Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

monkula
autor
30. máj 2009

myska, aj ja som veeeľmi chcela Marca 😵 😵 😵

zuzka1.
31. máj 2009

ja mam snyovca marca 🙂
monkula posli mi to prosim: blaznica69@azet.sk

moje kuk v albume

monkula
autor
31. máj 2009

zuzka, v ktorom? ja tam nič nevidím 😅 😅

roasha
31. máj 2009

zuzi,vymazali ti ich 😅

zuzka1.
31. máj 2009

heeej, preco???asi tam supnem jendu foto maleho a bude ok 😉

roasha
31. máj 2009

zavideli kerky,tak to mazli 🤐 😀

monkula
autor
31. máj 2009

roasha, zuzka, poslané... 🙂

roasha
31. máj 2009

idem kuk 😕 🙂

nobody
31. máj 2009

nesnáším ty tuctový tetování stylu obyč. drak, oheň, čínský znaky (Kuřecí polívka a podobný významy)
ale 3D tetování vypadá skvěle

roasha
31. máj 2009

dobreeeeeeee 😉 🙂
krasna je monky 😵
sikovny "tater",no vidis,nechala si si to ulezat rok v hlave,a nakoniec z phenixa je krasna kvetova. 😵
mne sa aj ten phenix pacil,len som stale rozmyslala,ze kde by som ho sekla. 🙂

zuzka1.
31. máj 2009

monkula to muselo strasne steklit!!!!!!ale paradne, paradne!!!!!
ja mam lalie a tiez to je cyklamenove, preto osm to chcela vidiet ci nemame rovnake 😀 😀 😀

nobody a ty mas ake????

roasha
31. máj 2009

nobody,ze kuracia polievka 😀
znaky by som si ani ja nedala,lebo nemas istotu,ci tam nemas napisane napr"som debil" 😅 😀

roasha
31. máj 2009

zuzi,mne sa zdalo,ze to su orchidei,nie lalia 😅 🙂

monkula
autor
31. máj 2009

ďakujem vám obom... 😉 😉
roasha, veru, ten Phoenix bol pekný, ale kam ho dám? 😅 😅 a hej, šikovný...

zuzka, štekliť? cez rebrá to bolelo, že dovidenia...

nobody
31. máj 2009

zuzka1. nemám žádný ... ale líbí se mi to
roasha ..no tak na mně by to sedělo ... no ale když vidíš kamaráda, na jedný ruce jasný obrovský oheň (doslova nechutný) a na druhý drak (vektorově podobný jak styl ohně), tak jsem se musel smát .. přišlo mi to směšný .... tetování a motivy jsou nádherný, ale v určitých mezích
ale tak třeba kdybys měla nějakých pár čínských znaků a jela do Číny, tak máš zajištěný obchod s potravinama (akorát bys měla pořád na rameni stejnou cenu polívky 😀 )

roasha
31. máj 2009

inak,paci sa mi aj "robota tatera",na ktoreho davala link nejaka baba cca 2dni do zadu.
inak,viete,kde tetovali mna?v kasarnach!/mm je profes.vojak,tak tam mali jedneho tatera myslim zo Serede/ 😀
nabehla zvedava rota,kde mi to budu robit,a ja som to chcela len na rameno. 😀

zuzka1.
31. máj 2009

monkula bolest je jasna, mne ked robil nohu, hore steklilo, dole bolelo. A furt este dokoncoval, a dokoncoval, som mylslela, ze umrem.

neviem preco hovoria, ze po case tetovania, to strpne, a potm neobli. no mne to zatial nikdy nestrplo 😠 😠 😠
vzdy cakam, ze kdy a nic.

neviete poradit, kde by som si dala to meno a datum narodenia maleho???
mm ma na predlakti, ale pochopitelne ja si tam nedam

roasha
31. máj 2009

angelina ma suradnice narodenia svojich deti na ramene,ale ked chces meno,ja by som to asi supla na vnutornu stranu predlaktia.
http://tvnoviny.sk/showbiz/bulvar/angelina-joli...

roasha
31. máj 2009

zuzi,a napr.sa mi paci Skamlovej kerka na predlakti,nie je to obrovske,take pekne jemne.
http://galeria.zoznam.sk/pix.fcgi?oid=194495&ci...

nobody
31. máj 2009

to je pěkný, že to není velký a nebije to do očí .. fajnový

clara86
1. jún 2009

Jak ukecat manzela? Mam 2 tetovania, jedno na lopatke - ruzu na krizi, druhe nad zadkom - motyla a hoci mazel tvrdi ze sa mu to paci, tretie tetovanie mi zakazal 😖 Mam vybrany taky obrazok - srdiecko s trnami, asi 3 x 3 cm a nechce mi to dovolit 😠

zuzka1.
1. jún 2009

no asi to na predlakti dam, s ami to paci. musim to pozvazovatm vybrat pismo, take drobne by bolo pekne, alebo drobnulinky swabach

myskapipiska
1. jún 2009

zuzka, nepokusaj, teraz mam aj ja chut si dat mena deti 😵 len si neviem predstavit tu bolest na predlakti 😖 a muz by ma asi prizabil 😅

zuzka1.
1. jún 2009

myska m ma na predlakti a vravel, ze to nebolelo moc, tak normlane, kedze jeho nie, mna bude asi trochu. 🙂 🙂 🙂
myska dame rovnaky temrin tatoo? 😉

roasha
1. jún 2009

zuzi,tak tu mas aj stranku s roznym pismom...inak neprovokujte... 😅
http://www.fontoid.com/?pg=1

zuzka1.
1. jún 2009

no roasha paradna stranka, nieco vyberem urcite, dotiahneme to z mm, sa teism, hadam dam etse pred letom

monkula
autor
1. jún 2009

roasha a ty máš čo na ramene? 🙂

zuzitka
1. jún 2009

monkul ... páči sa mi tá tvoja kerka 😉 😉 😉

monkula
autor
2. jún 2009

zuzu, dík 😉

roasha
2. jún 2009

monkula,ja len takeho malickeho draka,letiaceho k slnku 😀