• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
cica neboj aj ja tam mám aspoň na 3x .... včera som jednu kopisko požehlila a už sa mi začína robiť dalšia

adulka buvaj, ja by som tiež , len ked Miška už nechce
22. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chceeem kupovat ruzovucke...dufam, ze sa raz aspon vnucky dockam... :grinning:
22. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj cmucik je uz hore.....ale celkom dobre si pospal...dve hodinky, vcer len 3/4 hodinu.
22. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš môžeš mne kúpiť ružovučké :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica potom si to užiješ ... moja mama sa bola realizovať v KIKU, nakúpila babám, že keby mala viac peňazí, ešte aj pokúpi
22. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby plavky sú úžasné ...
22. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haslerka a čím menšie tým zlatšie :grinning:
22. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky idem od vas, idem cmucika nakrmit, trosku si vlasy vyzehlim a idem za Filipom do skoly...cely tyzden tam maju nejake aktivity...dnes maju vystavu projektov a nejake rucne prace.... :slight_smile:
22. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš príjemný kultúrny zážitok :wink: :grinning:
22. apr 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vás opustím, idem pre Zuzku do školy ... ráno už síce chodí sama, ale poobede idem radšej pre nu, až tam čosi nepozabúda

iwus a ako Miška, ešte má hrču ... a ako to uško, vyhojilo sa ... ja chcem Zuzke v nedelu skúsiť dať naušničku, či bude dobre
22. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haslerka má hrču a sú na nej hádam všetky farby :confounded: tak ju voláme princezna so zlatou hviezdou na čele :grinning:
a my sme nemali uško, to sa jednalo o mňa :grinning: a Zuzke sa už úplne zahojilo?
22. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ja som myslela že jedna z tvojich krásavíc ... zatial je zahojené, uvidíme čo spraví ked dám zase tú naušnicu ... budem informovať ... a tebe lieh pomohol
22. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stále to mám červené, dávam si na to framykoinovú masť, našťastie mi to nehnisá, keď to mám na takom mieste kde sa mi stále šúcha oblečenie
22. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som domka vy ste riadne popisali mozno neskor kuknem :wink:
22. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, už som doma z tej autoškoly, v sobotu začína kurz, ale neviem či pôjdem, len teraz mi skončili skúšky v škole a som trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... No, Iwus tak sa malej ešte smejete,a ono má chúďatko také trampoty :fearful:
22. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marelka autoskola je lahka my sme s kamoskami boli podat ziadost na maturu :wink: je to iba 2roky tak dufam ze to zvladnem
22. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj emily, určite to zvládnete :wink: ja som sa tiež bála, keď som si podávala prihlášku na výšku... A pomaličky, ale ide to :wink:
22. apr 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som im aj povedala ze ked skoncim idem na bakalara :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíííííííš, to je slovo do bitky :grinning: :grinning: a aký odbor ideš študovať?
22. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nieco o podnikani pohovor este len v juni bude :frowning2:
22. apr 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily kde máš foto?.. a ideš študovať ... žeby som sa aj ja na starosť na to dala ... v mojom okolí každý študuje ... ale mne sa nechceeeeeeee

neviete mi povedať čo z mojej dcéry vyrastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ešte je len prváčka a už sa v škole bozkáva a mala už aj svadbu so spolužiakom pred celou družinou, sme sa dnes s družinárkou smiali ... baby to fakt aby chlap zaobstaral riadnu gulovnicu :grinning:

marcelka aj ty daj foto
22. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka mne tu ukazuje ze je tam foto a k to ucenie ani mne nereze ale kamoska ma k tomu dokopala asi je potom podakujem :wink:
22. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila, ja ta nevidím, len dáke okienko, ani tá vlasatá hlava tam nie je ... tak sa budeš priebežne chváliť ako si na tom ... odchádzam, idem so Zuzkou na tanečnú .... papa ahojte
22. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu cez mozilu ale bola som na exp.tak tam mi neukazalo nikoho foto :frowning2:
22. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja nevidím nikomu foto, a ani moje mi nevie načítať :angry: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte...co sa tu fotkujete....ved mate vsetky na pase...iba Marcelka nema....ale my by sme ju radi videli, nech vieme s kym klabosnicujeme.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicusik co nie ste vonku-tiez mate anginu? :slight_smile:
22. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj aku sustacku si nakoniec vybrala??
22. apr 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok