• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
jaaaj som sa teraz prebrala vo fotelke :pensive: ...tak idem spať ďalej :grinning: ...dobrú nôcku :slight_smile:
23. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ste šli všetke spať,?? :confused:
23. apr 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som zakopla o dvere maliček v p. a dnes mi bobak tak šlapol na ňho že, som rátala hviezdičky :grinning:
23. apr 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes zas u zubára,,no na 1 zub som dala 210€..len tak dalej :angry: ....a to ešte pokračujeme,,no že ešte mam MM milovaného,,,no čo, zuby treba,,, :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prajem krásne slnecne rano :wink:
24. apr 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, u nás je tiež slniečko..ja som v upratovacom šoku :grinning: a potom fičíme do mesta
24. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :wink:
adulik u nás doma je ako po výbuchu :angry: , takže mňa čaká upratovanie keď prídem z práce, lebo zajtra k nám príde návšteva a ostanú do nedele a v nedeľu zasa oslava :confounded: :grinning: sa mi toho akosi nazbieralo :grinning:
emily tenisky sú šmrncovné, Janko ich už obul do školy? :wink:
24. apr 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj iwus jasne ze obul :wink: aj ja idem pred obedom do mesta a aj mm robim zasobovacku a poobede ma stretko s kamoskou :frowning2: uz jej neviem ako povedat nech mi da pokoj z tym poistovanim uz som jej vravela ze na to niesom a nemoienit chodit a volat kade tade :angry:
24. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuš, tak budeš mať veselo cez víkend, bude aj tortička? no asi sa ti moc neoplatí upratovať keď toľko ľudí bude
24. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aduli bude tortička lienková a veľká pre obidve :grinning: potom hodím foto :wink: a musím upratať, veď by som sa prepadla pod zem keby som uvítala návštevu do neporiadku :grinning:
emily veľmi dobre to poznám, niektorí poisťováci sú horší ako jehovisti :grinning: tiež som mala takú kamarátku, od vtedy sa moc nekamarátime :confounded: :grinning:
24. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz mm saty povesane zbezne upratanee :wink: a co daal :wink:
24. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte...kde ste?
24. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivusik...co si hodila link na torty...tak odtial som si aj ja nasla kocku a ta piekla Davidovi v januari..... :wink:
24. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš a divíš sa? veď máme podobný vkus :grinning: ale ja nedám odtiaľ ale takú nejakú tu, uvidím čo z toho vznikne :fearful:
24. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to co som napisala ze z mm :grinning: sama som vesala :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko,len narychlo ,dovarim a idem..radsej nehovorim kdfe sa budete rehlit,ze ja tam chodim ako na klavir :grinning:

iwus-tie torticky z lienkami budu iste naaadherne-snad ich ukazes :slight_smile:
24. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi..tam mas baby z roznych krajov....tato je z namestova: http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/3032/images&page=3...skus sa jej popytat.....

Ja som za tu torticku dala 20€...co mal David k jednemu roku...
24. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus-cau--aspon tak aj chutili,ze mnam?za tie prachy by aj mohli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...bala som sa , ze aka bude....ale stala za to...vyborne cesto....aj plnka supis....dala som sokoladovu s bananmi...len trosicku viac kremu by som prijala.... :slight_smile:

Ked sme davali roky dozadu piect Filipovi v cukrarnach...tak stali za ....... :frowning2: vobec neboli dobre...
24. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento rok sme my tak dopadli-na h...svokrovci davali piect a bola otrasna i ked nevyzerala zle :unamused:

no letim uz..posta caka :grinning:
24. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš neprovokuj s tým cmučikom lebo sadnem do auta a doletím :grinning: :grinning: :grinning: ja už ani nejdem písať aký je veď ty vieš :grinning:
24. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neprovokujem......ale on je fakt taky cmucik.....stale ho len cmukam.... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
24. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď preto som mu dala také meno :grinning: ale to je moj cmučik a ja som ti ho požičala :grinning:
24. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no idem mu dat nieco pod zub (teda pod tie dva) a ficim na postu poslat tie kopacky...a vybrat si konecne balik....mozno tam aj Lilu stretnem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale to nesmieš prezrádzať kde lilu stále chodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a čo ti prišlo???
24. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie snadale pre Filipa a ta cierna puma taska.... :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super tak potom hoď foto :wink:
a čo dobré papká cmučik a ty?
24. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už doma :slight_smile: niečo pokúpené.. aj tieto sandalky pre Samka http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=2678678#navigator

baby vy tu provokujete s tými tortami .normálne tu slintááám
24. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok