• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

5. októbra 2016 
ja si myslím,že treba nechať loretku robiť čo chce, je o dosť pozadu aj tak ,takže my sa musíme povzniesť :wink:
27. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
šak aj my sme tam boli kedysi kde ona :wink: moja švagrina vyšudovala pre vlastnu zvedavosť a duchovne naplnenie,teolog.fakultu - katechetizmus a čo ona mi hovorí :pensive: no nato treba mať dobry žaludok, a niekdy na spoločnom obede alebo ked sme vonku mi posmešne povie - nejdedz kukuricu,bo čo ked to tvoj inkarnovany príbuzný a take hlody :wink: ja jej zato dala jeden katechetizmus novodoby, ktovie či to aj nevyhodila :grinning: musim sa jej popýtať , by som si to kukla teeraz
27. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka,no vidiš,,,, jedno očko,ruhe očko ,, nos , papuľa a čarne vlasy :grinning:
27. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deni :grinning:
inak ja som si ta tiez predstavovala inak podla toho oka, ako blondinu
27. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som si chcela nahodiť fotku, ale anpísalo mi že je väčšia ako sa môže sem vložiť :frowning2: a kedže neviem fotky zmenšovať, tak znova nebudem mať žiadnu :cry:
a vy si stále meníte a ste tam pekné :pensive: a ja to neviem :angry:
27. sep 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...tak budem teda za záhadnú... :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz ma napadlo, nobody nevieš poradiť ako sa zmenšujú fotky?? :confused:
27. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a v com otvaras fotky mirka, mas irfan, nebo co ?
27. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no volá sa to adobe fotoshop :pensive:
27. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked klikne na fotku, tak sa ti otvori rovno vo photoshope ?
27. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hore je napísané ACD See Pro foto manager a pred tým číslo fotky
27. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka to ti spravi ajACD -jednoducho otvor fotku,oznac co chces kliknip ravou myskou a daj ulozit vyrez...sprav to na fotke kde si dalej,aby sa tym aj zmensila...no ako prva pomoc staci
27. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
normalne byva v AP v hornej liste Image a tam najdes resize alebo resize/resample a tam nastavis pixely take, ake su povolene
27. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibula no ja mám všetko písané po anglicky a jelikoš anglicky neumím, tak by som uvítala pomocou čoho sa robí ten výrez :unamused:
27. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je z imikimi.com moooc dobra zabava, vsak to mam aji v albu photomontage :grinning:
27. sep 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
otvoris fotku,kliknes pravou myskou,teda drzis a spravis si tvar-stvorcek obdlznik-to ti tak ostane,potom do vyberu klikni zase pravou myskou a tam mas disketku-ulozis
27. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka ak velmi chces, tak posli mi fotku a ja ti ju upravim
27. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa lubi ta co drzia tie prsty tu gulu :slight_smile:
27. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hurá :grinning: :grinning:
tak už aj ja mám fotku :grinning: :grinning: ďakujem za pomoc :pensive: :dizzy_face:
27. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sama si si?
ak ano,tak gratulujem-naucila si sa nieco nove :wink:
27. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibul, sama :sweat_smile: som doma len so psíkom, tak ťukám ako ďatel :grinning: :grinning:
Som závidela, že máte stále iné fotky už som aj skúšala ale som nevedela čo stlačiť na uloženie, lebo len som obrázok vyrezala a ďalej som nevedela ako ho uložiť :grinning: :grinning:
Ja niekedy keď sa zatnem, tak aj danú vec dokončím :grinning: :grinning: inak sa ale moc nezatínam :grinning: :grinning:
nemám veľa vytrvalosti :pensive:
ale musím pozrieť späť keď vám radil nobody niečo o fotkách a ich úpravách :confused: ste ich robili tak aby bolo pozadie čiernobiele,no ja som to neskúšala, lebo som vás nestíhala čítať po príchode z práce :dizzy_face:
27. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning:
super,vsetko chce trpezlivost a skussat a skusat....
27. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirko, gratuluju k fotce.... :slight_smile:
27. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibul tvoj príspevok pod mojím vyzerá ako keby si nazerala zospodu :grinning: :grinning: kuk :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janus pozerala so tvoj album :confused:
malú máš krásnu :pensive: úžasné modré očká má :wink: ako anjelik :dizzy_face:
27. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano mirka,aj adina ma taku fotku,ze na seba pozerame,tak aspon vidim viacere :slight_smile:
27. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka dik...pripominas mi moju kamaratku :wink:
27. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto sa zapoji,poslem vysvetlenie do ip,aby sme sa nemyslili,nerozoberajte tu:slight_smile:iba napiste co

# Predstavte si sami seba v bielej miestnosti. Ste v posteli a všetko naokolo je biele. Ako sa cítite?
# Čo je vaše obľúbené zviera? Aké vlastnosti podľa vás má?
# Čo je vaša obľúbená farba? Ako sa cítite, keď na ňu myslíte?
# Predstavte si, že ste na pláži. Nikde nikoho, len oceán pred vami. Čo urobíte?

:grinning:
27. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj a čítate teraz knihu od myw??
lebo ja som si ju požičala z knižnice ale som sa ešte na ňu nenakopla :angry: tak neviem, kedy začnem :pensive:
ja totiž keď čítam, tak absolútne nič nerobím :grinning: :grinning:
Keď som čítala Da Vinciho kód tak som začala v sobotu a v nedeľu som mala prečítanú čo ma tak zaujala :sweat_smile:
no doma nemal ani kto riad umyť :pensive: polovička penila :fearful: a ja stále že už iba pár strániek mám :sweat_smile: :sweat_smile:
aj pred týždňom som prečítala 3 knihy - 2 od Urbaníkovej-tie boli super,jednu ok Keleovej a jednu som dočítala pred dvomi dňami od Matkina :dizzy_face:
a teraz mám posťahované niečo čo ste tu spomínali ale kedy sa k tomu dostanem-to veru ozaj neviem :fearful: :confused: :sweat_smile:
27. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibul ja sa zapojím :grinning:
27. sep 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok