• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
založme im tému: čo robia chlapi keď im ženy koňujú? :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš tie zelené nemajú chybu
emily možno chcel s tebou dlhšie ostať :grinning:
17. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz len to by mi chybalo radsej by som bola do smrti sama :grinning:
17. apr 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka založ bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
babenky idem buvať, zajtra mám upratovací deň :angry: a musím nabrať sily, cmuk a dobrú nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. apr 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa iwuska a sladke sny :wink:
17. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú iwuska :slight_smile:
...dnes som bola na stránke exi-sportu majú v akcii kolieskové korčule...viete poradiť,že aké vybrať?kolegyňa mi hovorila o nejakom číselku(3,5,7 :confused: )že určuje rýchlosť točenia koliesok...že deťom stačí 3 a dospelým keď nechcú pretekať :grinning: tak v poho 5...ja tomu vôbec nerozumiem...chcela som vyberať iba že ši sú pekné :grinning: :grinning: :grinning: a v obchodie radia že najdrahšie sú najlepšie :angry:
17. apr 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka..to su tie iste, len inak nafotene....... :unamused:

Ivi...dobru nocku!!!

Babulky, pojdem aj ja, idem este pobalit nejake veci, nech sa rano tolko nezdrziavame....
17. apr 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka ja mam Abec 7....ale je mi to na ..... lebo som nestala na nich ani nepamatam....
17. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ja ti velmi neporadim ja som kupila podla ceny jankovi pred rokom z hypernovy a stali 15OOsk :wink:
17. apr 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš idete na záhorie?...možno sa aj počasie trošku umúdri

...som sa vydriemkala a nejako sa mi ešte nechce spať :frowning2:
17. apr 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj mam dost ma strasne nohy bolia :frowning2:
17. apr 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka ideme.....mame tam pllllno roboty....

Inak my mame vsetci korcule Fila...sme spokojni.....na tych detskych byvaju len Abec 3....to mi teraz muz tvrdi...
17. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je ono ABEC...som si vybrala nejaké okolo 1800sk s abec5 a povedala že sú dobré :slight_smile: ...musím sa hýbať,volakedy sme chodili s Maťkom hocikde na bicykli...ešte kým sme nemali Davidka,som ho šupla do sedačky a vyrazili sme do terénu,takto sme sa vozili až do 7mesiaca tehu...potom sa mi už brucho nezmestilo medzi sedačky :grinning: :grinning: :grinning:
...asi sa aj Dado naučí lepšie korčuľovať keď budem s ním,Martin sa naučil rýchlejšie a skoro sám,jemu to ide aj na tých kolieskových topánkach
17. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filip sa tiez sam naucil, korculuje perfektne aj na kolieskovych aj na zimnych...o lyzovani ani nehovorim...ako drak....po mne urcite neni..... :grinning: :grinning: :grinning:

Emily dobru noc!
17. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je dobre že máte taký víkendový domček...teraz sa narobíte ale keď to dokončíte bude vám super :slight_smile: ...aj pán Cico šmíruje cez plece :grinning: :grinning: :grinning: ...pán Bodka to už zalomil,ale tiež sleduje o čom klábosíme a nechápe ako nám to ide keď sa ani naživo nepoznáme :grinning: :grinning: :grinning: ,niekedy je normál vytočený,asi žiarli na pc :grinning: :grinning: :grinning:

emily...šak neťukaj nôžkami :grinning: :grinning: :grinning: ...ale máš odpustené,keď je dnes toho Rudolfa...hybaj robiť ťuťumuťu :wink:
17. apr 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcete naučiť časom aj cmúčika športovať?...veď obuj korčulky a o kočík sa môžeš opierať :grinning: cmúčik bude povozený a ty budeš vykorčulovaná...u nás tak chodí dosť mamín,celkom sa mi to páči
17. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka...pan Cico sedi za mnou za jedalenskym stolom za notebookom......a beha si po nete.... :grinning: :grinning: :grinning:

Jasne, ze chceme aby cmucik sportoval, po Filipovi su odlozene aj korcule zimne, kolieskove a aj prve lyze....musime byt optimisti.....
Ja tak dobre nekorculujem, mne ich manzel kupil, stala som na nich asi 4x...to som sa poriadne nenaucila a zostala som tehu....a to som sa bala na korcule a ani sa to neodporuca
17. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si viem cmúčika predstaviť,ako sa bude tešiť :slight_smile: ...a tento rok si to slniečko vaše užije aj pri mori,už bude behať :slight_smile: ...ho vidím s vedierkom v ruke a zbiera kamienky :wink:

zoberte aj tvoju mami niekam do parku...ona môže kočárovať a vy traja korčulovať :wink:
17. apr 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmucik a zbierat kamienky? On ich bude rozhadzovat po celej plazi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsetko co ma v ruke...to hadze.... :frowning2: slniecko ma len rok a uz bude 2x pri mori.....minuly rok to perfektnezvladol..cele 2 tyzdne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja necham chlapov pokope a korculkovat pojdem s kamoskou.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka, ale idem uz naozaj, lebo sa miusta riadne otvaraju......

Dobru nocku, pekny vikendik a hlevne pekne pocasie! Papa :slight_smile:
18. apr 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :pensive: ...veď idem aj ja :confused: to je už toľko hodín?
18. apr 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko maminy, včera som sa k vám vôbec nemohla dostať, a dnes mi zasa nejde koník dobre :angry: Ale teraz som po opakovanom skúšaní tu :slight_smile:. Vidím, že ste včera nakupovali :grinning:. Milá Iwusska, tak ty si sa čerstvo sťahovala? :wink: A stavali ste nový dom? My ideme začať teraz stavať domček, tak sa teším :slight_smile:
18. apr 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano u nas je po dazdi tak sa kosit nebude huraaa :wink:
18. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som sa sem včera už nedostala...odišla som sa ospršiť a MM si sem sadol ..

bodečka ja mám Bauerky..síce sú už asi 5 ročné, ale myslím, že sú dobré..vtedy boli dosť drahé do 3.tis vyšli, už by sa mi aj kolieska zišli vymeniť
18. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica a tiež si myslím, že si béžové vyberieš :slight_smile:
18. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčaqta,,,dobre ráno,,,
emily,,,no my dnes asi zemiaky sadiť u švagrinej v SC,,aspon bobak má výbeh,,dúfam že, nebude liať,,,a ak áno sadnem do altánku a budeme grilovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a že vraj na MD nieje dobrre,,,Amen :sunglasses: :sunglasses:
18. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:

cica este stale vybera tie topanky?dala mi chrobaka do hlavy , ja rozmyslam nad tymi zelenymi...

vcera som tu pisala, ze sa nieco stalo, lebo hukaju sanitky a policajty...bola to vazna havaria, bolo to v spravach na markize aj na joj... :cry: :pensive:
18. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, ja keď počujem húkať sanitku, policajtov alebo požiarnkov, tak mi až zle ostáva
18. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem robit palacinky :unamused: , nerobim ich rada
18. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát tiež nazerám :slight_smile:

renka ja som robila včera, tiež nerada pri nich stojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: my dnes budeme mať pozostatok z Veľkej noci.nejakú šunku sme do mrazáka hodili, idem ju vypražiť uvidím aké to bude..a k tomu zemiaky..som si trošku prach postierala, Samko teraz išiel spinkať, tak nechcem s vysavačom teraz behať
18. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok