Máte skúsenosť so stratou balíčku?

sonka35
22. aug 2013

Dievcata maminky prosim poradte mi v pondelok som poslala prvou triedou obycajne balicek tak si to zelala kupujuca mala ho mat hned v utorok ale neprisiel volala som na postu potom som tam sla osobne postarka mi tvrdila ze hned ako som ich doniesla odisli baliky lebo som bola o 11 30hod a baliky odchadzaju o 12tej u nas ale do dnes ho nema a vypisuje mi 'ze to tak nenecha teraz zasa ze ak som ho nahodou neposlala mam ho poslat a take no co mam spravit ja neviem nasa postarka vravela ze ked tam mam moju adresu odosielatela ze sa mi vrati mate stym niekto skusenost?dakujem Sona

barla5
22. aug 2013

Mne sa to tiež stalo, balíček mi neprišiel, nemala som ani lístok o uložení zásielky. Bola som sa pýtať na pošte, tam mi povedali, že bez lístka mi to nedajú a kde to oni majú hľadať medzi toľkými zásielkami. Tiež to bolo posielané obyčajne, takže to nemalo podacie číslo. Nakoniec sa mi ju podarilo prehovoriť a balíček sa našiel. Chybu urobila poštárka, lebo mi nedala do schránky lístok. Ty to už nemáš ako vyhľadať, kupujúca musí ísť na svoju poštu a pýtať sa. Ak to nebudú chcieť hľadať a je tam adresa odosielateľa, mali by to poslať späť, ale až po ukončení úložnej doby, čo je asi 18 dní.

petraxy6
22. aug 2013

predpokladám, že si neposlala balík, ale "list" obyčajne 1.tr. Lebo ak by si poslala balík, tak máš doklad o tom. Buď ti teda príde späť (čo je skoro nemožné), alebo sa nájde. Prikláňam sa ale k tomu, že sa zásielka niekde stratila ☹

ivett1
23. aug 2013

mne sa stalo presne to isté- pred dvoma rokmi...tiež som posielala obyčajne, ale 2.triedou a balíček sa "stratil"...ale po 18 dňoch sa mi vrátil...našťastie kupujúca bola super 🙂 a aj sama sa snažila zistiť, že čo sa deje na ich pošte a od poštárky, ktorá hovorila, že taký balíček (bol zabalený v sivej fólii) si "nepamätá" (asi mala takých balíčkov vééééľmi veľa 😖), len mi nebolo jasné, prečo mal nalepený oznam, že "adresát nezastihnutý"...keď tvrdila tej mamičke, že žiadny balíček pre ňu úúúúrčite nemala ...
PS: odvtedy vždy upozorním mamičky, že druhou triedou posielam len na ich vlastnú zodpovednosť ...😉 a dala som si to aj do podmienok predaja...

maria1989
24. aug 2013

http://tandt.posta.sk/ tu si zadaj podacie číslo balíka a uvidíš kde je