Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

zuzadlo
26. apr 2009

ahoj marcelik 😉 ,ja som tiez dobre rozculena ☹

aadula
26. apr 2009

ahojte, vás pozdravím a možno ešte nakuknem, ešte mi riady ostali 😝 mňa nik nerozčúlil klop klop..ale do polnoci ďaleko 😀

zuzadlo
26. apr 2009

adulik,to bud rada 😉 ,ja som si aj poplakala

aadula
26. apr 2009

zuzi, ja som mala ráno zlé..., ale do večera sa to nejak pominulo.... a neplačkaj 😉

zuzadlo
26. apr 2009

adulik aj ty by si ,keby ti svokra povedala , ze tyram dieta ☹ ,neboj uz som sa vyplackala 🙂

aadula
26. apr 2009

zuzi, jaaaaaaaaj tak za svokru neplač vôbec.... to moja ma včera tiež chcela vytočiť..., ale úspešne som odolávala ...sme tam boli na ňu 2 nevesty..tak nemala šancu 😀

aadula
26. apr 2009

zuzi a ešte keď vieš, že nemá pravdu...netreba sa trápiť 🙂

zuzadlo
26. apr 2009

adulik, to ja tiez vcera,len horsie bolo to,ze stal vedla mna aj mm a ani nehlesol 😠

zuzadlo
26. apr 2009

adulik,keby mi dala po hube,tak to znesiem asi skor ako to , co mi povedala,ale uz je dobre,len mi to stale chodi po rozume

aadula
26. apr 2009

zuzi, to by si mu mala povedať...nabudúce nech sa zastane...či má rešpekt pred mamou? my sme mali dosť veľký spor so svokrou na jeseň, ale MM sa ma zastal a to si veľmi vážim

zuzadlo
26. apr 2009

adulik,moj mm sa nezastal ani raz,aj som mu to povedala,ale on mi povie vzdy,ze ja to viem lepsie vyriesit,on sa boji svojich rodicov ☹ a to ma niekedy velmi stve,ale co uz s tym nist nenarobim ☹

aadula
26. apr 2009

zuzi, tak to sa potom nič nedá robiť...fakt sa musíš brániť sama...alebo by som tam jednoducho prestala chodiť a hotovo

zuzadlo
26. apr 2009

ja tam aj tak moc nechodim, ale ked treba pomoct,tak idem,lenze vzdy sa nieco najde ,cim ma svokra vytoci 😠 a ja huba nevymachana,si poviem vzdy svoje

lilu18
26. apr 2009

..ahojky,svokru preberate? u nas to je tiez osobitna kapitola- 😀

zuzadlo
26. apr 2009

ahoj lilu 🙂 no ako je s malou? dufam, ze uz lepsie 😉

lilu18
26. apr 2009

ano je lepsie len este musime dobrat ATB 😉 mozno stihnem dake foto hodit,sme boli pri gabcikove 🙂 skoro nas vietor uchytil 😀

zuzadlo
26. apr 2009

a kde presne ste bolo, my mame svokrovcov v bodikoch,to je dedina pred gabcikovom

zuzadlo
26. apr 2009

tak zelam pevne nerviky pri atb 🙂 a skore uzdravenie

renka9
26. apr 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=938546

ahojte, kocky, prave sme vyhrali tuto suknicku za 1 €. 😉

aadula
26. apr 2009

renka, super.. sa ti vydarilo 😉

zuzadlo
26. apr 2009

reni,je super 😉 ,ta moja krpana sukne ani saty neda na seba ☹

renka9
26. apr 2009

ste sa pytali na tu oslavu... bolo super, baby sa tam vysantili, ja som si odpocinula, odreagovala a MM sa napil 😀
prisli sme o polnoci domov, draheho bolela hlava, ale bol aj v kostole, aj ked to chudak pretrpel... 😀
fotila kamoska, takze foto my nemame

lilu18
26. apr 2009

ahoj reni akurat som ju tam kuk 😀 ze pre teba 😀

aadula
26. apr 2009

reni, tak všetci ste si prišli na svoje 😀

renka9
26. apr 2009

MM som hovorila, ci si neotvorime cervene vinko s kolou pri hokeji, ani pocut 😀
tak som bola opat na sucho 😒 , lebo ja by som vypila len 2 deci, a to sa neoplati

aadula
26. apr 2009

reni u nás je to to isté...keď niečo otvoríme ja si dám za pohár...a zbytok musí doraziť MM, tak veľmi často neotvárame 😀 a preto si dá radšej pivo 😀

lilu18
26. apr 2009

reni ulejem 😀
mala pri vodicke-kuk 🙂 😎

renka9
26. apr 2009

lilu, uz aby sme sa mohli v senci clapkat, cooo? 🙂

lilu18
26. apr 2009

no ved,malu som musela drzat,by nevahala do vody vliezt 😀 ale bolo tam krasne az na ten vietor