Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
24. apr 2009

iwus ja pozerám hokej a malý nejak zle buvá, aj som s tým rátala, lebo cez deň málo spal a vtedy zvykne aj v noci zle spinkať

aadula
24. apr 2009

iwuska mna dnes malý tak hrozne vyšťavil, že idem na gauč..a prípadne pri tom hokeji zaspím... 😝

iwusska
autor
24. apr 2009

aj ja som hotová, som si kúpila 3 stromčeky na skalku a na jeden bolo treba vykopať dosť hlbokú jamu 🙄 sa Omar môže schovať 😀
tak dobrú nocku a snáď bude Samko dobre hajkať 🤐 ja idem pozerať sanitku, ďalší z mojich obľúbených seriálov 😉

renka9
24. apr 2009

ahojky, babenky, my tiez mame zapnuty hokej, baby este nespia, tak sa s nimi jedujem...

dnes som si kupila novu knihu od Vasilkovej, tak sa vytesujem...a malej v sekaci riflovu suknicku 😉

aadula
24. apr 2009

tak ja som už pc vypla, ale ten hokej ma tak nasrdil, že som si radšej pc zapla späť..normálne som nervozna z neho

renka ja mam tei žrada od nej knihy..potom napíš aká bola

renka9
24. apr 2009

a aky je stav, ja som tv tiez vypla

renka9
24. apr 2009

tak 4:3, sme vyhrali 😅

piatok vecer, a kde ste vsetky? 😕

iwusska
autor
25. apr 2009

dobré ránko 😉
renka Vasilková má novú knihu, ako sa volá? Lebo ja od mám od nej prečítané všetky ktoré zatiaľ napísala 😉

lilu18
25. apr 2009

ranko-len zaprajem a letime chladnicku zaplnovat 😀

vecer som povinne hokej pozerala a mala nie a nie zaspat az okolo 23h zaspala 😠 to co bolo?no netusim

aadula
25. apr 2009

ahojte,

lilu mne zas samko chytil záchvat revu, neviem či zúbok sa prediera, ale reval do pol jedenástej, potom som mu dala fenistilové kvapky..tak zaspinkal...mal na brušku také pupáčiky, ale to sa mi videlo len ako potničky

emily333
25. apr 2009

ahojte my sme prisli o jednej v noci tak som si trosku prispala 😉

cica13
25. apr 2009

ahojte, prave som cmucika uspala, a idem nieco von porabat, MM mi doniesol velke sito, tak idem trosku zeminu preosievat,lebo su tam same hrudy a kamene a do toho sa neda travicka posadit.
Pozeram, ze vsetky citate, kedy to stihate?
Ja som naposledy citala Strom v srdci...o dievcati s DS...
Peknu sobotku vam prajem, tu fuka vetrisko ako saleny.

renka9
25. apr 2009

iwusik, ja zerem vsetky od vasilkovej, mam ich skoro vsetky doma. Nova sa vola Srdce v tme.

cica aj u nas je vetrisko, poobede alebo vecer ideme na chatu, kamoska oslavuje narodky-30 😀 . ake skodoradost 🤐 , ja si to moc neuzijem- 1. -som sofer
2. bereme aj deti, nemam ich kde nechat

aadula
25. apr 2009

ciculí ahooj 🙂 aj tu fučí a mne je zas kosa..a to máme ísť poobede so švagrovcami k svokre grilovať, ani sa mi nechce..najradšej by som zaľahla a nerobila nič..., ale malému tam bude dobre a nemysli si..ja ako je Samko na svete som tiež nečítala.., ale pred tým som Vasilovkú zvykla čítať 🙂 teraz ešte tak na nete správy a nejaké časáky...a v zime som čítala štátnicové otázky 😀

lilu18
25. apr 2009

aadulik ta je naaadherna 🙂 a nie je pre renku mala? 🙂

lilu18
25. apr 2009

adulik-tiez mala vcera revala a stazuje sa na brusko,asi nemoze puk al.kaki.Tiez kupim dake kvapky

lilu18
25. apr 2009

idem varit-pa

renka9
25. apr 2009

adulka, dakujem, ze na mna myslis.Sukienka je nadherna, ale my potrebujeme 104, lebo mala ma sice 3 roky, ale velka je na 4 🙂 vcera som jej v sekaci kupila podobnu, len ten spodok je ruzovy, a bola to 98, a je nam aj trochu vacsia na pase, asi zalezi od strihu.

aadula
25. apr 2009

pozeráme s Paťkou MMB, majú pekné plavočky polovičné športové adidi, ale bojím sa to objednať, že by jej boli malé

lili to ju môže aj z tých ATB bolieť 😒

renka, tak tú 98 som si asi sekáčovú pamatala 😉

renka9
25. apr 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=549102

tak toto je ono, hura, konecne som nasla 🙂

renka9
25. apr 2009

tak toto druhe je ono, idem si ju zajednat 🙂

maca793
25. apr 2009

ahojte tak ako bambule? ja som na nervy, deti idú už v pondelok do školy prírody a mám nabalené akurát veľké prd 😀 😀

emily333
25. apr 2009

ahojte navarene upratane 😉 maca zajtra staci lebo do zajtra budes ukladat a vyberat a vyberat a ukladat 😀 😀 😀

maca793
25. apr 2009

ale predstav si 2 kopy prádla oblečenia kozmetiky a neviem čoho ešte, k tomu ma čakajú letáky rozhadzovať aj skladať, varenie, upratovanie, návšteva, žehlenie a chcem im upiecť na cestu mafiny. tie im vydržia aj 3 dni. takže hlavu mám už teraz ako balón.

a cítim, že dostávam migrénu, začína ma bolieť hlava a krúti mi očami. našťastie teraz išli deti a starká von, takže si oddýchnem.

lilu18
25. apr 2009

fakt,maca az zajtra staci-mas cas 😀

reni ta prva suknicka nejde otvorit,ta druha je zlata

emily-pod aj k nam-u nas ako po vybuchu 😎

adulik hod sem tie plavky--pozerala som v tescu dnes a teda nic moc a stali okolo250 😖

maca793
25. apr 2009

renka9
super sukňa

emily333
25. apr 2009

rada by som sla ale vecer idem k svagrinke zurovat tak som makala jak tynezerka ked chce ist von 😀 😀 😀

netmona
25. apr 2009

emily33...tak to ti verím,,,škoda že, nemam kam ísť žurovať,,bo daleko 🙂