• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
autor
bodečka tak sme sa predsa stretli :zipper_mouth: :zipper_mouth:keby som nevedela že si chránená tak ti hneď poviem diagnózu :grinning: :grinning: :grinning:
Natalka dostala teplákovú súpravu ( cicuš značkovú :grinning: :grinning: :grinning:), dvojfarebné nálepky na stenu - pofotím a okrúhly stolík z IKEA Mamut zelený, máme k nemu aj dve fialové stoličky a zvyšok darčekov budem vedieť až o týždeň :grinning:
17. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aj chcem teplakovu supravu :slight_smile: ..doteraz som drazila a nic :frowning2: ale som si vyhliadla este toto-kuk-

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=927093
17. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuuus...aj ja chceeeem znackovuuuu supravu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lilu...ty si taka soletka, ze potrebujes XS ?????
17. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu že XS to máš pre bábiku????? :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: ale chutné je a zasa zelené :grinning:
veď aj drahý sa to prvé opýtal :grinning: :grinning: :grinning:spánok a smrad to boli moje prvé príznaky :grinning: ...to by bola dobrá haluz :confused: neviem o tom že by som ju stratila :grinning: ...to som asi len na obed "zožrala" s chuti vysmažený karfiol
autor
cicuuuš veď aj tebe kúpim keď už budeme v rodine :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda som vas pobavila-tusim-aj vy mna..no ja som taky krpec ...ze pre babiku :grinning:

bodka--no radsej chod skontrolovat ci sa nieco nedosralo-nepokazilo :sunglasses:
17. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus a nechces este chlapceka?zeby sme aj my boli v rod.a dostanem znackove triculo-pre zaciatok :grinning:
17. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu ja keď dodietujem tiež budem XS aby si vedela :angry: :angry: :angry: :grinning:
lilu krpec :grinning: XS nosí moja Veronika, ale tá ma 13 :grinning:
Ivus..uz sa tesim....ale ja len znackove.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bodka...no neviem, neviem......ci si niekde mirenu nevytratila... :grinning: ...mozno do tretice bude dievcatko.. :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja XS nebudem nikdy, ani po diete :grinning: asi by mi bolo všetko krátke, ja aj nohavice dosť ťažko na 176 cm kupujem, väčšina mi je po členky :grinning:
17. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ty si dobry krpec... :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, ty si zasa taka vyska?
17. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš...čo si urobila s tými topánkami?...sú super,aj ja nosím také rýchlobežky :grinning: opätky len príležitostne...asi by som si tie bežové,budú sa najlepšie kombinovať-či nie?
17. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to máme v rodine aj mm má 2 metre :grinning:
17. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda andy k tebe sa ani nepostavim :grinning: ibaze by si kusok z tej vysky pridala mne :grinning:

cica :frowning2: zial,nevyrastla som.Dobra som bola tak ma za usi netahali :grinning: a dobreho malo byva ,nie??
17. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka sme cicu na zelene nahovarali :slight_smile: ale nech povie kt.vybrala :grinning:
17. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu ty mi dopraješ, že chlapčeka :astonished: :astonished: :astonished: chceš ma zničiť? :grinning:
adi to ste riadni dlháni :grinning:
cicuš ja len značkové kupujem :grinning: :grinning: :grinning:
a kde máme emily????
17. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, este nic stale ich tu mam otvorene a kocham sa nimi a premyslam nad farbou, necham si to cez vikend dobre prelezat v gebulke a v pondelok objednam....ved aj ja rozmyslam nad tymi bezovymi, ale tie zelene mala inde este raz nafotene a je tam lepsia ta zelena, hentam, co som dala link je moc vyrazna....
17. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica-ved to je na tom najlepsie nech kricia :grinning:

iwus-jasne doprajem a kazdej co si len zazela :dizzy_face:

idem off-krasne snicky :pensive:
17. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, v pondelok vam napisem, ze ktore...ale potom budem dobre trpnut.....kym mi dojdu a hlavne ked budem balik otvarat... :grinning:
17. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...padla....10 hodina odbila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobru nocku !!!
17. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica aj mne sa páčia tie bežové, tušim si tiež na také tichošlapky ako ja :grinning: :grinning: ja na opätku moc nemusím, väčšinou nosím tenisky
17. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy...presne tak ako pises :wink:
17. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš a bojíš sa že ti nesadne veľkosť alebo ťa sklame farba a kvalita?...ja keď som kupuvala na MMA a MMB som dávala premerať vnútornú dĺžku a drahemu aj šírku bo má nohu širokú ako tehla :grinning: :grinning: :grinning: ...všetky topky boli dobré :slight_smile:
17. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu dobru nocku :zipper_mouth: :zipper_mouth:
cicuš som zvedavá ktoré vyberieš :grinning:
17. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lúčim idem búvať, lebo tento týždeň som toho moc nenaspala, pa :pensive:
17. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka....bojim sa o velkost....ze nesadne, mala by to byt koza.....a farba.....to uz by som znosila hocijaku, keby boli pohodlne.... :grinning: :grinning: :grinning:

Ivi....som priklonena k tej pieskovej ale vaham trochu nad tou zelenou.... :wink:
17. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy dobrú :pensive: a oddýchni si :slight_smile:
...aj lilu dobrú nôcku :slight_smile:
17. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok