Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
21. apr 2009

tatolu ďakujem 🤐

zuzadlo
21. apr 2009

iwusik: je zlatucka 🙂

emily333
21. apr 2009

iwus ako babika je ta tvoja miska 😉

iwusska
autor
21. apr 2009

babenky ďakujem 🤐 🤐 🤐 veď je celá maminka nie? 😀 😀 😀
chúďatko ale chvíľu na to ako som jej urobila foto mi spadla na dlažbe, si rozbila noštek a má hrču na čelíčku, asi 1/2 hod jej tiekla krv ☹

zuzadlo
21. apr 2009

iwusik,posielam fukanicko, chuda male ☹

iwusska
autor
21. apr 2009

zuzi ďakujem 🤐 už je dobre, ale hrču má fialovú 😖

emily333
21. apr 2009

asi sme ju uriekli ☹ posielam boztek

zuzadlo
21. apr 2009

iwusik: viem co to je,ked mi spadol erik na chodnik ,ked mal 16 masicov a vybil si dva vrchne zuby tak, ze sa mu jeden tak cudne hompalal,cala pusa opuchnuta,ani jest ani pit,tak som plakala aj ja ked mu stale vidim tie zlomene zuby,tak mi je az zle kolkokrat si na to pomyslim,preto ked ho vidim behat alebo jasit,tak sa az trasiem od strachu,ci sa take nieco nestane,cakam uz nech mu narastu trvale 😒

iwusska
autor
21. apr 2009

zuzi mne si takto tie dva predné vybila Ninka ako 2-ročná ☹ stála na stolčeku a pozerala sa ako pečiem a ten sa jej pošmykol ☹ ale teraz má nádherné rovné zúbky a na tú príhodu sme aj zabudli 😉
emily odovzdám božtek 😉

hasleerka
21. apr 2009

ahojte kočendy, píšeme píšeme? 😀 😀

iwus ktorá hviezda mám hrču?... naša brada ožgretá je už zahojená, už stihla spadnúť aj z bicykla, naštastie sa nič nestalo, bo mala prilbu

som kukla chytro aj ja fotky, Mišička je zlatá

zuzadlo
21. apr 2009

dnes pre zmenu spadla lenka s bicykla,nastastie prilbu nosia,lebo akurat spadla a udrela si hlavu o obrubnik,takze stastie,len odrana prilba 🙂

zuzadlo
21. apr 2009

ahoj haslinka 🙂

emily333
21. apr 2009

a lilu som tu dnes poriadne nevidela ☹

iwusska
autor
21. apr 2009

ahoj haslerka, Mišenka je doobíjaná 😖

iwusska
autor
21. apr 2009

emily lilu má chorú Vivienku ☹ ale pozdravuje vás

emily333
21. apr 2009

hmm jem mi luto vivienky prajem skore uzdravenie 😉

hasleerka
21. apr 2009

iwus aj tvoja Miška je kaskadér ... ja pošlem potom naše foto ako sme vyzerali v piatok ...
zuzi ako dobre že ste mali tú prilbu, ja som bola včera tiež vdačná

iwusska
autor
21. apr 2009

haslerka ona je práveže veľmi opatrná len teraz zakopla na terase 😖

zuzadlo
21. apr 2009

hviezdy,musim sa rozlucit, prepadol nas necakane svagor z kysuc a bude tu spinkat,tak sa mu musim venovat 😀 ,zelam vam prijemny vecer a sladke snicky 😀

hasleerka
21. apr 2009

ahoj zuzi, pekný večer

marcela79
21. apr 2009

Pekný večer vám prajem, máte porobené krásne fotečky... Aj hrče nám pribudli 😅

cica13
21. apr 2009

Ahojte...tak som tu, ale pojdem cmucika ukladat a pozeram aj ordinaciu..... 😀

Marcelka, vitam ta medzi zdravotnikmi, aj ja som detska sestre.... 😀 😀 😀

Boli sme po plavani v rakuskom Parndorfe, kupili sme konecne Filipovi kopacky a cmucik dostal Nike tenisky....tatulo neodolal... 🙂

aadula
21. apr 2009

iwuska, malá je fakt kočka, taká malá princeznička a ružová jej mooc pristane 😵 😵 a je mi ľúto, že si boľačku urobila...maminu to boli iste viac ako ju ☹ ja som pre zmenu dnes Samkovi prsty pricvikla do šuflíka ☹

cicušík, no to vieš..hrdý tato ..hrdé tenisky musí kúpiť 😀

cica13
21. apr 2009

Adulik...to je cely nas tato...aj take male adidasy trenky.... 😀
zajtra vam tenisecky vyfotim, take je to chutne take malinke...strieborne su... 🙂

emily333
21. apr 2009

no mm privrel uz davnejsie prst do dveri auta a tak sa hned pytal ktory a janko aj ukazal ocii fakerak si nemusel 😉 nastastie nebol zlomenyy

aadula
21. apr 2009

cica, ja som v tom bazáriku čo som ti spomínala videla sandalky adidi, ale len 20 ...8€ boli...to sú nám malé...a dnes mi nakoniec kolegyňa volala, tak sme v meste dali stretko...trošku pokecali...potom tam Paťka dofrčala za nami z hudobky, tak som sandalky nešla kupovať 😀 sme hoveli v parku ..malý sa tam vylietal

lilu18
21. apr 2009

ahojky--len na skok ,pozdravim vas ze zijeme.Zajtra ideme k dr. ☹
keby ste niektora objavila pyzamko pre vivi-hodte link 🙂

iwusik-co to citam slniecko malo nehodu?chuda male-pofukam na dialku-cmuk na bolacku...inak krasne fotecky -mala by si s nasou malou rozumela,tiez je na ruzovu 😀

aadula
21. apr 2009

lilu, tak horúčky neprchádzajú? skoré uzdarvenie 😉

lilu18
21. apr 2009

cicus-aj chceeem adidy 😀

aadula
21. apr 2009

iwuska a zabudla som kočiarik pochváliť..to má riandy moderný ...no paráda 😵