• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Ahojte žienky, i u nás je pekné počasie, teraz sme sa vrátili od našich. Hasleerka, áno napíš, čo ste pokúpili, a aké sú tam ceny, i my sa chystáme :slight_smile:
19. apr 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz mam chlapov na futbale mozem konikovat :wink: my zajtra ideme do madarska a poobede sadime zemiaky uf sa musim na to psychycky pripravit :wink:
19. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my uz sme prisli zo ZOO aj napapane,vyhajane -hodim dake fotecky :slight_smile:
19. apr 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som kuk a mala sa nebala ?? :wink:
19. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..joj babenky na ten novy monitor si neviem zvyknut,vsetko je take podlhovaste aj fotecky --ze sirokouhly :sunglasses: :grinning:
19. apr 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebala- :grinning: len ich chcela chytat a vysadnut na ne :grinning: .ake su tie fotky?da sa na ne pozerat? lebo ja to tu u seba vidim hrozne :frowning2:
19. apr 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky kuknite video na teme staznost.to je hrozne ako niekto tak moze zaobchadzat z miminkom :angry:
19. apr 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som kuk.. :frowning2:
19. apr 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilušik fotečky sú krásne, aj počasia vám vyšlo, Vivi musela mať zážitok :grinning: ktoré zvieratko sa jej páčilo najviac?
19. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky su pekne ja neviem co sa ti na nich nepaci :wink: asi si musis posunut stolicku dalej od pc a budu v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus-ahojcek--jej sa pacili dinovia :grinning: a jasne ze smykacka :grinning:

emily-- :grinning: :grinning: :grinning: -nepomohlo,asi dako ten monitor treba nastavit aby nepredlzoval tvare--alebo si zvyknut
19. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu aspoň budeme na tvojom pc vyzerať štíhlejšie a vyššie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak hojdačka je veľmi pekné zvieratko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
šmýkačka malo byť :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuuuus,ved vies ze ja bez diakritiky pisem :grinning: ,

stihli sme len pol zoo a mala uz odpadla :sunglasses:nabuduce bude druha polka-polovicka :grinning:

iwus uz mas dokopane? dufam ze aspon dnes mas nedelu
19. apr 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pridem vecer-len neviem kedy lebo musim predsa to pyzamko vydrazit :grinning:
19. apr 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes bolo fakt kráásne a Nitranský park je ako stvorený na stretko, bolo tam perfektne, akurát že 8 ks 16 mesačných detí udržať na jednom mieste bol problém :grinning: :grinning: v albume mám fotečky ak si nás chcete mrk ...

bodečka nebola si tam náhodou na tých nových korčuliach? :wink:
19. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sme prišli z bicyklovačky ... ale moc sme toho nenavozili, len 2,5km, lebo sme sa zastavili u známych na kávičku ... moc som toho nenakúpila, lebo rozpočet nedovoli ... chlapovi som konečne k tým narodkám ten opasok aký chcel (zjednaná cena z 11€ na 10€), ešte som mu aj peknú košelu (z 5€ na 4€) .... sebe som tričko za 9€ a šlapky len tak pred barák 6€, ale budú sa dať nosiť aj do mesta, Zuzke som pyžamo 7€, to sa mi zdalo dosť, ale zase vyzerá dobrá kvalita ... Miške ponožky 5ks za 3€ a tenké pančušky k sukničke 3,5€ ... a ešte Zuzke frote plachtu za 5€, tá sa mi zdá vynikajúca, banujem, že som aj viac nezobrala, ale kto vedel ... a samozrejme cukríky

možno ešte večer prídem, idem dať baby spať a kukať ako som prežil
19. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som zabudla napísať že sme boli v Novom Targu, ako čo sa oplatí ... určite by som tam nechala aj viac penazí ... krásne šaty na prijímanie
19. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haslerka tak to si bola odomňa cca 50km, si mohla povedať že idete, aj ja sa chystám ale sa nemôžem vybrať :grinning:
19. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved my sme išli aj cez námestovo, tuším, hned som si aj na teba spomenula, že kde máte ten penzionik :slight_smile:
19. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja iba informujem, že síce žijem, ale INT nestíham.
Aj teraz už odchádzam... :frowning2:
19. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haslerka to nemyslíš vážne!!!!!! a čo si sa neozvala alebo aspoň nezakričala????? :fearful: :grinning:
19. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatolu ... dvojky mali niekedy narodky?
19. apr 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky no neslahne ma,som zabudla na MMA a neskoro sa prihlasila :frowning2: :grinning:

tatolu ajoj...iwusik -ako? haslerka ty si ale opica :grinning: to my by sme isto iwus kuk :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :frowning2: , chybas tu...
lilu pekne fotecky :slight_smile:
dnes tu bolo akosi ticho :confused:
Haslerka, teraz 9.4., ja mám zajtra a mangel o 4 dni :grinning: :dizzy_face:
tatolu, tak všetkým všetko najlepšie

lilu, keby som išla vlastným autom, tak ja by som isto k iwus kuk, len ja som sa iba viezla so susedkou
19. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, hlasim prichod domov..... :slight_smile:

Cmucik spapal kasu, pojdem ho vykupat a nech uz je tu ticho....som unavena jak pes....
19. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler-ospravedlnene :slight_smile:

renka -ahoj- :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

tatolu-vsetko naj :slight_smile:
19. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievky vdaka za všetkých aj za mňa :grinning: :wink:
19. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok