Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

renka9
10. apr 2009

zuzadlo 😀 😀 😀 😀 , ja by som ich dorazila 😠

zuzadlo
10. apr 2009

reni: momentalne ma nist nenapada,ale ak napadne, tak dam echo

hasleerka
10. apr 2009

zuzi 😀 😀 😀 ... prepáč ... no neviem či sa smiať či plakať, že ostrihla Lenku, to ich čo napadlo

emily333
10. apr 2009

no hej ked zduchol k susedom o tri domy dalej a mna nechal doma a ja sprosta chodim po zahrade ci sa mu nieco nestalo ☹

hasleerka
10. apr 2009

a čím si to umyla

zuzadlo
10. apr 2009

nie mojenky,ja som tie okna nechala tak,lebo este aj moj muz sa ma na zaver spytal, co som robila, povedala som, ze som si skrabkala 🙂 ,takze mame farebne okna,aspon nemusim davat ziadne nalepky velkonocne 😀 😀 ,ale dole to pojde ,skusala som

cica13
10. apr 2009

sevaste, o com kvakate?
Musim vas ist precitat...

renka9
10. apr 2009

angelika si zasa dnes pocmarala perom nohy, ze ona chce take ako ma krstna. - ta ma tetovacku na lytku.
no ale krstna ma aj piercing v pupku, tak dufam, ze si ho mala nebude prepichovat 😀

aadula
10. apr 2009

zuzi a čo tam pokreslili? veľkonočné vzory? či matiku rátali? 😀

zuzadlo
10. apr 2009

trubka lenka povedala erikovi nech ju ostriha, truhlik ju ostrihal, zotal jej 10 cm z vlasov,ja uz sa dnes smejem,ale vcera som sa najskor rozplakala a potom dostali bitku,svina mamka 🙂

hasleerka
10. apr 2009

môj malý drobček tu pri mne zaspáva s plačom, " aj ja stem ist spat ku kamalátke" ...

renka9
10. apr 2009

😀 hasler, povedz mu ze ty si kamalatka 😀

renka9
10. apr 2009

joooj, si pametam, ked mna segra ostrihala s manikurovymi noznickami 😀 😵

zuzadlo
10. apr 2009

no pipisali kade co 🙂

aadula
10. apr 2009

cica, výletníčka ahoj 🙂

hasleerka
10. apr 2009

ahoj cica ... reni, moje baby sú klasika stále potetované ... minule Miške nešlo ani zotrieť pero z tváre,

zuzi, ja som sa tak kedysi sama ostrihala, mama mi pestovala vlasy na prijímanie, vraj učka čosi zavalila v škole o vlasoch a ja múdra som nelenila a spravila si nový strih ... mama vraj skoro zinfarktovala, ... ja si to vôbec nepamätám

renka9
10. apr 2009

Kristinka, ked mala asi 5-6 rokov , nakreslila na vykres tvár, a namiesto obocia nalepila svoje pramienky vlasov 😀
bolo to originalne, ale nevedela som , ci sa mam smiat, alebo plakat 😀 . Dodnes to mam odlozene. 😉

aadula
10. apr 2009

ja mam kamošku čo má dvojičky baby, teraz majú 7r, tuším dva roky do zadu sa tiež ostrihali jedna druhú...takmer do hola ich museli dať ostrihať, ale oni sú také okane a moc im to aj tak seklo

renka9
10. apr 2009

a ta tvár som bola akoze ja 😀 , sa jej zdalo ze som breznev? 😀 😀 😀

aadula
10. apr 2009

renka 😀 😀 😀

hasleerka
10. apr 2009

ako super, malá už zaspala aj pri PC, tu môžem koníkovať zas až do polnoci kým ju pôjdem dať vycikať

nemá niekto chuť na malinový čaj s ginom ... som si urobila lebo ma bolí hrdlo

netmona
10. apr 2009

jaj,,hasleerka,,,aj by som si dala,,, 😉

cica13
10. apr 2009

moj muz pravidelne Filipa na plazi pomaluje vodovymi farbami, hocijake kerky si namaluju, najradsej lebky...
Aj ja som raz bola cela domalovana...
Ja vam cez ten mobil vobec nestiham.

netmona
10. apr 2009

mangel zaspava malého,,,ako furt spí on prvý,,,a Miško až potom

netmona
10. apr 2009

musím hodiť dáke foto ,,lebo ja len fotím a fotím a ja nikde 😀

netmona
10. apr 2009

kto ste tu,,?

renka9
10. apr 2009

haslerka, a budis ju na cikanie? ako to robite? nasa ma stale plenku, som pohodlna, ale nechce sa mi v noci vstavat, ked idem do roboty...ale tuto noc som jej zabudla dat a bola sucha.

hasleerka
10. apr 2009

netmona už aj nalievam, nazdravie ... ja už som aj vypila a dáke to bolo dobré, asi si idem ešte jeden spraviť

renka9
10. apr 2009

natmona, sme tu asi vsetky, hadam, 😀
sme tu vsetky? teda okrem lilu 😉

netmona
10. apr 2009

jaj,,,tak fajn,,,už konečne si každá kľud,,,predpokladám 🙂