• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Nie, bývam v Turzovke, ale pochádzam až z Klokočova. To určite nebudeš poznať...
23. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no u nás zatiaľ neprší, ale je zamračené :wink:
23. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Turzovke je v detskom domove jedna nasa mala pacientka...kedysi som o nej pisala, ze ma stale cesavala... :slight_smile:

My sme tam boli pred tromi rokmi na lyzovacke ked tam bola ta kalamita) v nejakej dedine pri Klokocove, kamosova krstna tam mala chatu na samote.....to bol brutus, museli sme auta nechat v dedine a slapat tym snehom hore na chatu.... :frowning2:
23. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marceli...uz som si spomenula....Hruby buk sa volala ta dedina....taka diera... :grinning:
23. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš veď sa aj meria od buka do buka :grinning:
23. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso Ivi...ved sme aj merali....nadavala som cely tyzden na to slapanie na chatu v 1,5 metrovych zavejoch a s malymi deckami.... :angry: ale bola to tam romantika.....ked niekde najdem fotky, tak ti poslem... :grinning:
23. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy také romantické duše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pošli
23. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica náhodou to mohlo byť super ... my sme tiež šlapali s kočárom do Smokovca, som nadávala celú cestu, ale teraz šťastná, lebo mám na čo spomínať ... vtedy sme riadne otestovali kočiar :grinning:
23. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa musim muza spytat, kde ma ulozene tie fotky....lebo taky bordel, aky mame mi v PC nema asi nikto... :grinning:
23. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko -i ked zamracene :sunglasses: som nevedela ze aj v PC moze byt bordel :grinning: -u nas je dnes ako po vybuchu v kazdej izbe-dnes nepozyvam :grinning:

mala uz teplotkovala len raz,takze je lepsie.Len ATB neeechce-papame z revom :frowning2:
23. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu ahoj.....tak to by si sa divila, moj muz ked nieco hlada v PC, tak ma nervy, lebo nevie kam to ulozil.... :angry:

A to som sa dnes k tebe chystala.....tak rychlo upratuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak pozerala som tie topanky, co si sem vcera dala z MMA...tak ti poviem, ze take mozem....take by som prijala :unamused:
...a pyzamko kup to somarikove...je krasne , Iwuska dobre vybrala.

Tie ATB nezavidim, ja som hrozne bojovala s Filipom ked musel brat ATB, ale chvalabohu (klopem si) uz 4 roky nebral ATB....pije kazde rano nalacno Aktimel....uz 4 roky... :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka...my sme nastastie kocar nemali, Filip mal 5 rokov...ale nosenie tych tasiek, ked sme prisli na chatu.....na bobach sme ich tahali.... :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilu vidíš veď som ti hovorila že je najkrajšie s tým somárikom :grinning: ináč aj pony som obzerala ale tiež je len po č. 98 :angry:
cicuš ešteže ste tie boby mali :grinning:
23. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
somarik objednany a este jedno som nasla tak asi aj to..ale mamina si kupila zase tenisky :grinning:
23. apr 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ukaz tenisky! Som zvedava...to som cela ja :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4763068
som Mišenke objednala ružové :grinning:
23. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda filipko aky chrustik zlaty :grinning:

iwus-naadherne

Ste ma nakazili s tymi nakupmi :grinning: ale ved ja som na MD :grinning:

idem hodit tenisky ale iste sa budu pacit len mne. :grinning:
23. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi pekne :grinning:

Uz som tie fotky nasla, skusim ich pozmensovat, aspon nejake..... :slight_smile:
23. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babybazar.sk/tenisky-id819675.html
musela som ich hodit do bazariku,ale uz som ich vymazala aby mi ich niekto nekupil :grinning:
23. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nie-neslo to ani tak :frowning2:
23. apr 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Layla/Plocha/inzer/tenisky.jpg
23. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ich neuvidite :frowning2: blbne pc ci co? :angry: ň
idem kupovat kym neprsi-malu hodim do kocika snad nebude cirkus :grinning:
23. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš tak tie fotky nemajú chybu :grinning: dolňáci aspoň viete ako má vyzerať poriadna zima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a Filipko aký škerko malý cmuuuk
23. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj Ivi, ked vidim aky tam je Filip maly.....tak mi to je luto, ze tak rychlo rastie... :cry:

Prave mi postarka priniesla riflicky, co som cmucikovi objednalahttp://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2674002&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu na skok marcelka ty si vychodniarka? :wink:
23. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš aký je v nich chutnučký :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ešte mu vydržia dosť dlho :wink:
emily kde sa túlaš? :fearful:
23. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily ahoj....marcelka je kysucanka.....teda ak som dobre odhadla kraj.... :grinning:
23. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes nsom viezla babku k lekarovi a popbehala po meste a ona este nie je vybavena tak som prisla trosku k vaam :wink:
23. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok