Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
4. feb 2012

ešte link že jo? 😀 😀 http://deborahhwangcakes.blogspot.com/

lamps
4. feb 2012

@dajna11 tie sú nádherné, tento rok ich využijem minimálne dvakrát 😅, veľmi ďakujem 😅, si poklad

dajna11
4. feb 2012

a ešte tu su jej fotky,má krásne detské tortičky,ako obrázok
@lamps

zuzana124
4. feb 2012

@lusil2005 ja mám uložené tieto

zuzana124
4. feb 2012

@lusil2005 až teraz som si všimla že ty ideš robiť tortu krtinec, tak sa opravedlňujem 🙂 s krtincom nemám žiadnu 😖

79zuzana
4. feb 2012

@dajna11 jej, aky super link... dakujem aj ja... akurat o mesiac mam robit tortu na krstiny, tak asi zacnem trenovat 🙂

lusil2005
4. feb 2012

@zuzana124 nevadiiii, aj tak velmi krasne dakujem!!!!

lukika
4. feb 2012

@dajna11 diky za linky sú tam úúúplne krásne tortičky

isabella_fly
4. feb 2012

moja dnesna zbytkova minitorticka, zostalo mi trocha korpusu po bonboniere, pernikove cesto a aj plnka a este fialovy a oranzovy kusok potahovky, tak som si povedala, ze to nejako pozliepam radsej nez vyhodim, sice ta potahovna nie je tak mramorova ako som si predstavovala, som to prehnala a zmiesala, ale na to, ze je to taky zbytkovy zlepenec, tak celkom dobre, zoberiem zajtra svokre a budeme mat akurat my dve dezert 😀

mima1311
4. feb 2012

Ahojte , nestacila som laikovat , jedna torta krajsia ako druha , ja tu len sedim s otvorenou ,, papulou ,, 😀 a nestacim sa cudovat , ako to vsetko tak krasne mozete urobit , mam sa co ucit 😀 ...som tu nebola od rana a nie a nie vas docitat , toooolko stran ste zapisali ....ja som dnes ,,,zbuchala ,.,, tortu da sa povedat ze na kolene 😲 ohlasila sa mi navsteva a tak som mala asi 2 hodky na nieco super jednoduche , tie fofry ste mali vidiet , kvietky som dala na balkon , az rychlo stvrdnu , teraz nie je problem , ze ? 😀 tak sa moc nesmejte , hodim tu foto , mala necele dve kilecka a uz je skoro cela ,, v luftu ,, 😝

mima1311
4. feb 2012

Baby dakujem za laiky 🙂 som myslela ze sa budete smiat 😀

mariann2
4. feb 2012

KOČKY, tie kabelky niektorá nemáte

emily_666
4. feb 2012

@mariann2 nejde to rozkliknut
zopár kabeliek som videla na www.tortyodmamy.sk je tam také vpravo hore google okienko, napíš torta kabelka a môžeš si popozerať

mariann2
4. feb 2012

@emily_666 ďakujem, to už mám prezreté, ale žiadna ma neoslovila

mamina1978
4. feb 2012
zuba
4. feb 2012

@anibas @mariann2 @lusil2005 a mnohé ďalšie to že amatér samouk začiatočník nevadí, ale torty sú neskutočne dokonalé a je čo obdivovať a čo sa od vás učiť

mariann2
4. feb 2012

@mamina1978 ďakujem
a robili ste niektorá tú LV kabelku? čím sa otláčajú tie značky?

zklimekova
4. feb 2012

veľmi pekné tortičky ste tu popridávali....mňa čaká torta asi až v marci...tak sa sem tam vyhrám na muffinách...naše dnešné rozkvitnuté muffiny....už chcem letooo ...a nie takú zimičku, tak som si ho pripomenula doma aspoň takto :D

ajka82
4. feb 2012

dakujem baby za like-y... a ako to potesi, ked dostanem sms, ze pacila sa a chutila 😵

mima1311
4. feb 2012

Vy ste take zlateeeeee 😀

isabella_fly
4. feb 2012

@mima1311 nahodou, napad skvely a za dve hodky uplne uzas, to ja som dnes zliepala co mi pozostavalo po poslednej a casu som mala dost a aj tak sa na tu tvoju nehrabe 😝

mizulienka
4. feb 2012

@dajna11 si poklad s tym linkom na topanocky, hned v sobotu ich vyuzijem, su nadherne 😉

lifinka
4. feb 2012

holky prosím chápete, jak je to udělané to srdce uvnitř korpusu, dala sjem si to přeložit a prd vím? nezkoušela jste to některá? Blíží se Valentýn, nebylo by to od věci 🙂
http://www.juliacakes.cz/index.php/cs/iclankyme...

peroli
4. feb 2012