Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
20. aug 2009

andy 🙂 ...som si myslela že pracuješ,ale mi bolo divné že si ani nekukla 😀 😀 😀

emily...len choď a kašli na lekvár 😀 😀 ...určite sa ti to oplatí a mm ti niečo pekné kúpi 😵 😵 😵

adulka 😲 haslerka 😲 šup-šup z tej postele 😠 vstávať a cvičiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
20. aug 2009

nespime, uz sme daaavno hore, aj ked sme v noci pracovali 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐

konecne.... 😵 😵 😵

renka9
autor
20. aug 2009

Angelika je taka potvora!!!! doteraz cupela na zemi a hrala sa najprv s vrchnacikmi od malinoviek, a potom so stavebnicou...teraz jej MM kaze aby to upratala a ona zacala revat, ze jej sa uz nechce cupiet , bolia ju kolienka 😵 😵 😵

bodka13
20. aug 2009

renka ty si bola na nočnej 😕 😉 😀 😀 😀 😀
...asi jej strpli nožičky ☹

...idem sa palacinkovať 😒 ...chce ešte niekto,zarobím viac cesta 😀 😀 😀

renka9
autor
20. aug 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1245624

aha, toto nam prave dorazilo...prvy vianocny darcek uz mam 😵 😵 😵

renka9
autor
20. aug 2009

nestrpli, jej sa potvorke nechcelo upratovat 😀 , ona stale takto vymysla, inokedy su to rucicky, co ju bolia 😀

idem robit rizoto, potom este za dedkom chcem vybehnut, zatial papa 😵

andreah70
20. aug 2009

halooooooo čo ste všetky odišli s cicou a iwuskou na dovolenku 😀 😀

lilu18
20. aug 2009

nieeeee ja som uz tuuuuuuu 😀

strudla sa podava 😝 😵

lilu18
20. aug 2009

iiiha renka kosielka je naaadherna a super cena 🙂

lilu18
20. aug 2009

kde ste?? ☹ strudla zjedena ste o vela prisli,jablkovo orechova bola 😀 papa

andreah70
20. aug 2009

musela som ísť dole do obchodu 😠 štrudlu by som si dala, no ale keď neni ☹

lilu18
20. aug 2009

😀 jedna je zjedena ale este jedna na plechu caka na mm 😀 ti z nej urezem..este tu smirujem dake cizmicky pre vivi 😀

andreah70
20. aug 2009

ďakujem už si varím kavičku, uvarím aj tebe 😀
čižmičky ?.........to aby ťa zima náhodou neprekvapila 😀 je mi to smiešne lebo ja sa tu potím v kancli 😀

lilu18
20. aug 2009

to budem dobre 2/3m okukavat, 😀

lilu18
20. aug 2009

dik ja kavco ay okolo 15 nech vydr.do vecera pa idem daco porobit kym vivi haji 😔

emily333
20. aug 2009

kuk tak mi sme prisli z mesta a ja hned ke mam postel som lahla a spala neviem co ma tak zmorilo ☹ dopijem kavicku a uz fakt idem varit lekvarik 😵

aadula
20. aug 2009

ahojte 😉 my sme dnes so švagrovov priateľkou boli u nás na poliklinike...chce si dať strojček na zúbky... toto naše zdravotníctvo, to je niečo hrozné... objednaná bola na 10.00h. /ona nie je od nás, tak som šla s ňou, aby vedela na búce kam ísť/ prišli sme o niečo skôr...tam už asi 5 mamičiek s detičkami pred nami...a stále ľudia prichádzali a u nej sa dvere vôbec neotvárali...asi po hodine čakania som oslovila sestričku z vedľajšej ordinácie a odišli sme k druhému doktorovi 😀 Nechápem doktorov, prečo si objednajú na tú istú hodinu kopec ľudí 😠 😠

tak kočky sa už močia v mori ... 😵

emily333
20. aug 2009

no ta to ich netrebalo ani k moru močit mohli aj na slovensku 😀 😀

hasleerka
20. aug 2009

ahojte , práve mám poobednajšiu kávičku, dá si niekto so mnou?.. lilu štrúdla by sa už nenašla

ja som bola ráno hore, len ma deti nepustili k PC

hasleerka
20. aug 2009

takže nikde nikto, kávička vypitá, aj horalku som si dala sama a idem na poštu

emily333
20. aug 2009

kuk ja uz mam 4flasticky dzemiku a volala kmotrra ze zajdu tak zvysnu varku uvarim neskor -dufam ze sa dlho nezdrzia 😉

bodka13
20. aug 2009

iba malý kuk 😕
...je u nás ujo doktor pre práčky 😀 😀 😀 ...celú ju tu rozoberá a kuká do nej z každej strany 😀 😀 😀

lilu...prosím si kúsok štrúdle 😝
hasler...asi sa málo bijeme o ten počítač ☹ 😀
adulka...a tam ste sa vybavili rýchlo?
emily...čo ti kúpil mužík?...či ťa len vláčil po meste a celkom ťa umoril 😀

emily333
20. aug 2009

bodka nekuppil mi nic ☹ sebe kupil el.pilku no ale aspon na obed nas pozval mali sme plnene palacinky 😉

aadula
20. aug 2009

bodečka áno, tento ujo doktor bol šikovný, pracoval ako včelička 🙂 😵 😀

emily333
20. aug 2009

a uz dzemik dovareny konecne mam 12 fasticiek 😵

zuzadlo
20. aug 2009

ahojte babulky 🙂
emily sikovnaaaa 🙂

andreah70
20. aug 2009

ahojte som total zničená 😝 .........moja milovaná svokrička mi podarovala prepravku hrušiek tak som sa celé poobedie zabávala 😒 ale už sa sterilizuje posledná dávka...........mohla mi to dať radšej v 7 dcl pohároch už hotové 😀 😀 ........normálne ma bolia prsty keď klepem na klávesnici od toľkého čistenia 😀

zuzadlo
20. aug 2009

andy ahoj,chuda moje,ale aspon budes v zime mat co vytahovat,ja som znicvena tiez,bola som na brigade od 9.00 a prisla som o 19.00,upratovala som internat po malovke a v sobotu idem znova,ale zarobila som si 30euracov

andreah70
20. aug 2009

zuzi aspoň že dobre zaplatili keď si sa narobila, lebo po maľovke je teda veľa roboty

zuzadlo
20. aug 2009

nebolo toho nastastie vela,to bol rozpis a netrebalo cele komplket umyt,ale len tie casti,kde to bolo pokvapkane farbou,takze netrebalo umyt celu uzbu,ale len mozno 2m a pod.,spravila som 40 izieb a este 120 zostalo,tak idem aj v sobotu a mozno aj v nedelu