Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
30. júl 2009

ahojky..fotite?ci co sa tu deje?? 😕 idem pocitat nech som v obraze

hasleerka
30. júl 2009

ahoj moja čítaj a možeš poradit

iwusska
30. júl 2009

hasli ja tu budem asi az v pondelok ☹
a moje baby nemaju zatial nic, ale chystam sa im tam dat nejaku peknu modernu tapetu 😉

lilu18
30. júl 2009

haslerka//v tomto nepomozem,teraz ani foto nejde stiahnut ☹

iwusik ale len kym budes v praci..potom si uz nasa 😀

iwusska
30. júl 2009

lilu pravdu mas 😵 😵 😵 😵 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

hasleerka
30. júl 2009

iwus tiež som chcela tapetu, ale ma mm zrušil ... a idem im tam dat tú rozdelovaciu tapetu macko pooh ... tak ja odchádzam na návštevu večer prídem ... pekný den 🙂

lilu18
30. júl 2009

papa tiez pekny den aj ja idem

aadula
30. júl 2009

ahojte, my sme mali hroznú noc, náš Samo chytal úplne histerické záchvaty revu, vôbec sa mi sem cez deň nechcelo čo som bola unavená, som navarila a sedela a sedela...a keď náš nervák zaspal, tak som si aj ja musela lebo neviem ako by som vydržala do večera...

cicuš dobré kúpkanie, už sa iste močíte 🙂

iwuška ty už iste balíš, nezabudni plavkyyyy 😀

hašli ja ti pošlem čo mi máme na posteli, teda na stene pri Paťkynej posteli 😉

tinkab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilu18
30. júl 2009

adulka tiez unavny den za sebou,plny otazok a negativistickeho spravania ☹

lilu18
30. júl 2009

iwus uz si pobalena? beriete aj daky prives so sebou?/

iwusska
30. júl 2009

ahojte babulky aspon na chvilu idem ku vam kuk, nemozem predsa odist bez rozlucky
adulka plavy boli zbalene medzi prvymi 😀
lilu a naco prives? 😨 😀
tinka zboznujem takych ludi ako si ty 😠

lilu18
30. júl 2009

iwusik ajoj//ved mas 3 dievky a este ty ..si neviem predstavit kde vsetko spakujes.My sme len 2 baby a uz ma tato hlavu v smutku 😀

iwusska
30. júl 2009

lilu neuveris, ale vsetky veci sa mi zmestili do jedneho kufra 😀 ale to je len na oblecenie

aadula
30. júl 2009

iwuška šťastnú cestu a v sobotu sa ti ráno ohlásim 🙂 alebo cinkni keď budete hore nech vás nezobudím 😉 ešte nie som úplne rozhodnutá lebo malý je hrozne mrchavý, aj keď už poobede bolo lepšie

lilu, tak už aj ty pomalinky balíš 😉

iwusska
30. júl 2009

adulka dakujem a dufam ze nam to stretko vyde 😵

lilu18
30. júl 2009

iste sa stretnete a v pondelok mi iwus bude klabosnicovat o adulke 😀 alebo aspon fotecky urobte zo stretka 😵

iwusska
30. júl 2009

no babulky ja sa pomaly rozlucim, lebo vstavam o 4-tej, drzte sa mi tu a v pondelok sa urcite ukazem aj s novymi zazitami 😵 😵 😵 papa a budem na vas mysliet cmuuuuuuuuuuuuuuk

lilu18
30. júl 2009

dobru noc iwusik a nech vam ten vikend vyjde 😲

iwusska
30. júl 2009

dakujem moja...papa a uz naozaj idem

lilu18
30. júl 2009

papa iwus 😔 😲

lilu18
30. júl 2009

tiez sa lucim 😔 papa dobru noc 😲

bodka13
30. júl 2009

dobrý večer 🙂 a hneď aj dobrú nôcku 😔
celý deň som sa sem nedostala ☹ doobeda sme vypratávali veci zo skriniek a poobede prišiel švagor-tak dávali nábytok do stredu izby a vrhli sa na maľovanie 🙂...nejako sa nám nedarilo zamiešať farbu 😒 tak uvidíme ako vyschne a možno si to zopakujeme
iwus...uži si pekný víkendík pri vodičke 🙂
cicuš...super plavočky -najsamkrajší frajer je ten Cmúčik 🙂 🙂 🙂
adulka...dúfam že táto noc bude lepšia a oddýchneš si 😉

iwusska
31. júl 2009

ahojte babulky, tak my sme stale doma, rano som to vsetko pobudila a ked som uvidela Natalku tak som sa zhrozila, prave licko ma take napuchnute akoby tam mala vatu napchatu, takze od 5:15 bombardujem svagrinku, ona je zubarka, teraz sa mi podarilo dovolat, takze ideme na siedmu, aby toho nebolo malo, tak mm za svet nemohol najst kluce od prace, prehladali sme cely dom a nakoniec ich nasiel v robote...ale tam zistil ze mu neprisla doprace pomocna kucharka...ked sa dari tak sa dari...dufam ze nas uz nic zle nepostretne ☹ papa a cmuk

andreah70
31. júl 2009

ahojte 🙂
Iwuš to je smola, dúfam že švagrinka Natálke zubček ošetrí a bude dobre a vy budete môcť vyraziť

aadula
31. júl 2009

ahojte, tak sme sa konečne vyspali, malý spal túto noc ukážkovo hurá

iwuška čo to čítam ☹ chúďatko malé, iste je nešťastná, ale o to vám bude určite lepšie 🙂 držím palce, nech ste čím skôr v Štúrove 🙂

hasleerka
31. júl 2009

ahojte ... no iwus čo to čítam ... no tuším sa všetkým čo idete na dovču čosi pokašle, alebo autá sa kazia ... no mám sa na čo tešit, čo bude v pondelok, ked pojdeme k bratancovi

dufam, že je už Natálka OK a už ste na ceste a budete si užívat slniečko 🙂

cica13
31. júl 2009

Ahojte....tak toto tu je zacarovany kruh...aaach tie nase dovolenky....dufam, ze uz pred dovolenkou k moru budeme mat s Ivkou klud.
Natalke museli vytrhnut stolicku...mala tam hniis ☹ ☹ ☹

hasleerka
31. júl 2009

jujha chrobáčik malý ... ale radšej nech to išlo von, akoby ju to malo boliet

aadula
31. júl 2009

iwuška, iste už cestujete..a na Natalku to prebolí keď vodičku uvidí 🙂