Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
17. feb 2009

nafotis nove a basta 😀

no ideme sa obliect a pakujeme von 😀

janka196
17. feb 2009

oki zuzka pekny dnik 🙂

zuzitka
17. feb 2009

aj tebe 🙂

tamarka
18. feb 2009
janka2121
19. feb 2009

tamarka je to krásne ale jednak to musí byť bolestivé v tej oblasti a ak priberieš a následne zhodíš určite sa to na tom odzrkadlí či nie?

vidíte a ja som chcela znova kerku aj som už mala vybratú a otehotnela som. 😅

tamarka
19. feb 2009

janka, bolestivé, to neviem posúdiť, mám na lopatke a tam sa to dalo vydržať.
kamarátka má na krížoch, pribrala asi 30 kg a nemám pocit, že by sa to nejako veľmi zmenilo.

a neboj, porodíš a môžeš ísť na vec 😀

janka2121
19. feb 2009

tamarka myslím že porodím a dúfam že budem kojiť takže zasa nič a potom budem do detí investovať plno peňazí ( však povedzme si pravdu deti dačo stoja to neni len tak hujdy bujdy) a myslím že na mňa neostane ale mužovi som už hovorila že pekný vianočný darček alebo k narodeninám by som brala kerku 😅 😀

arietiska
19. feb 2009

Ahoj, mám kérky a nechala jsem si i jednu přetetovat v těhu, pokud to není zrovna na břicho, není to problém. 😉 Jen poslední jsem nemohla vyléčit, zanítil se mně v ní chloupek až se mně tam udělal i díra hnisající, ale nakonec se to zacelilo a není to poznat, skoro jsem tomu nevěřila. Poslední je čínský znak mého syna a je to Vánoční dárek od manžela. Cena 500,- to je v pohodě.

janka2121
19. feb 2009

arietiska ja som chcela cez celú chrbticu takže by som si asi dobre zacavakala. a ten chĺpok. aj to bolelo keď sa to nezaceľovalo či? a to vážne v tehu? to by sa nemalo

zuzitka
3. mar 2009

babky, kde to viazne? 😎 😎

pitrska
4. mar 2009

Ahojky holky,mela bych prosim dotaz a prosim o radu,jdu se tetovat v nedeli,mam prectavu,ale bohuzel nemuzu nikde sehnat hebrejstinu neboli spise preklad ,nemate nektera zkusenosti kolem toho,kde bych se mohla informovat ohledne prekladu??dekuji petra 🙂

sumienka2525
4. mar 2009

Ahojte, pridavam sa do vasho klubu potetovanych 😀 .
pitrska: ja netusim, skus na internete. A to si tam chces dat napisat nieco po hebrejsky?

naty
4. mar 2009

pitrska: no, pokud by to bylo něco lehčího mám kamarády, co hebrejštinu dělají - mají i slovníky samozřejmě, takže bych se mohla zeptat, jestli by to zvládli...klidně písni do IP 😉 ...já mám doma jen učebnici - tam je taky slovník, pokud bys jí někde sehnala...

zuzitka
4. mar 2009

a ked pride vase dieta, ze chce kerku .... 😀 😀 😀 dovolite?

barborenka
4. mar 2009

jeeej,ja som tuto temu zbadala az teraz,aj ja chcem ale nemam ani predstavu ze co?chcem nieco take zaujimave a originalne ale to asi kady,ze?

zuzitka
4. mar 2009

to si musis poriadne premysliet, lebo to mas na dozivotie 😀 😀

ja som chcela motyle, aj ich mam a som spokojnaaaa 😀 😀

kili
4. mar 2009

barborenka, tak originálne ti nikto neporadí, lebo ak ti to poradí, už to nie je originálne 😀

ja mám ružu na kotníku, je to originálne, nikto si také niečo nedáva.

zuzitka
4. mar 2009

kili ... co je originalne? ta ruza alebo na kotniku? 😀

kili
4. mar 2009

skôr asi v spojitosti oboch, a ešte veľkosť, 1,5cm 😀

zuzitka
4. mar 2009

nooooo skoro cez cely kotnik 😀 😀

moj chlap nejak spekujuje, ze si da dalsiu kerku 😕
zeby aj ja? zase k narodkam? 😅

pitrska
4. mar 2009

Muj chlap s tim nesouhlasi,ale polevil chci to uz dost dlouho
chci si nechat vytetovat hebrejsky ano a este jsme koukala na arabsky je to moc pekny chci jmeno me dcery Viktorie 😉 a este jednu veticku rada bych jen videla jak to vypada pisnu do ip Naty 😉

barborenka
5. mar 2009

no ja som tiez rozmyslala nad niecim napisanym ale ja by som si to tam dala v slovencine,tiez nieco spojene s malou a drahym.....no ja uz takto rozmysla skoro 2roky a na nic som neprisla 😠

mikalove
5. mar 2009

ja mám tiež tetovanie,na pravom lýtku,dole...

qweedy
5. mar 2009

pridavam sa do klubu potetovanych mamiciek 🙂 slnko pod krizami..mam ho uz 10 rokov a este sa mi nezunovalo 🙂 a keby moj syn prisiel za mnou, ze sa chce dat potetovat, tak mu len vysvetlim mozne zdravotne komplikacie a nasledky, a nech sa da, ak bude chciet 🙂 his choice...

sumienka2525
5. mar 2009

a mate tu aj niekto piercing. ???. . . . . . . . Ja mam v nose aj v jazyku?

zuzitka
5. mar 2009

piercing ma svoju temu 😎
ale aj tu mali niektore babule piercingy ... ja osobne nemam 😅 ani nebudem mat

sumienka2525
5. mar 2009

Zuzitka : Idem kuk kde je ta temicka 🙂

zuzitka
5. mar 2009

vola sa to:
piercing v tehotenstve
a druha tema:
piercing v pupku ... co s nim?

sak ale mozes byt aj tu, urcite sa ti ozvu baby s piercingom .... inak uz tu pisali o tom, ak sa ti chce citat strany dozadu... 😀 😀

monkula
autor
5. mar 2009

tamarka, no krásne tetovanie..
normálne rozmýšľam, že si dám na kríže namiesto Phoenixa nejaké kvetinky, ale jemne farebné... idem googliť 😀 😀 😀

zuzitka
5. mar 2009

monkul ... a ty este nic? 🙂