Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
21. apr 2009

aj Paťka má strojček, zatiaľ len na noc, už rok...ešte jej nevyšli všetky potrebné trvalé zuby..jej len teraz lezú..vlani jej 7 mliečnych museli vytrhať a tam mala doteraz diery 😝

cica13
21. apr 2009

Aduli sevas......aka bola noc??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Este tu chvilu vydrz, idem nejake foto zo vcera nahodit.....
alebo ti poslem aj na mail....

aadula
21. apr 2009

cica, sa tešíím hoď malinkého cmučíka pozrieme 🙂

cica13
21. apr 2009

kukuk fotky: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Aduli, viac mas v maily a vo vacsich rozmeroch, tu su krpate.... ☹

aadula
21. apr 2009

cica je perfektnýýý..zlatýýý 😵 😵 z tou loptou to je ako z reklamy fotka..to si daj vyvolať a zväčšiť 😵

cica13
21. apr 2009

Mam uz nejake fotky, ktore by som chcela pozvacsovat a hodit do ramu...ta zrkadlovka fakt robi divy, s tym malym fotakom sa nedali robit take supis fotky.... ☹

aadula
21. apr 2009

cica, no to máš pravdu..toto sú krásne farby, pekne osvetlené..niečo to má do seba

cica13
21. apr 2009

no vies, to si MM kupil hracicku.... 😀 😀 😀

aadula
21. apr 2009

cica tak to vieš...my dospelí si musíme takéto kúpiť... 😀 lego už nie je pre nás 😀

tatolu
21. apr 2009

ja rada kuknem aj na bazarik 😉
Ale iba kuknem, lebo vecičiek mám toľko, že niekedy by som obliekla aj celú škôlku a to ešte aj deti do 10 rokov....

bodka13
21. apr 2009

ahojte 🙂 ...trošku si pri vás oddýchnem...behám po byte a neviem čo skôr upratať,všetko som si rozrobila som zvedavá či aj dokončím ☹
cicuš...super fotky 🙂 ...tam kde je cmúčik s loptou vo vzduchu je perfiš 🙂

cica13
21. apr 2009

Tatolu...tak je super, ze mas plno veci, ja mam nejake po Filipovi, ale na niektorych sa smejem, ze je to 8 rokov a uplne ina moda......
ani nemam po kom dedit, tak beham po obchodoch alebo MMB
objednala som Davidovi tieto....na von super, aj ked ta riflovina hore trosku vydrata...:http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5033571

Bodka dakujem za pochvalu..... 😉

bodka13
21. apr 2009

sú pekné 😉 ...skúsim sa pohrabať v krabiciach po mojich chalanoch či tam niečo také nemám...dosť som porozdávala ☹

tatolu
21. apr 2009

Ja budem robiť nejaké vytrieďovčky, tak potom vás budem informovať, čo ktorá budete chcieť ak budete mať záujem...

iwusska
autor
21. apr 2009

cicuš cmučik je zlatulinký 🤐 🤐 🤐 🤐ako mu sekne tá loptička 😉takže ďalší futbalista v rodine
bodočka ty si oddýchni a nepobehuj toľko 😉 😀
adulik taká pomoc by sa mi veru zišla 😖 😀

cica13
21. apr 2009

Este tieto sa mi pacia.... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3957535...nad nimi este rozmyslam... 😉

iwusska
autor
21. apr 2009

cicuš tieto druhé sú frajerské 😉

cica13
21. apr 2009

Ivuuus ahoj..uz si tu?
Ulozila som cmucika, ze nech sa dobre vyspi pred plavanim a on sedi v postielke, dudluje a mojka sa s plysakom... 🙂
Kde je Lilu? Dufam, ze nic vazne s Vivkou.... ☹

cica13
21. apr 2009

Ivi, ved rozmyslam, ze aj tie objednam...lebo mam len jedny nove, ked niekam chodime, nech mam na striedacku, nechcem toho vela, lebo to aj tak nevynosi....

bodka13
21. apr 2009

jaaj iwuš keď mangel slúžku prepustil 😀 😀 😀

cicuš našla som,teda videla cez obal toho vákuového vreca :jedny na traky,jedny sú úplne ľahké=tenka riflovina ale sú také cele v predu na farebné cvočky aj hore-prevliekajú sa do nich ruky(boli dobré s tričkami),a jedny kaki kapsáče s pásom do gumky
...keď bude doma drahý otvorím vrece a pofotím ak chceš alebo dovtedy nezoženieš

cica13
21. apr 2009

O.K bodecka, skor tie do pasa....nemam moc rada na traky, ked uz je teplo...lebo potom je hrudnik zabaleny v 2 vrstvach.... 😀 😀 😀 , na traky mam asi dvoje po Filipovi a jedny nove z H&M co mu sesterka kupila, ale je mi to neprakticke....

bodka13
21. apr 2009

lilu mala niečo s Vivkou?...sú choré 😕 ...som to tu nezazrela ako som čítala
cica tie druhé su frajerskejšie 🙂
iwuš a už si terén obišla 😀

iwusska
autor
21. apr 2009

tiež som myslela na lilu, dúfam že nič s malou ☹
bodečka u nás má slúžka permenentné voľno 😀 😀

cica13
21. apr 2009

Bodka, objednam oboje, jedny na von, jedny na tulanie...po obchodoch.... 😀 😀 😀 😀

iwusska
autor
21. apr 2009

bodka áno už som poterénovala 😀
a mm mi volal že mu prišla predvolánka k policajtom, lebo som stála pred panelákom na sídlisku!!!! nevidela som tam nijaký zákaz a stála som medzi autami, buzeranti a rovno poslali šek na 40€ 😠 😠 😠 😠 😠

cica13
21. apr 2009

fuuu..to nejaky drahy sek, ved nam z rakuska doslo na 30€.... 😀 😀 😀 😀 no aby sme si potom v Namestove davali pozor, kde zaparkujeme.... 😀 😀 😀

bodka13
21. apr 2009

ako je to dobre vymyslené ...ty stojíš on platí 😀 ...ale nie,vytočilo by to aj mňa a nestála si na chodníku alebo trávniku 😕 lebo u nás teraz sliedia... aj za 5cm dobre že s metrom nebehajú 😠

tak-tak cicuš 😀 ...veď kým tie obchody prelozíte 😀 ...náš David je dosť veľký ale čo deň v škôlke=to jedny tepláky...potom že nerob nič,oddychuj 😠 😀

bodka13
21. apr 2009

to oni tam vysokohorskú prirážku majú 😀 😀 😀

iwusska
autor
21. apr 2009

bodka stála som medzi autami! 😠 a ak to bude treba platiť tak to asi zacvakám ja, aj k polišom si musím ísť sama ☹ ale tiež sa mi to zdá nejak veľa

cica13
21. apr 2009

Iwus....asi je to naozaj tou vysokohorskou prirazkou.... 😀 😀 😀

Bodka...Filip chodi aj zo skoly ako prasa....niekedy take nervy chytam, male decka sa tak neuspinia ako on....