Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
12. mar 2010

cica no presne ale som to dvrzala, vidím na FB zynga a už sa mi to všetko pletie 😀 😀 😀

doseti
12. mar 2010

no na cvičenie som ja tiež neni...naposledy zaslobodna sme chodili s babami z roboty...a to som začala a nikdy mi to dlho nevydržalo 😒

doseti
12. mar 2010

som zabudla dopísať,ako sa mi sebko minule posťažoval,že sa s ním emka nechce už chytiť za ruku v škôlke 🙂

tak som mu povedala:sa čuduješ,keď ju chceš furt pobozkať? však ona sa ťa bojí 😉

renka9
autor
12. mar 2010

doseti 😀 , mne sa Angelika stale stazuje na Samka...ze nemoze sa ani chvilu hrat sama, hned je pri nej Samko, a ju to zevraj uz otravuje 😀

doseti
12. mar 2010

renka no veď sú tí chlapi otravní už od mala 😀 😝

doseti
12. mar 2010

no nebude to také hrozné...ešte sa mi rodičia nevesty nesťažovali 😀 😀 😀

hasleerka
12. mar 2010

joj tie lásky sú strašne zlaté ... moja sa už ako prváčka aj vydávala, všetko ako má byť aj so svedkami .. družinárky museli mať zábavu 😀 😀 😀

doseti
12. mar 2010

no ja to zažívam 1raz...st. syn také čoro-moro nerobil...alebo mi o tom iba nehovoril? 😀

som povedala sebkovi aby ju nebozkal,že či sa chce už ženiť...a on že HEJ! 😀

renka9
autor
12. mar 2010

Tobiasko je velky SPIDERMANE, no a chcel, ze on je teda spidermane, a Angelika bude jeho mama...mala bola z toho nestastna, lebo ona nechcela byt spidermanova mama, ale chcela , aby ona bola MAMA a Tobiasko TATINO... 😀 😀 😀

cica13
12. mar 2010

ja sa z tych vasich deti posulam, to som pri Filipovi vobec nezazila 😀

doseti
12. mar 2010

cica však ani ja pri Dominikovi 😀

doseti
12. mar 2010

idem ja dobrú noc 😔

jalao
12. mar 2010

ahojte, hašli, ja som tiež čítala o tej zumbe, v pondelok to začína...aj by som to vyskúšala, ale pondelky mávam nabité...tak neviem, ale láka ma to. 😉 😉 Nemáte s tým niektorá skúsenosti?

andreah70
12. mar 2010

konečne som si dočítala všetko o čom ste klábosnicovali 😀

už asi všetky hajáte, tak dobrú noc 🙂

jalao
12. mar 2010

dobru Andy. 🙂

aadula
13. mar 2010

ahojte, som s dobre pobavila na tých vašich deťúrencoch, 😀 😀 😀 , ktovie čo mňa čaká so Samkom, s Paťkou som mala tiež pekné zážitky zo škôlky 😀 😀 😀

dnes sme vstávali o šiestej..takže o niečo neskôr ako celý týždeň 😝 , Paťka s mm išli na zabíjačku k mojej starkej, my pôjdeme za nimi až keď sa malý vyspí...len by tam zlotu Samko robil..ona má plnú chodbu kade čoho...a jemu sa všetko "páči" tak by to preskúmaval...., tak som to radšej neriskovala, aby neprišlo k nejakému úrazu...keby ho moja svokra postrážila..čo nhrozí, tak by som ho dala tam ..a šla pomôcť aj ja...no čo už... samo mi tu ťuká..už to píšem druhý krát..hádam mi to zas nezruší..kričí...mojeee mojeee 😝

zuzadlo
13. mar 2010

dobre ranko

tusim este drichmete,ked do noci klabosnicujete 😀 ,vstavat a cvicit 😀 ,ja mam uz pozehlene a pracka a mi uz vrti o dusu 🙂 ,deti po ranajkach a uz sa aj hraju

iwusska
13. mar 2010

cawte klabosnicky 😵
vidim ze ste tu rozoberali cvicenie...a zumba je super, vzdy ked docvicime, tak potom mame takych 15 min. zumbu, sa nasmejeme...ale mne osobne viac vyhovuje taebo, urcite sa pri nom precvici pomaly cele telo a aj kondicka je lepsia...zumba je taky relax a zabava

iwusska
13. mar 2010

zuzi a ja nespim uz od piatej, prave idem vyvesit druhu varku a este mame sisky, vcera som robila, tak sa nukajte 😵 😵

tatolu
13. mar 2010

Ahojte.
U nás tiež jedna práčka je vyvesená.
Brrr, ale je nepríjemne zima. Bola som s deťmi von iba 1/2 hodiny, ale mne úplne stačilo 😖

aadula
13. mar 2010

tiež mám už niečo popratané...sme boli vonku a malý mi zaspal v kočíku ... našťastie ako som ho doma preložila do postele, tak spinkal ďalej..to sa tak často nestáva 🙂

iwuška, taebo je riadna makačka 😝 ty budeš do leta pekne vyšportovaná 😵

tatolu
13. mar 2010

ja tam nič nemám Adi 😕

aadula
13. mar 2010

sami to trošku nevydarilo 😅 , tak na budúce 😉

renka9
autor
13. mar 2010

nikde nikoho 😕
mne sa pecie kolacik 😵 , robim z casopisu, NC pre zeny- viedensky kolacik, velmi jednoduchy, ani sa mi nic zlozite dnes nechce 😝

emily333
13. mar 2010

ahojteee konecne na pc 😉 party dopadla super sedeli sme do druhej len ranko bolo horsie lebo som musela bezat z babkou na pohotovostnu lebo ze ma ladvinovi zachvat a to ma nieco z klbom tak pich injekciu a hajde domkou 😉 no ale uz som bola rozlietana tak som odbehla ku kamoske pozriet babetko lebo sa jej po 12r narodilo dievčatko 😵 😵

emily333
13. mar 2010

a ma krasne meno Samira Rachel 😉

aadula
13. mar 2010

renka tak už iste dobre rozvoniava a kočky s ocinom sa nevedia dočkať kedy si budú odhryzkávať 😉

emily, to je iste veľa radosti u nich...tiež poznám jednych čo sa brali keď my ...a teraz majú ročnú a pol malú bábiku

https://www.youtube.com/watch?v=ViSOZMuC5mo

😵 😵 😵

aadula
13. mar 2010

škoda je tej Barbary, že je taká "čudná" mala obrovský hlas