Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
20. apr 2009

cica, ahoj 🙂 noo tak budeš doháňať zas doma všetko...ja nemám na nič chuť, tak tu sedím a to by som mala do obchodu zbehnúť 😒

aadula
20. apr 2009

iwus, pána beka..tak to hneď sadám a idem 🙂 to by sa mi zišlo... som minule bola na masage objednaná len vtedy sme so Saminom mali tie behačky...a potom som sa už neobjednala...aa teraz trpííím

iwusska
autor
20. apr 2009

adulik u mňa to budeš mať grátis 😀 ak som to už nepozabúdala 😀

cica13
20. apr 2009

Aduli....este mam naskladane na balkone pradlo, co som v piatok poprala, a tak sa mi nechce zehlit......a vobec nic sa mi nechce......najradsej by som si lahla a spala....aj vonku je nejako divne pod mrakom ☹

Filip maju cely tyzden na skole nejake aktivity, lebo skola ma 20 vyrocie vzniku.....v piatok maju riaditelske volno, bude tam starosta a nejaky poslanci, a decka maju dojst na pol jedenastu vystupovat, co nacvicovali nejaky tancek....dnes po obede by mali dojst tatinovia a dedovia hrat fotbal na skolak.... 🙂

aadula
20. apr 2009

iwuska, nooo by som ťa nejakým hrozienkom podplatila 😉

cica13
20. apr 2009

Ivuuuuus.....masaz si prosiiiiiim aj ja.....ale zle by sa ti robila...lebo by sa ti prsty do sadla zabarali.... 😀 😀 😀 😀

andreah70
20. apr 2009

pijem kávičku tak som prišla nakuknúť aj na vás 🙂
Ivuš aj ja by som nejakú tú masáž prijala 😉 ........a čo sa týka tej roboty ja viem že neutečie, ale ak by som neodovzdala DPH do 25. tak ku mne priletí masná pokuta 😠

cica13
20. apr 2009

Andy ahoj, ako ste vikendovali?

andreah70
20. apr 2009

sobotu som makala pri PC a v nedeľu sme boli pozrieť na Veroniku na hádzanej a potom som si bola s bývalými spolužiačkami sadnúť v bare a trošku poklábosiť 😀

iwusska
autor
20. apr 2009

baby vybavené, len dojdite 😀
cicuuuuš 😀 už to s tým sadlom nepreháňaj 😀 😀 😀
andy aj ja by som brala tak si poklábosiť v bare 😀 a viem aké stresy prežívaš, robila som 8 rokov účtovníctvo mm ale stráááášne ma to nebavilo 😖

cica13
20. apr 2009

Ivi....neprehanam...... 😀 😀 😀

tak ten bar by som aj ja brala.....vypadnut na chvilu bez deti..... 🙂

iwusska
autor
20. apr 2009

cicuš tak poďme 😀

andreah70
20. apr 2009

ivus ja nemôžem povedať, že ma to hrozne baví 😀 , ale dokážem to prežiť 🙂
káva dopitá pokračujem pa 😉

cica13
20. apr 2009

Ivi....pome.....ale kam dam dieta? 🙂

Idem si zrobit kafcu, das si?

Adulik isla do toho obchodu?

iwusska
autor
20. apr 2009

na kávičku od teba sa už strašne tešííííííím 😝
a cmučika zobereme zo sebou 😉

cica13
20. apr 2009

cmucik je nejaky nervny, stale mrnci...... ☹

iwusska
autor
20. apr 2009

nejdú mu zúbky? Alebo z toho tepla je unavený 😖
u nás svieti 😎 tak dnes tú skalku snáď dokopem 😠 😀 a potom si chcem ešte tuje zasadiť ako živý plot a mm povedal že si to mám kopkať sama 😠 😀 takže cca 20 jám no pozdravpánboh 😀 sa ukopem k smrti 😀

cica13
20. apr 2009

no neviem, neviem.....zda sa mi, ze horne trojky su nejake navrete, tak uvidime, co z toho bude...... 😨

Ivi, aj nas to caka..... ☹ uz nech to je porobene.....

iwusska
autor
20. apr 2009

tak to že je porobené si ešte pekne dlho nepoviem 😀

cica13
20. apr 2009

😀 😀 😀 😀 vies , ze ani ja? Mozno buduci rok...... 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
20. apr 2009

Kde je Liluska?

Zeby zasa na postu? 😨

iwusska
autor
20. apr 2009

veď tiež som rozmýšľala kde sa túla, ani nás nepozdravila 😨
možno dospáva včerajšie ponocovanie 😀
cicuš ja si to určite nepoviem ešte ani budúci rok 😀 😀 😀 okolo chalupy je stále kopec roboty, ale mne to nevadí, sa vytešujem keď vidím ako sa mi mení pred očami 😀

cica13
20. apr 2009

tak to je jasne, ze okolo chalupy je roboty stale....ale preoste, nech to uz ako tak vyzera...

iwusska
autor
20. apr 2009

svätá pravda 😀
čo porábaš?

aadula
20. apr 2009

cica áno si uhádla som zbehla do obchodu..a do lekárne...som si na tú gebuľu kúpila panadol ultra či ako sa to volá...trošku mi zabral...lebo ibalgáč nejak nechcel zaberť 😠

iwuska tak už som aj úplatok .../to hrozienko/ za tú masage kúpila 😀

aadula
20. apr 2009

cicuš aj Samko je dnes umrnčaný od rána, teraz zalomil, tak by mohol aspoň do tej jednej potiahnuť

cica13
20. apr 2009

krmim cmucika...skor sa trapim....mixla som mu jablcko s gulatou slivkou.....tvari sa ako keby jedol h.....

aadula
20. apr 2009

cica 😀 😀

aadula
20. apr 2009

som pred chvíľkou na to prišla..že dnes máme 13 výročie sobáša 😀

iwusska
autor
20. apr 2009

cicuš 😀 😀 😀 😀 a neni tá slivka kyslá? 😀 😀 😀
adulik mňamky hrozienko 😝 veď ja by som ti aj bez neho 😉 ale teraz ho nemožem papať hocikedy, 2 týždne mám presne určené čo mám papať 😉 , ovocie mám až zajtra k obedu