jeden :wink: :grinning:
ste tu nahodili akúsi voňavú tému :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska, u nás je vždy problém čo deťom kúpiť... vždy si povieme..však všetko už majú..., ale zas deti vždy niečo čakajú..aj táto naša pubiška
17. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme tu aj zmoknute :grinning:

iwus --mate aj torticku??

a
17. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik-teda zeby som to na teba cez net preniesla :frowning2:
17. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky u nas vychydza slniecko ale aj tak je kosa :frowning2:
17. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kamosky :slight_smile:
17. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nás svieti :sunglasses: a ja som len v tričku s krátkym rukávom, chcem to leto privolať :grinning:
17. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte u nás ešte neprší,ale fučí vietor,ideme do mesta tak dúfam,že nás to nezastihne.Ja už mám navarené /varil manžel/,ak chcete typ.Super rýchle a chutné cestoviny s tuniakom a syrom.
Tak zatiaľ pá,idem kúpiť synovi darček k narodeninám.pááá
17. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuj, co to tu smrdiiii :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším tu dnes všetci oslavujú :confused:

lilu určite nie...som si to sama spôsobila
17. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslavencom vseeetko naj, naj,
iwus, Natalke posielame velku pusu, cmuuuk :wink:
17. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte....no tu je ale smraduuuuuuu :angry: :angry: :angry: :angry:
o smrade ani nevravte, ako u nas v robote dokazali niektore matere smrdiet....potom sme si to my schytavali na vizite....no co sme ich mali ist nebodaj umyvat? Ved to boli dospele zeny, ktore tam boli s detmi......

Diky, ze ste mi zareagovali na tie topanky...... :angry: :angry: :angry: :angry: , chcela som vediet vas nazor, ci ich objednat....lebo mne sa pacia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co bude s tym ZOO?
vcera mi MM oznamil, ze ideme 1, 2,a 3 -tieho do Bojnic na chatu, sa tesim ako male decko, ja Bojnice milujem. A budu tam aj strasidla :sweat_smile:
17. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cica :wink:
17. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni.....caaaaf :wink:
17. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica kde sa flákaš :grinning: a aké topánky? :confused:
17. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...tu soooom....pozri spatne, co som rano pisala....: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5169672
17. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem o akych topankach je rec, som v robote cely tyzden, stracam prehlad :unamused:
Reni..zavidim...aj ja chcem ist do Bojnic na chatuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ciculik no moj vkus to nie je, ale mojej Paťke by sa určite páčili...a nebojiš sa že ti nebudú pasovať?
17. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ale aby si to nechápala, že sú škaredé...to nieee.. :slight_smile:
17. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti teda pomohla čo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No Adulka....praveze sa bojim, ale presne po takychto bazim.....take super k rifliam, neznasam podpatky....
Aduli...to si mi teda fakt pomohla.... :angry: :angry: :angry: :angry: ....ze diky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica aj moja Paťka také chce, keby som jej ich ukázala isto by začala fňukať ...mamiiii ja chceeem :grinning: No keď sa ti páčia..skús to risknúť..prípadne sa dohodli ak ti budú malé či veľké, že vymeníte
17. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuuuuuus...aspon ty mi ich odsuuuhlas.....i ked ty tusim nosis na podpatku...... :frowning2:
17. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...takyto styl topanok som kedysi mala a perfektne sa v nich chodilo......ale neviem, ktoru farbu, vsetky su krasne, ale myslim si, ze tie kavove pojdu ku vsetkemu...
17. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, ja by som brala cervene a zelene su super. :wink: opatky ani ja nemusim pocas MD som si odvykla :grinning:
17. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok