• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Reni...klido-pido....to prejde...velmi dobre to poznam..... :slight_smile:
Aspon, ze si sa rozpisala... :slight_smile:
20. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni z toho obliekania si nič nerob..keď Paťka chodila do škôlky, presvedčila oca, že som jej prichystala to čo si chcela dať..tak niekedy išla ako šaško :wink:
20. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky????
20. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som tu pokrocila som uz vladzem cvicit 15min :grinning: dufam ze sa dopracujem aj dalej :wink: dnes je nas tu nejak malo :frowning2:
20. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu, ale už sa aj lúčim dobru a kľudnú noc
20. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...ty uz neprovokuj s tym cvicenim....jedna dietku, druha cvici..... a ja zerem jak svina.....teda aspon dnes...a potom dosli potvory, tak som hned vedela, kde je pes zakopany.... :grinning:
20. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim nemam nic na seby odkedy mam net ta som pribrala fest :angry: :angry:
20. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja som zistila, ze tym lapenim pred netom mi stupa vaha.... :angry: :angry: :angry: do prdele aj s PC....nemala som kona radsej ani spoznat :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte...kde ste :confused: som sa chcela pochváliť že už máme nové korčule :slight_smile: kúpil si aj MM...neviem či neuzavrieme vyššie poistky :grinning: :grinning: :grinning: ...ale po byte mi to teraz večer išlo celkom dobre :grinning:

reni...nebuď smutná :wink: ...nepovedala by som že sú chlapi=tatkovia nezodpovední,len oni to berú nejako inak :unamused: ...jeden príklad:suseda poslala muža domov aby jej priniesol ponožky...že dobre,ale kde sú?...už zistil že v skrini ale v ktorom šuflíku?....a hádajte čo priniesol :confused: biele pnožky no každú z iného páru :angry: :grinning: :grinning: ...keď ho zvozila tak sa jej s úsmevom spýtal že či sú obidve biele,že áno a nechápe o čo jej ide :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
...ja si takáto veci už radšej nevšímam :wink:

aaduli...príjemnú oslavu výročia sobáša :wink:

cicus...nepopredajú sa vecičky lepšie na MMA?ako na mmb
20. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm az tak nee to by sme sa potom nepoznali a stale sa venovali polovickaam :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka ajoooj...kde si sa tulala?
Na aukcie som este nic nedavala, davam na MMB a BB...

Emily...mas pravdu...no kde by som nasla lepsie kamosky.... :wink: :wink: :wink:
20. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, emily máš pravdu čo by sme robili bez kona.......ja som tiež celý deň za PC, síce nejako nepriberám, ale cvičiť by to chcelo :unamused: čo keď som lenivá :confounded:
20. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď sme boli konečne kúpiť tie korčule a potom chalani chceli ostať chvíľu vonku...a vieš ako to je keď prídeš o 20:00domov :frowning2: ...neviem čo prv...či sprcha alebo večera alebo tašku kontrolovať
BB je babybazár?
20. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj...uz viem...no jasne, poznam to, ked sa dovalime vecer domov a neviem co skor..... :frowning2:
BB je babybazar..... :slight_smile:
20. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja sa lucim prajem dobru noc :wink: rano som tuu :wink:
20. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, dobru noc!
20. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuknúť či už je 112 a potom spinkať :pensive: ...som nejaká unavená,bola som na školení-zorganizovanom na figu,pol dňa som presedela v aute :angry: ....zajtra idem na poobede takže doobeda koňujem o dušu :wink: :grinning: :grinning:

a kde sú ostatné hviezdy,všetky pospali :confused: ...lilu má po večierke :grinning:...aaduli oslavuje :wink:
20. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím, deď som prišla všetci idú do hajan, idem teda aj ja pa dobrú noc :wink:
20. apr 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa zajtra :slight_smile:
20. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste hviezdy.....nechate ma tu samu.... :frowning2:
Ja zhanam Davidovi rifle na MMB.
20. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko ..my sme hore od 6.30 h. už čakám, že malý pôjde pri dvere a bude búchať na ne, že chce ísť von a mne sa taak nechce
21. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko, idem vás pozdraviť a letím , dnes mám terén idem na kontrolu :wink: ale okolo obeda ma tu máte :grinning: ak tu niekto bude :confounded:
idem sa pochváliť skalka dokopaná, ide sa na jamy pod tuje :confounded: :grinning: zachvíľu budem jak Omar len kopať a kopať :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska, vidíš..keby sme boli bližšie k sebe, tak by som ti z tými tujami prišla pomôcť :wink:
21. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I My prajeme dobréééé ránko :slight_smile:
21. apr 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ja uz mam povysavane tak mozem konikovat len dufam ze nebudem sama zo sebou :wink:
21. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte hviezdy......tu sa uz konikuje..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica zarezavame od rana :grinning:
21. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prišla som vás len pozdraviť a pokračujem v práci, dnes ešte idem s dcérou skontrolovať či sa jej rovnajú zuby, keď už nosí ten strojček......som zvedavá koľko € tam zasa nechám :confounded:
21. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Andy, potom daj vediet, lebo aj nas to caka....
21. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si doniesla k vám kávu vypiť a ideme s drobcom von..už mi stihol popratať v celej obyvke :grinning:
21. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok