Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
21. apr 2009

v utorok idem na zájpis do škôlky, tak uvidím čo a ak ,tam je ,hoci už som tam bola 3x..

netmona
21. apr 2009

idem pofajčiť a zobudiiť MM, lebo furt zaspí a potom nestiha,,,ani net 😀

netmona
21. apr 2009

už spinkate?všetke 😕

emily333
22. apr 2009

prajem dobre ranko.idem do mesta s kamoskami tak som vas chcela pozravit 😉

aadula
22. apr 2009

emily ahoj, tak dnes budeš na živo klábosničkovať 😉

iwusska
autor
22. apr 2009

dobré ránko všetkým 🤐

hasleerka
22. apr 2009

ahojte, krásne ránko, čo porábame? 😉

aadula
22. apr 2009

tak ja som akurát nakrmila malého a ideme na poštu a asi sa prevezieme trošku do tesca, cez víkend budeme grilovať, tak idem niečo kúpiť a čo ty haslerka?

iwusska
autor
22. apr 2009

aduli aj my ideme v nedeľu grilovať - oslavovať bambulky ak bude pekné počasie 😉

hasleerka
22. apr 2009

jej vy sa máte, že grilovať ... ja idem tiež v nedelu ku kámoške oslavovať, sa normálne teším, že bez detí, trochu kludu ... teraz ideme do cykloservisu dať vymeniť pedálik na Miškinom bicykli, je pekne tak hned zostaneme vonku

andreah70
22. apr 2009

ahojte, prišla som vás len pozdraviť 🙂 😉 a už musím, mám teraz takú naháňačku v robote 😠 že ani neviem kde mi hlava stojí, tak zatiaľ pa 🤐

marcela79
22. apr 2009

I ja vám prajem krásny deň 🙂

lilu18
22. apr 2009

dobre ranko-len vas tiez pozdravim,aby ste vedeli ze sme noc ako tak prezili ☹ s teplotou ☹
mame hnisavu anginu-uz aj atb predpisane aj nutrolin a cipky. Studujem ten nutrolin-a ved tam nie je napisane ci pred jedlom ci po jedle a co je odmerkou 😕 my sme ho nikdy nemuseli lebo stale pije nurilon tak neviem 😎
Poradite? diky

lilu18
22. apr 2009

cicus ahoooj--krasne tenisky--maly bude frajerisko 🙂

cica13
22. apr 2009

Ahoj Lilu...neslo mi napisat prispevok....take som mala nervy, musela som zavriet a znova otvorit intenet.

Ten nutrolin B mas probiotikum, pri ATB sa musia vzdy brat probiotika a hlavne u dievcat (ATB su svine, ktore nicia crevnu floru, u dievcatiek mozu byt hnusne svrbive vytoky) Preto ten Nutroli B to nakazala..... 😀

Kludne jej to davaj po jedle....to ze pije Vivka Nutrilon...to s tym nema nic spolocne.... 😉

iwusska
autor
22. apr 2009

lilušik nutrolin je probiotikum a dali ti ho preto aby malej nebolo ťažko z tých atb, takže jej ho dávej pred atb 😉
cicuuuuš hoď po mne tie teniskyyyyyyy, sú na zožratie 😀

lilu18
22. apr 2009

hej len sme nemuseli kupovat nutrolin ako doplnok stravy-kedze tam su probiotika.
tak som na dtr.nasrata-odbil nas za 5 min 😠 a sa mi nezda angina ved vsetko papa a nestazuje sa ze nemoze prehltat 😕

cica13
22. apr 2009

Ivi...odlozim ti ich potom? 😵

Ockovanie sme zvladli......myslela som, ze bude do noziciek, ale pneumokoky sme uz neockovali a ockovali cmucika do rucicky.... 🙂
Vazi 8700g a 78 cm......
Filip ma 26kg a 134cm..... 🙂

cica13
22. apr 2009

V tom Nutrilone nemas tolko probioti a laktobacilov......tam je minimum a tie ATB naozaj robia svinstva.....takze preto ich treba...

lilu18
22. apr 2009

riadnych chlapov mas-my sme opneumokoka do ritky dostavali 🙂 a co si ockovala?

aj mne odloz 😀

cica13
22. apr 2009

Lilu...robili jej aj CRP? (krvicka z prsteka na potvrdenie alebo vylucenie zapalu)

lilu18
22. apr 2009

nie nic len ju normalne vysetril

cica13
22. apr 2009

Lilu...ockovali sme Priorix (osypky, mumps, rubeola)

cica13
22. apr 2009

Do kelu...mozno jej vobec nemusel davat ATB, ja som velakrat pri Filipovi zvladala bez ATB, ma hnis na mandliach?

lilu18
22. apr 2009

aha,a ako zvladol? reval,lebo mne mala po kazde reve ked vidi dr.a este jej nic nerobi. 😖

lilu18
22. apr 2009

neviem ,povedal ze hnisavu anginu ☹ a ja to nezistim,ved on je dr,nie ja

cica13
22. apr 2009

Plakal, ale to hned preslo....este im aj zakyval, ked sme odchadzali..... 🙂
Ty jej nevidis na mandle? Mrkni ci ich ma zahnisane..... 😉

Dnes som zasa pomynala euracov, co som vobec neplanovala.....Filipovi som kupila zdravotne sandale do skoly z Protetiky, lebo doktorka,ze nema uplne ploche nohy, ale klenba neni taka aka by mala byt.....
Davidovi som kupila magicky hrncek od Aventu, uz skusam vsetko mozne, aby mi z nieco pil, lebo mi odmieta tekutiny okrem mlieka,a jedine lyzickou mi vypije caj...no to ma pri tom podviha.... ☹ a este som fusakle nakupila....cmucikovi take perfektne kratke clenkove... 🙂 muz ma zasa pochvali.... 😠 😠 😠

lilu18
22. apr 2009

skusim ale ona iste nedovoli ☹

co je odmerkou?vrchnacik?

teda riadne si pominala aj za mna 🙂