• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
:grinning:

no idem jamchystať veci,dnes dojdu svokrovci,hadam mi nepokazia naladu nevhodným darčekom. ináč,aj vy ste taký ako ja,že ja radšej nechcem dostať na sviatok nič,ako niečo čo mi vytočí nervy ?
27. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja k svatku nedostavam nic, jenom smsky :frowning2:

Ale jinak...ty kdyz se mi nelibi darek, tak ho poslu dal... :wink:
27. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janus ide ti to dobre :wink:
27. sep 2009 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja niekedy same hluposti dostavam. narodeniny mam v january a od tety vzdy v january nieco vianocne dostanem :angry: :grinning: ale tak to schovam do vitriny k buducim vianociam :grinning:
ja to berem tak, ze aj ked mi daju hlupost aspon si na mna spomenuli :slight_smile:
27. sep 2009 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,niektore veci od svokry nieje kam poslať dalej :grinning: teda,by som sa hambila posielať dalej ,ona nabehne do činaka a nakupi kopu haraburdia
27. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
den mas 4444!!!!!!!!!!

Najkrajsi darcek je samovyroba :slight_smile:
27. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
janus -prave som to nakopi
Diskusia Kontakt s anjelmi dali4 4444 Dnes o 13:27
denisocka
27. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vyrabim aji karty :slight_smile:

Linette ďakujem :slight_smile:
27. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ted jsem koukala na zacatek teto temy....zajimave :wink:
27. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 4444 príspevok? čo to znamená?
27. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze si dala 4444 -ty prispevok? :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja,či ty? či som nepochopila?
27. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyyy :grinning:
27. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
;AJ 4000 SOM DALA JA
27. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte všeci :wink: ... ja len tak na skok som sem kukla, dočítavam, zdravím aj loretku :dizzy_face:
Pozerala som tie videá ohladne roku 2012 a musím povedať že som sa teda nad tým pousmiala. Vobec neverím že sa zo Zemou stretne nejaká planéta a bude koniec sveta :sweat_smile: , vela ludí si velmi zle vysvetluje zmeny ktoré majú prísť... Podla mna je to hlavne o zmene vo vedomí ľudí.
Veď kolkokrát sa už hovorilo že má prísť tzv. koniec sveta, takým sposobom že bude Zem zničená, a nič... O roku 2000 to tvrdili vedci s takou istotou, že vtedy keď mal prísť Silvester, pamatám sa, ľudia mali normálne depresie, že čo príde...
Dnes vedia veľmi dobre graficky znázorniť ako bude Zem zničená, píše sa o tom veľa aj na nete, v novinách, časopisoch, je strašne veľká informovanosť čo sa dá veľmi dobre zneužívať a manipulovať ľuďmi...
Okrem toho, aký zmysel by to malo ... ? Preto že je na svete chaos? Že sa dejú rozne katastrofy, vojny? Ľudia sú zlí na seba tak by mal byť koniec ? Veď práve preto že sa dejú také veci, je to len dvihnutý prst, že sa máme zobudiť a začať myslieť iným zposobom abysme to všetko napravili... Čo by to malo za zmysel že teraz všeci zomrieme :confused: ??
27. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja tomu neverim dali...to jednoducho nejde,ale celozemske stahovaie neznie zle....nie?
:slight_smile:
27. sep 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To je fakt :slight_smile:
27. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janus... to je aura nebo grafika :sweat_smile: ?
27. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janus... a jaký karty vyrábíš ?
27. sep 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni ako? Ty už si začala čítať :wink: ? Ja už dočítavam posledné strany... už sa teším na ďalšie ... myw :dizzy_face:
27. sep 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni zacala,teraz je off,bo ma svokrovcov :zipper_mouth:
27. sep 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokrovcov som poslala vyvenčiť maleho .... začala som čítat,som na 2 kapitole,zatial ma to nechytilo za srdce
27. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musim dodať že ma to nechytilo preto,lebo to mám vytlačene 16 stran na jednej A4 a mam problem prečítať par riadkov .... už hočím do muža nech ma vezme k svokrovi potajmä a vytlačím to tak,ako to ma byť ,bo nemam z tej knihy teraz nič :pensive:
27. sep 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ??? :sweat_smile: svokrovci nikde,dieťa nikdy,vy nikde :sweat_smile:
27. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dieťa nikde :grinning:
27. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hviezdičky :grinning:
už som prišla z chalupy domov a hádajte čo som urobila prvé - zapla PC a šup za vami na koníka :grinning: :grinning:
Ešte že nemám doma polovičku :confused:
No čítam,že deni žhaví od rána klávesnicu :grinning: :grinning: dobré stránky dáva :grinning: :grinning: poučné :grinning:
Inak na chalupe bolo super, sedieť na slniečku,piť kafčo a nasávať atmosféru :dizzy_face:
milujem takúto jeseň :slight_smile:
ja som knihu ešte nečítala no už teraz sa teším :dizzy_face: :dizzy_face:
je mi ľúto loret, že dá známym čítať aby sa zasmiali - smutné, ved ked o niečom nič neviem, tak sa tomu nebudem smiať :angry: to robia decká na základke, lebo si ani neuvedomujú ako veľmi sa tým dá zraniť :angry: :angry:
aj ked ona nezraňuje nás alebo ako to mám napísať, ale sebe robí tým zle, lebo sa jej vyskytne situácia v živote a vtedy si spomenie :fearful: no veď každý sa učí sám na sebe :frowning2:
27. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ty máš opäť nové foto :dizzy_face:
27. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada.to je suseda? :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som ja , ale to je cez ten program happyhair či jak
27. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ako fotka z občianskeho :grinning: :grinning:
no na tejto si úplne iná ako som si ťa predstavovala, keď si mala len jedno očko :sweat_smile:
27. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok