Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
12. mar 2010

jalao ak najdes taky recept tak mysli aj na mna 😵 podla mna je zaklad pohyb a samozrejme neobzierat sa, co sa aspon u mna v urcitych fazach cyklu nedaaaa 😖 😀

jalao
12. mar 2010

Eya , maj sa pekne a moc nebež! 😀 😀
Iwus, ok, idem googlit a dam ti vediet, ked to najdem 😀 😀 😀

renka9
autor
12. mar 2010

andy, ty sa trapis este s danovym, a ja som uz vo vyplate mala danove vyrovnanie 😵 , kedze som bola minuly rok este na materskej, tak mi vracali 🙂 🙂 🙂

iwusska
12. mar 2010

reni taky preplatok vzdy potesi 😵 😵 😵 aj mne budu vracat, ale az v buducej vyplate

andreah70
12. mar 2010

reni ja sa netrápim z vlastným daňovým, ale s cudzími....ja som si vo výplate už vrátila 😀 😀 mala som ju na účte ešte minulý týždeň 😀 😀 hold výhoda keď si robím výplatu sama 😀

hasleerka
12. mar 2010

ja idem o chvíľu tiež k doktorovi, ale nebude mi kukať do hrdla ani chytať za čelo 😀 😀 😀 idem s ním na pokec...

hasleerka
12. mar 2010

no ja ked vás čítam aké ste chudučké, tak v tej oščadnici aby mi teta nedala zaplatiť ubytovanie za dvoch 😀 😀 😀

s tým preplatkom mňa naštvali, mm si ho uplatnoval a tento mesiac mu ho ešte nespravili ... andy je to prosím v poriadku, bude ho mať aj v apríli????

iwusska
12. mar 2010

hasli a o com ides kecat s dr.????

andreah70
12. mar 2010

hasli je to v poriadku zamestnávateľ môže až do konca apríla, to len daňové je do konca marca 🙂 a láskavo netrep hovadiny 😠 😀 aké ubytovanie za dvoch, však na foto vyzeráš docela fajn a ty píšeš akoby si mala najmenej 120 kg 😠

hasleerka
12. mar 2010

andy na tej fotke faaaaaaaakt dobre vyzerám lebo som schovaná za dievčatami 😀 😀 😀 ... 120 síce nemám ale určite ste niektoré zo mňa polovica ...

iwus nevravím že by mi nevadili tie kilá navyše, ale nemôžem chudnúť za cenu toho žeby som potom bola nervozna ... hold ja si to sladké musím dopriať a ked je hlad, šak by som všetkých pozabíjala 😀 😀 😀

tak ma hádam budete mať rady aj s tými kilámi navyše 🙂 🙂 🙂

hasleerka
12. mar 2010

andy dík za radu, šak čím neskôr tie peniaze prídu tým neskôr sa minú 😀 😀 😀 (ostanú mi na chatu)

lilu18
12. mar 2010

co to co to??kto chce platit za dvoch??len na rychlo lebo letime k Dr a do skoly

Andy.gratulujem k sikulke tvojej

cica13
12. mar 2010

Hasli, aj ja budem musiet potom platit za dvoch 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
12. mar 2010

ahojte hviezdy 😉

andy,mas sikovnicu dceru,len bud na nu pysna 🙂

my sme prisli zo skoly a uz sme riesili velikansky problem s erikom 🙂 -moj synacik sa zamiloval do spoluziacky,napisal jej na malu pohladnicu:Klarika,mam ta rad,Klarika,milujem ta 🙂 ,ale ona mu to preciarkla a vratila, tak mi chudacik plakal celu cestu zo skoly a este aj doma, tak mamicka musela hodit so synacikom rec,bolo mi ho strasne luto,lebo mi povedal, ze je pri nej velmi rad-moj velkac 😀

emily333
12. mar 2010

som tu na skok dnes robim party na madrace tak pobehujem z handrou 😉

zuzadlo
12. mar 2010

emily,vykasli sa na handru🙂

renka9
autor
12. mar 2010

andy, sak ja som to aj tak myslela, ze sa trapis s danovym pre cudzych 😉 ved viem ze to robis 😉
hasli, co sa furt podcenujes 😠 , si zdrava? si ! co by za to dali druhe, ktore su chude, ale chore 😒 . Ak nemas zdravotne problemy, tak nieje o com...nechapem plnostihle zeny, ktore cely zivot drzia diety, a nikdy, nikdy neschudnu 😝 . raz si taka vazba, tak co...
žena bez bruška, jak hrnček bez uška...
žena bez riti, jak váza bez kvítí... 🙂 🙂 🙂

aadula
12. mar 2010

ahojte, jupiii!!! víkednd 😵 😵 😵 idem sa Vás dočítať 🙂

aadula
12. mar 2010

reni 😀 😀 😀 😀 som sa dobre pobavila 😀 😀 😀

hašli, cica..ja aj keď som za dvoch..kašlem na nich ..za dvoch platiť nebudem 😀 😀 😀 😉

eya pekná rodinka ste ...ja sa pamätám, že sme sa do Štiavnice chodili kúpať do krytej plavárne 😀 napr. keď sme boli na lyžiarskom v 7 ročníku..nemali sme sneh na Rychňave..tak sme chodili pláávať 😅

andy, gratulujem k šikovnej dcérke 🙂

happy27
12. mar 2010

Ahojte mamicky nad 30,

vy ste presne tie, ktore hladam. Som studentka a zaoberam sa motivymi, vyhodami a nevyhodami materstva po 30 roku zivota. Ak budete mat cas a chut prispiet a prist na nieco nove, zapojte sa do dotaznika, ktory je v tomto fore ulozeny v sekcii DOTAZNIK. Dufam, ze sa zapojite. Dakujem Vam...a drzte sa 🙂

hasleerka
12. mar 2010

zuzi tak veľká láska, to je milé,len škoda že nedopadla dobre ....

reni ale ja sa vôbec nepodcenujem, ja si z mojich ťažko získaných pneumatík robím srandu ... a určite sa nebudem moriť žiadnymi dietami ... ale občas mávam chute chudnúť, tak že upravím stravu ... a chodím aj cvičiť, ale to skôr pre relax... teraz dokonca tu budeme mať vraj "zungu" nejaké tancovanie ak to niektorej voľačo hovorí

aadula
12. mar 2010

hašli ..u nás zumba fičí už druhý rok...som bola iba pozrieť..., ale kolegyne chodia 🙂 ja tiež chcem schudnúť..len dietami to neide...lebo keď nejem, bud ma boli hlava, alebo som veľmi nervozna...ale zas keď som veľmi nervozna, tak mi nechudí ... 😀 najhoršie je asi to, že napr. aj dnes som mala veľa práce...tak ani obed som poriadne nemala..len som si takú tú sáčkovú polievku jednu zaliala..a potom prídem domov a neviem čo by som skôr zožrala 😅

cica13
12. mar 2010

Hasli, myslis ZUMBU? U nas je to teraz dost popularne....je to spojenie latinsko-americkych tancov s prvkami fitnes 😀 😀 😀

aadula
12. mar 2010

a že tu kúsok od nás dokonca je kurz samby...to by bola sranda 😀

cica13
12. mar 2010

Adi...vies si nas dve predstavit na Zumbe alebo Salse???? By sa vsetci ustali 😀 😀 😀 😀

doseti
12. mar 2010

tak moje dieťa žúruje v škôlke a ja som tu nervózna jak býk 😠 taký nezvyk bez neho ☹
už cestou zo škôlky som plakala,lebo učiteľky vymysleli,že deti už idú dnu bez rodičov,tak som sa s ním nestihla ani rozlúčiť 😒 a to nás predtým nechali čakať pred škôlkou do pol šiestej...ešte sa pripravovali asi 😉
keby som vedela či už išli spať alebo ešte nie.

cica13
12. mar 2010

Doseti nestresuj, urcite mu je super...uvidis kolko zazitkov ti zajtra porozprava 😀

renka9
autor
12. mar 2010

doseti, kluuud, ved je v skolke 😵 , je tam s tymi, ktorych pozna, nie je v cudzom prostredi 😉

aj ja by som rada cvicila...aj tu zumbu...nemam cas 😒 , a do mesta sa mi nechce chodit

aadula
12. mar 2010

doseti, klídek, jemu je tam iste super 😵

reni, u mňa je to tiež o čase... 😝 mám to to všetko na skok..ale už 2x chodím do týždňa na anglinu a keby som ešte 2x chodila cvičiť ..mojej polovičke by sa to asi nepáčilo ...

cica, nááhodou ...by sme im to tam nandali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

doseti
12. mar 2010

musím sa ukľudniť...už asi spia 😀
inak piatky máva výtvarnú cez obed tak vtedy ani nespí v škôlke a to mi doma už o20.00 zaľahne...od únavy...tak dúfam,že to zvládol 🙂
jedine ho trápilo cestou do mš,že nespravil darček pre emku...to je tá jeho čo sa bozkávajú 😀 teda on ju chce furt pobozkať 😀