Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

eya
15. mar 2010

dobre ranko babenky 🙂
cicus-pozerala som fotecky,,kraasa.je to celkom dobra inspiracia kam s detmi.mozem sa ta opytat ake je tam vstupne,pripadne kolko si mame vziat do penazenky 😀

emily333
15. mar 2010

dobre ranko 😉 u nas fučí ale slniečko začína vykúkat 😉 cicuš krasne fotočky 😉 eya netreba do penaženky ale stačí zlata karta 😀 😀

eya
15. mar 2010

emily tak som sa schuti zasmiala,no tak taku este nemame 😀 😝

eya
15. mar 2010

idem sa nachystat na dalsiu turu 😒 musim na urad prace a na danovy do mesta takze ide sa slapat 😀 6km ta a naspat 🙂 este ze som zvyknuta.zatial prajem pekny den

emily333
15. mar 2010

eya ani ja ju nemam ale raz moznoooo 😀 😀 och a to pesi ? nezavidim

cica13
15. mar 2010

Dobre ranko!!!!!
Ten vetrisko aj prestane niekedy fukat???? 😠 😠 😠

Eya, nas vyslo vstupne nejkych 31€ ☹

Dospeli 12,5€
deti nad 15 rokov 9,60€
deti 6-15 5,90€
deti 3-5 4€

Ale ta Vieden je jedno bludisko, bez navigacie nemame sancu tam trafit, cez Vieden to trva dlhsie ako z BA na okraj Viedne 😀 😀 😀

iwusska
15. mar 2010

ahojte 😵
cicus dojdi ku nam, tu vobec nefuka, snehu asi 2m a naaaaadherne svieti 😎 😀 sak idu sviatky, treba sniezik 😝 😀
muselo vam byt super, to je asi nieco podobne ako tropikarium v Pesti, vsak? Ja som z toho bola unesena 😵
my sme sa boli v sobotu vyclapkat v aquaparku, sice je malicky ale potesi, stravili sme tam 4hodiny a deckam sa to este malilo 😝 sme sa vysantili na toboganoch, aj svokru /ma v stredu 66rokov/ som ukecala, aby si to vyskusala a pacilo sa jej 😵

cica13
15. mar 2010

Iwusik ahooooj 🙂
My sme v tej Budapesti este neboli, takze neviem ake to tam je, ale mame v plane aj tam ist 😀
Toto v tej Viedni je 9 poschodova tak "veza" 9 poschodie je vyhliadkove a potom na kazdom poschodi su ine zviarata, respektive akvarka, dazdovy prales......ale 1 poschodiu som sa vyhybala ako sa len dalo, lebo tam boli same hady....brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😢 😢 😢 😢 😢

andreah70
15. mar 2010

ahojte 🙂

cicuš pekné fotečky 😵 cena už menej 😀 ale čo je dnes lacné 😒

iwuš kde ste boli v aquaparku? v Dolnom Kubíne v tom novom ?

cica13
15. mar 2010

To ste boli v Dolnom Kubine v tom novom aquaparku?

cica13
15. mar 2010

Andy, rovnake otazky hadzeme na Iwus 😀 😀

Andy, kedze sme neboli tento rok na lyzovacke, tak chodime aspon takto po vyletoch cez vikend, zachvilu sa otepli, tak vikendy budeme makat na zahori ☹

lilu18
15. mar 2010

krasne fotecky//ako zblizka fotene//Paraaada a ten papagaj..no bez slov
Iwus mas aj ty fotky??

Som mbola na poste a skoro ma odvialo..hrozne este ze som mala zavazie 😀 balik

doseti
15. mar 2010

cica krásne 🙂

u nás nasnežilo strááášne a fučííí 😒

cica13
15. mar 2010

Lilusik...papagaj bol len kvoli tebe odfoteny 🙂 🙂

andreah70
15. mar 2010

cicuš 😀 😀 máme rovnaké myšlienkové pochody................ však dobre že chodíte čo ste ušetrili na lyžovačke využijete ináč 😉 a keď pozerám na cenu lyžovačka výjde drahšie 😀 takže ste v končnom dôsledku ušetrili 🙂

u nás nefúka, momentálne svieti slnko, ale pred chvíľou snežilo 😒

lilu18
15. mar 2010

cicus /tak diky za papoucha je naadherny

slniecko poslite//idem pre vivku zatial sa tu majte na obed je kura od nedele 😝 😀

iwusska
15. mar 2010

uhadli ste, boli sme v D.K....ale je to dost malicke 😖, no potesi 😵
v Pesti to tropikarium nema poschodia, tiez je tam dazdovy prales aj s velikaaaanskym krokodilom, ale ja som bola uchvatena z takeho obrovskeho akvaria , cez jeho stred ide skleneny tunel a ty ides tym tunelom a nad tebou plavaju vselijake prisery a obrovske zraloky...nieco uzasne 😵

cica13
15. mar 2010

Vcera sme videli vo Viedni plagat na vystavu Dinosaurov, bude to tam o 2 tyzdne, sme sa tesili, ze to pojdeme pozriet,tak som to teraz hladala na nete...a mozme sa rozlucit, ved nevedia co pytat za vstupne http://www.cas.sk/clanok/131329/video-jursky-pa...

cica13
15. mar 2010

Ivi, tuto to tak nebolo, ze chodis tunelom, tu ides len popri akvarkach.....ale zevraj je to malicke v tej Budapesti, nakolko to je v nakupnom centre....
Inak aj tu bol krokodil 😀 😀

bodka13
15. mar 2010

ufúkané predobedom Vám prajem 😀 😀 😀

...kto si dá kávu? ale koláčik nemám ☹ 😀 😀 😀

iwusska
15. mar 2010

cicus to kto ti vravel ze je to malicke?????? sak je to obrovske..a nie je to v nakupnom centre ale pri

eya
15. mar 2010

ahojte kocenky tak uz som konecne doma,hruuza ten vietor riadny studeny,ale aspon ma rychlo domov dovialo 😀
noo aj my sme inac poculi zevraj je to v tej Pesti male takze ak je to obrovske ako vravis iwuska tak zbehneme aj tam s deckami nech si este daco uziju pokial sa este da.
bodecka ja si dam kavicku idem si akurat zaliat nech ma trocha rozmrazi 🙂 a kolacik ani ja nemam lebo som trubka zabudla mlieko kupit a to som sa chystala detom spravit takze ☹

cica13
15. mar 2010

Ivi, sesterka tam bola 😀 😀 😀

Bodecka...prave som kaficko dopila, ale poobede si dam 😝

bodka13
15. mar 2010

http://www.google.sk/url?q=http://www.tropicari...

tu je to Tropikárium v Budapešti...

bodka13
15. mar 2010

Ivi je tam ešte jedno??? 😕 lebo tu je písané ,že je v obchodnom centre

Eya....tak koláčik nebude ☹

Cicuš...jasné aj poobede bude kávička 🙂

cica13
15. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... aj tu baby pisu, ze je to v nakupnom centre......a ze je to prejdene za chvilu ☹

iwusska
15. mar 2010

tak ja mam asi inu mirku ako ostatni....mne sa to zdalo dost velke 😨

iwusska
15. mar 2010

mierku malo byt.....a ako vidim sto ludi sto chuti.....nam sa tam rozhodne pacilo, ani odist sme nechceli 😵 ale nech si kazdy sam utvori nazor 😵

cica13
15. mar 2010

Ivi 😀 😀 😀

hasleerka
15. mar 2010

kuk dievčatá čo nového ??? 😉