• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
tak moment,idem na pc a skusim :slight_smile:
23. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.babybazar.sk/pohodlne-balerinky-id817841.html

take nieco by som prijala,len podrazka mi vadi a farba :frowning2: nieco len tak nasuchnut a idees :grinning:
23. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilu to vyzerá dobre
23. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilu...videla som ich tusim aj v ciernej...skus vyhladat na MMB...
23. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasler-nie si v meste? :slight_smile: prsi?
a kde su ostatne??? :confused:
23. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicaaa-ze v ciernej-no co si?to musi byt orandzove,zelene,zlte :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak ta podrazka je divna
23. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lilu....a tom som odkial mala vediet?????? Hm?
23. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hviezdy, fotecky som hodila,snad sa to podarilo,je tam aj moj bratricek so svagrinkou,svadba bola v novembri a je tam aj detsky doktor so sestrickou,ak sa to podarilo :grinning: a samozrejme je tam moj zverinc a ja :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne,ved preto sa skerim :grinning:

zuzi-idem kuk :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi...dobre sibalstva tym dvojim kinderkam kukaju z oci.... :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilu idkaj,ine foto v pc nemam,ak sa mi podari nahovorit niekoho,ked vyfotim mobilom,tak ho poprosim, nech mi hodi na pc :wink:
23. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicus to mas pravdu,spravia vzdy len to najhorsie,ale co uz dobre sa rozculim, dobre nakricim a potom je chvilku klud :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej-krasne slniecka, :slight_smile: a na tych posled.si ty?
23. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som lilu na tej jednej ,som na svadbe mojho brata v tych dlhych satach :slight_smile: ,to som herecka, co? :grinning: neviem ci sa tam podaril aj doktor so sestrickou
23. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem kocenky-zase sused vrta :frowning2: a mala reve zo spanku :frowning2:
23. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak doktor sa nepodaril ale na ostatku som ja ,tancujem so synovcom a svadobcania su moj bratricek a svagrinka :grinning: a pri stromceku som s detmi tiez ja :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak lilu pa :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kam ste zmizli? :frowning2:
23. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak idem aj ja ,ked tu nikoho niet :frowning2:
23. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk je tu niekto ja uz som konecne doma :wink: ale som unavena :frowning2: dnes som bola kuk na nejake botasky pre janka nasla som sive mustangy za 49 eur ale mam 17 eur zlavu tak neviem no asi este pojdem ukazat jankovi ci by sa mu pacili.
23. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajoooooooooooooooj,som tu
23. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj ja som tuuuuuu na pol hodky :grinning: zuzi nazdar :wink:
23. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej zas sme my dve tu :wink:
23. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som stale tu ,ale nikoho tu niet :frowning2:
23. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a trpiet samopismou sa mi nechce :unamused:
23. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky :slight_smile:
cicusik!!! tie zimne fotky su nadherne :dizzy_face: , ako z obrazkoveho kalendara, ze- poznajte krasy Slovenska... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Davidko je v riflickach aky macher! :sunglasses:
23. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Reni ahoooj......dakujem za pochvalu...prave som mu ich obliekla a ficime Filipovi do skoly na akademiu, zacinaju o piatej....esteze mam skolu pri baraku... :grinning:

Papa :slight_smile:
23. apr 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sme malo v robote miting s riaditelom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
od maja nam zrusili priepustky.teda nezrusili, zo zakona mame nato pravo, ALE...
dostavame 2 000.- korun za dochadzku, a ked budem mat v jednom mesiaci absenciu viac ako 0 hodin, dojdeme o tu dochadzku. nie je to vydieranie? bez tych 2 000.-sk by som nemala ani 10 000.-korun. /pisem v korunach, na € som si nezvykla/., vraj sme to zneuzivali :angry:
mali sme dotaz, ako je to s darcami krvi, a riaditel nam povedal, to iste, ze nam strhnu 2000, lebo mame absenciu... kolega mal trefnu otazku na riaditela, ze keby bol nedajboze v takej situacii, zeby potreboval krv on, /riaditel/, ze ci nas bude volat aby sme mu darovali krv, a vsetkym nam strhne 2 000? No mily riaditel nemal slov, ocervenel a nevedel ako reagovat, necakal to, bol to velmi dobry uder pod pas :wink: . Nakoniec skonstatoval, ze to este preberu :angry: :angry: :angry:
taka som bola vytocena, ze som ho mala chut prefackat... :rolling_eyes:
23. apr 2009 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ženičky, u nás stále prší a je hrozná zima :angry: Trošku som si i zdriemla, a cítim sa ako mimozemšťan :sweat_smile: - naposledy som spala cez deň, ešte keď som bola tehotná... :wink:
23. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás svieti slnko, ale vonku je kosa..teda mne je kosa už od včera aj v byte

reni, :angry: :angry: mňa by tiež s takým naštvali :angry: a kolega sa dobre spýtal...a kto má malé deti ???? na to nemyslia...?? veď s tými treba k doktorovi..tam sami nemôžu...mali ste sa aj vy maminy ohradiť... Inak toto som už aj v iných podnikoch počula, že takto je... U nás je to tak, že keď ideš k doktorovi sa ti načitavajú hodiny a v podstate ak máš počet hodín na jeden deň, tak ti strhnú jedno P-čko
23. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok