Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

aniratak696
18. jan 2011

@helka101
vies co mne moj teter poradil aby som si den nechala na tom ten igelit a iba si to jemne dezinfekcnym mydlom uvyvala a potom na druhy den zacala kremovat a fakt sa mi to rychlejsie zahojilo ked som to takto urobila lebo prvy krat som to tak neurobila a dlhsie sa to hojilo ale nastastie bez zapalov,atd ako niektorym....ja som si to natierala s Bepantenolom a super rychlo to hoji 🙂

ja uz jedno mam na pravom boku smer k zadku alebo ja to poviem ze na tych speckoch ale to je ornamentovy motyl a teraz toto druhe si chcem dat uz nieco ine ale tiez motyl a pod brucho smerom dole(ked budes mat plavky s nizsi pasom uvidis to uplne a ak s vyssim tak ciastocne) len neviem ci tam to neboli alebo co no uvidim...ja som mala ist uz tento tyzden ale nemam dorobeny navrh a akosi sa neponahlam tak uvidime...

monkula
autor
18. jan 2011

ja som si ten igelit dala dole po príchode domov, a umývala som si to dezinfekčným mydlom, Protex konkrétne a natierala som si to obyčajnou kalciovou masťou a striedala som to s mastičkou na tetovania, taký smrad, ale viac pomáhala tá kalciová mastička... 🙂

janka146
18. jan 2011

Nooo kto ešte váha či si dat či nedat tetovanie, tak LEN DO TOHO. Ja som si v pondelok dala na nohu vytetovat motýla a vyzerá to super!!!! Som spokojná, aj ked to troška bolelo ale dalo sa vydržat 🙂 🙂 Ani ked som mala 18 rokov som takto neuvažovala a nikdy by ma nenapadlo že ked budem mat 26 a 5ročné dieta tak sa na to dám 😀 😀 nelutujem. Dost ma aj povzbudili mamičky čo tú písali.......

sendi
18. jan 2011

ahojte všetci,zaujala ma tato tema,ja mam zatial 2tetovania a aj ked som uz matkou,chcela by som dalsie.pocula som nazor,že by som si nemala davat dalsie,kedze som uz matkou,co je podla mna blbost...lubim svojho syna a tetovanie s tym nema nic spolocne.je to otom,ze sa mi to paci,no nie? 😉

monkula
autor
18. jan 2011

@sendi ja som už mala dve deti, keď som sa dala tetovať... názory iných ma nezaujímajú.. moje tetovanie nie je vulgárne, schovám ho, veľa ľudí ani nvie, že ho mám.. a argumet, ako to bude vyzerať, keď budem stará babka... Myslím si, že keď budem stará babka, tak bude okolo mňa toľko tetovaných babičiek, že to nikto riešiť nebude.... 😉

sendi
18. jan 2011

😀 mna sa t len dotklo,pretože to je strasnaaa somarina,byt horsou matkou len kvoli tomu ze mam na tele nieco nakreslene....ja si nemozem pomoct,mna strasne pritahuju tetovania,len z financnych dovodov si nemozem dovolit dalsie a dalsie.a ked budem babkou,budem ,,modernou" babkou 😉 dufam 😎

timonko
18. jan 2011

Aj ja už mám vybraté tetovanie, dúfam že sa mi podarí si ju dať do konca februára ... 🙂
JANKA146 .. kde si si dávala robiť kerku?
Nechce mi pridať foto, čo s tým je?

janka146
18. jan 2011

@timonko ja som si dávala robit v peppo tattoo na Mäsiarskej ulici a bola som spokojná. Príjemný chlapík 🙂 😉

janka146
18. jan 2011

a nemyslím že sa tým niečo zmenilo alebo že som dnes už horšia matka lebo mám tetovanie 🙂 to je somarina, a ked budem stará babka tak si tetovanie schovám pod kabáty 😀 😀 😀 😀

helka101
18. jan 2011

@aniratak696 dakujem za radu, tak Bepantenol využijem, a aj to mydlo .. 😉 no tam to môže byť super 🙂 sesternica to tam ma.. ale neviem či by osm nato miesto mala "odvahu" a guraaž 😎

@sendi to už čo za primitivny nazor že si matkou??? 😅 čo to stým ma spoločne nechapem. 😢 ja som bola milo prekvapena, ked som oznamila manželovi že sa chcem dať tetovať ako zareagoval kedže on je dosť vtom moralista, že ako to bude vyzerať, a taaak.. a hlavne čo povedia jeho rodičia 😔 ale len sa ma opýtal, že čo by sm si chcela dať a aj miesto ked som mu ukazala tak bol spokojny.. 😅 ale aj kebyže nesuhlasi aj tak si daaam 😵

@janka146 maš to pekne 😉 bolelo?

@timonko mne nechcelo tiež pripajať foto písala som adminke a ona mi to opravila 😎

aniratak696
19. jan 2011

@monkula ked mi robil prve tetovanie urobila osm to iste ale urobila sa mi tam hned aj chrasticka a trvalo mi hojenie do tyzdna...ked som si tam davala cely den ten igelit a potom az mastila tak som to mala do 2-3dni uplne zahojene a bez chrasticky... 🙂

aniratak696
19. jan 2011

@janka146 supeeer a aky je krasny 🙂 aj ja som zatazena na motylikov 🙂

aniratak696
19. jan 2011

@sendi ja si osobne myslim ze tetovanie ma v tejto dobe kazdy a nemoze ta niekto podla toho sudit aka si matka...ja robim v banke a kazdy tu vyzera ako slusak 🙂 ale na akciach kde sme v normal obleceni sa ukaze kto aky je a sama som sa divila kolko ludi u nas ma tetovanie a dokonca taky co su na tych najvyssich miestach 😀
v tejto dobe sa tetovanie nebere uz za nieco vynimocne tak sup sup do dalsieho a ser na reci 😉

aniratak696
19. jan 2011

@helka101 a sesternicu to bolelo?a co tam ma?

helka101
19. jan 2011

@aniratak696 nevravela že by ju to bolelo, len že to dlho tetoval.. a ma tam take kvietky, ako ornamenty sa mi zda 😅

aniratak696
19. jan 2011

@helka101 aha asi viem co myslis....a ake to ma asi velke?

helka101
19. jan 2011

@aniratak696 fuuuu... už sito velmi ani nepamätam ale tak okolo 15-20cm to asi bude mať.. 😅 ma to tak do šikma, že jej to siaha, aj po gatuure 🙂 sa mi zda..

janka146
19. jan 2011

@helka101 no troška bolelo ale trvalo to krátko tak cca pol hodinky 🙂 🙂 dalo sa to vydržat a stálo to za to...

helka101
19. jan 2011

@janka146 suuper 🙂 sa teším ked už ja pôjdem 😵

aniratak696
20. jan 2011

@janka146
tak to ti potom rychlo urobil, super 🙂

@helka101 ano aj ja to tak chcem presne mozno aj nizsie aby gatky schovali 🙂

monkula
autor
20. jan 2011

To vás nejako krátko tetovali, ja som tam sedela skoro tri hodiny 😝
a tiež som si na prvý krát vybrala jedno z najbolestivejších miest... Mala som okamihy, kedy som si hovorila, že sa rozplačem, priznám sa.... a aj to bolo dosť nepríjemné.. 😝

timonko
20. jan 2011

Tak, už mi berie foto. Toto je moj sen ...dufam ze bude coskoro aj realitou 🙂

monkula
autor
20. jan 2011

@timonko je to pekné... 🙂 🙂 🙂

helka101
20. jan 2011

@timonko wau to je krasne 😵 😵 😵 😵

helka101
20. jan 2011

@timonko wau to je krasne 😵 😵 😵 😵

janka146
20. jan 2011

@timonko jéééj úžasné tetovanie.....Len neviem či to dole nebude dost bolestivé 🙂

timonko
20. jan 2011

@janka146 práve nad tým sme s manželom uvažovali, či to dať bez toho ale s tým...aj kamoška má na nohe niečo podobné a vraj ju to veľmi bolelo...museli prerušiť tetovanie a pokračovať až na druhý deň..tak neviem či som až taká statočná. Aj keď je to nááádhernééé 🙂)

janka146
20. jan 2011

@timonko Ved práve že je to fakt krásne ale viem že tam okolo členka a nižšie je dost citlivá a tenká koža ale ako hovoríš stálo by to za to vydržat 😀 😀

aniratak696
20. jan 2011

@timonko vau to je pekne mam podobne stiahnute ak by si chcela poslem ti foto pre inspiraciu 🙂

aniratak696
20. jan 2011

ano aj kamoska ma na nohe aj ja som chcela si tam dat druhe ale odradilo ma ze to dooost boli a casto zevraj vypadava aj farba treba to po nejakej dobe obtahovat 😒

timonko
21. jan 2011

@aniratak696 ok...posli foto, inspirujem sa. Ale asi si dam len ten vrch 🙂