Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ivka144
23. sep 2009

adina🙂))

Tusim tam nic medzi riadkami nebolo🙂
Ja zas mam tendencie ladam medzi riadkami aj to, co tam nie je🙂

Inak, prave dnes som myslela na to, ze iste nie som jedina, kto Bibulu vytazuje riadne🙂 a vidim, ze ozaj nie...hehe... a Tebe tiez vysla aura ruzova? Teda raz si tak pisala, ze v tehu si taku mala, ale ak sa ta zakladna nemeni, tak si stale ruzova?
Ja sa tiez hladam a mam pocit, ze by bolo vsetko OK, zeby som vedela ist cestou..., keby som nemala take lupe bloky nejake, neviem ake a z coho, ale citim to ako taku brzdu nejaku, akoby daco konkretne... A chyba mi sila zazitku, skusenosti, prezitia z celej sily...

Joj, ale mi je zle...
Ale mam to rada, lebo uz ked je PO, tak sa citim taka odlahcena🙂 Uz niekolko tyzdnov sa chystam na pecenovu kuru (ocistu), tak tu mam take aspon, ked som nebola scopna sama sa zorganozovat...

Inak parking a MMB mi nejak nefunguje... (tie vesmirne objednavky)

angelik
23. sep 2009

ivka,velmi pekne si to napisala
ale kazdy ma svoju cestu, niekto potrebuje viac hladat, sturat sa vo vsetkom, skusat, hladat stale nieco nove

ja si myslim, ze treba hlavne zit, tesit sa z malickosti, nejak plavat s prudom, ci zit v sulade so vsetkym a ak ma prist nejake poznanie, tak pride, len treba byt otvoreny (ked je clovek prilis sustredeny na jedno, mozno mu nieco ine, podstatne unikne)
ach, neviem, ci pisem zrozumitelne, ale tak to citim, ale asi tu nemam byt, len som myslela, ze mi pomozete z mojou predchadzajucou otazkou
tak nic... majte sa

ivka144
23. sep 2009

(Inak pisem otrasne..., lebo maly vyrval z notebooku polovicu tlacidiel, vratane medzernika a teraz to zle chyta, ked klepnem po prazdnom stvorceku... Ale este trochu a naucim sa aspon prstoklad na slepo🙂)

ivka144
23. sep 2009

Tak ja ti zial nepomozem..., ja mam iba take plytke sny, teda aspon tie, co si pamatam..., ze kombinacia zaziteho, rieseneo, videneo v tv a pod...

dali4
autor
23. sep 2009

Ahojteee 🙂 ... vás tak dočítavať vždy dve hodiny. No velmi zaujímavé veci ste preberali, vždy ked som si prečítala jeden alebo druhý príspevok, hned mi vyskočili aj otázky, na ktoré ste ale hned niektoré aj odpovedali 😅 ... takže len čítam a čítam a rozmýšlam, je to super 🙂 .

bibula... idem aj ja do toho experimentu. Zas sa niečo nové dozvieme o sebe, dobrý nápad 🙂

Len ešte k tým snom... prečo sa niekomu nič nesníva? Teda ked dotyčný hovorí že sa mu nič nesníva. Hned všetko zabudne, preto to hovorí. Ale prečo? Teraz mám vokno, že či sa to tu už preberalo alebo nie... 😕
myw...predpokladám že je aj toto v tej knihe 😅 ... ? Ale som zvedavá,aspon stručne 😵 ...

linette
23. sep 2009

bibula znie to jednochu no neviem ci to dakazem. mam problem sa na nic nesustredit (stale mam v hlave kopec veci na ktore myslim). a tie zvieratka mi dojdu same od seba alebo si v mysli nejakeho vytvorim? a co ked si to budem len namyslat?

ivka144
23. sep 2009

Inak, som mala obdobie, kedy ma to uz do sialenstva privadzalo, pisala so asi uz, ako som sa nsazila meditovat a neslo to, velmi som chcela duchovne napredovat a pod. a chcela som vediet, ako veci su... a uz som myslela, ze sa osalim, ozaj a jedine, co mi vtedy pomohlo je, ze som si povedala, ze neviem, ako to vsetk presne je a je to tak vporiadku, ze neviem. Prestala som sa trapit vecer pri sviecke... OK nakoniec som to z odklonenim sa od duchovnej cesty asi aj prehnala, obzvlast odkedy mame maleho, ale zas to pride... alebo prichadza...
Maly ma k tomu iste donuti... Zacinam stale rovnako - duchovne priciny chorob...

denisocka
23. sep 2009

no, ja som teda nepochopila,čo si tým chcela o mne povedať,ale dajme tomu pokoj - mne to vyznelo smiešne,ja som večne decko. a ako píšeš,aj ja sa hladfam a prva brzda čo ma pribrzdila je reiki,alebo moje prilišne očakavanie -mala som sa držať motta "nič nečakaj, nebudeš sklamana " a nedržala som sa, moje ego bolo silnejšie, možem si zato sama - priliš vela som očakavala od jedneho zasvätenia . Co sa týka auri,hej bola som ružovam,momentálne ma bibula vidi zelenu,aj ja som sa včera videla zelena . okrem toho dnes mi pred očami stale čosi tmavo ružove svieti,tak neviem či už haluzim ,alebo čo to je

linette
23. sep 2009

deni aj ja mam vela otazok a veci mi treba vysvetlova ako pre dieta co najjednoduchsie

mywiel
23. sep 2009

Ahojte lucim sa idem sa venovat rodine, vonku je krasne...tiez zabudam zit ked tu sedim ale s vami sa tak dobre keca. Body sorry vidis ja som tiez hrr brr ako Deni precitam nieco narychlo a hned si to zle vylozim, je to sebeobrana vidis, musim aj ja nieco riesit na sebe, nejaku blokadu zrejme, si zrkadlo a nie je nahoda, ze som to blbo pochopila som v sebeobrane... ☹

dali4
autor
23. sep 2009

Baby mne je v poslednej dobe furt na vracanie 🙄 ... to je normálne na konci tehotenstva ? Pri malom som také nemala.

mywiel
23. sep 2009

Ivka je to ako som pisala Lin, ze ked clovek vkuse vsetko ZAMERNE sleduje stane sa schyzo na to bacha hranica mudrosti a sialenosti nie su daleko. No koncim idem von na cerstvy vzduch a slnko nacerpat energiu. 😵

mywiel
23. sep 2009

Dali tak niektoré sny si zamerne nemame pamat ale liecia a ucia nas aj tak, a snivaju vsetci a ti co si nepamataju nikdy su este duchovne nevyspeli...v skratke to nie je z knih ale aj skusenost. 😉

linette
23. sep 2009

ivka moj nazor k tomuto odseku:

Ale ked si vezmeme magiu - povedala by som, ze ludia, co s tym robia a skodia, nie su duchovne vyspeli, mylim sa?
Podla mna duchovna vyspelost prirodzene v sebe zahrna aj to pochopenie too, co je spravne, dobre a neviem si predstavit, ze ked clovek postupi dost vysoko duchovne, mohlo by v nom nieco "zle" ludske az tak prevazit.

ja sa do magii nevyznam, no podla mna na to, kto robi magiu musi ju velmi dobre ovladat (ved niekomu nieco zle spravi tak sa mu to vrati ak nie v tomto zivote tak v buducom, si zlu karmu narobi) a podla mna je duchovne vyspely aj ked neviem na akej urovni. niekedy to zlo je potrebne k tomu dobru (mam na mysli prirodzene) - hoci magia to vytvara umelo. ja neviem ako som na tom vyspelo - mozem povedat, ze som zla nechcela byt ani nechcem byt. niekedy to utrpenie, ktorym ludia (dobri) prejdu ich zmenia na zlych. z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze mne bolo ublizene a velmi (dokonca od toho sa odvinie aj moj vztah do buducna - neviem ako skonci aj ked sa obaja velmi lubime) a od tej chvili co sa stalo to, co sa stalo nenavidim jednu osobu. ano naucila ma k nenavisti (sama o sebe som si nemyslela, ze dokazem takto nenavidiet - ja za to nemozem). tiez viem, ze klud nebudem mat kym tej osobe neodpustim aj ked je to velmi tazke (potrebujem cas a dlhy cas).

linette
23. sep 2009

dali tusim, ze pri dievcatkach je to normalne - neviem ci je to pravda, som pocula, ze kto caka dievcatko viacej vracia a ma brusko do gulata a s chlapcekom sa citi lepsie a brusko ide do spicu 😎

ness
23. sep 2009

dali, aj mne bolo na vracanie na konci, asi posledne tri-styri tyzdne

denisocka
23. sep 2009

aj mne dali,to už babatko tlači na žaludok 😉

ness
23. sep 2009

deni, v poho, ja som mala ten isty problem, treba len spravit nejake poradie, neda sa vsetko hned, postupne ist krok za krokom, urob si poriadok v hlave, ze co chces najskor atd,
je to tazke, clovek chce vsetko hned, trpezlivost tiez nie je moja silna stranka, ale hlavne to netreba robit na ukor rodiny
😉

ness
23. sep 2009

inak, ja som chvilu chodila do temy ekzem alebo cervene licka /uz neviem/ a pamatam si na teba odtial, uz ste sa ho zbavili
to len ked ivka btw. spomenula tu temu

bibula
23. sep 2009

-dali ja som pri dcere grcala este aj na pododnici-od 3 mesaica bleee ableee....no a do 3mesiaca som inac mala aj menzes normalny....

-kazde zviera nieco znamena,aj ked no vyzeralo by to smiesne na totem dat nieco ako vazku-no kazde zviera nieco znamena,vyjadruje, ved na to nas tu je tolko,rozoberieme si to spolu....

-ziadne negat.myslienky,ze nepojde to,vsetko pojde,niekedy tazsie,niekedy lahsie,ale vzdy ano 🙂

ness
23. sep 2009

jej, denis to uz zapichla

bibula
23. sep 2009

myw-my sme si spravili z nobodyho fotak...ake uzasne vystizne 😀

ness
23. sep 2009

biba, teba sa chcem spytat, ked som si dnes brala energiu zo stromu, velmi sa mi tocila hlava, preco ??

bibula
23. sep 2009

zavisi aj od stromu,z ktoreho si cerpala...strom ,ktory by s mala pouzit ma mat hlboke korene.na uzemnenie.... 😅
no nic,daj si kavu,napi sa vody.... 🙂

denisocka
23. sep 2009

ness- čo som zapichla? dufam že to nevyznelo akoby som bola tehotna 😀

ináč čo sa týkal ličiek,bolo to zle obdobie,vela sme experimentovali,vela som si nahovarala a vela som si privolala. odvtedy som zistila,že farbiva a niektore ečka nam robia zle a asi aj všetky kremy , už vobec maleho nekremujem a je krásny

linette
23. sep 2009

bib vecer jak sa ulozim do postele, budem kludna a budem mysliet na cakry. to zvieratko sa mi objavi same? hned jak sa objavi tak pojdem dalej. nejako tak?

denisocka
23. sep 2009

nejako tak si to predstavujem aj ja , čakru po čakre, čakať na zvieratko a poobzerať si ho a ísť dalej a hlavne zapamatať a NEZASPAT

ness
23. sep 2009

deni, zapichla, ze uz si od pc odisla

denisocka
23. sep 2009

NIKDY NEDODRžíM čO SI SLUBIM 😀

dali4
autor
23. sep 2009

Hm... tak budem musiet vydržat, čo už.

linette... ináč je pravda že ked som malého čakala tak mi nebolo absolutne nič, ani na začiatku. Ani som nevedela že som tehotná, len mi bruško rástlo, bola som plná energie. Teraz som stále unavená, kríže bolia od začiatku, aj tie nevolnosti... kto vie či to súvisí z pohlavím dietatka. Len bruško mám teraz úplne také isté ako so synom 😅 ... skor špicaté. A v 1. teh. som pribrala 9 kíl a teraz tak isto.

myw ... aj som si to myslela. Moj muž vždy hovorí že sa mu nič nesníva 😒.Má sen tak dvakrát do roka 😅 ...

ness... ináč poviem pravdu ešte som sa nestretla s niekym komu by bolo na konci teh. zle 😕 ... preto som sa pýtala 🙂 . No každá sme úplne iná, každý človek je originál tak je to v podstate logické že to prežíva každý ináč.

deni... može byt. Ináč táto naša malinká vyzerá že bude aj vačšia ako syn.
bibula... to ti teda nezávidím 😒 , ble... ja určite nebudem 😵