Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
27. sep 2009

😀

no idem jamchystať veci,dnes dojdu svokrovci,hadam mi nepokazia naladu nevhodným darčekom. ináč,aj vy ste taký ako ja,že ja radšej nechcem dostať na sviatok nič,ako niečo čo mi vytočí nervy ?

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

Ja k svatku nedostavam nic, jenom smsky ☹

Ale jinak...ty kdyz se mi nelibi darek, tak ho poslu dal... 😉

linette
27. sep 2009

janus ide ti to dobre 😉

linette
27. sep 2009

deni ja niekedy same hluposti dostavam. narodeniny mam v january a od tety vzdy v january nieco vianocne dostanem 😠 😀 ale tak to schovam do vitriny k buducim vianociam 😀
ja to berem tak, ze aj ked mi daju hlupost aspon si na mna spomenuli 🙂

denisocka
27. sep 2009

no,niektore veci od svokry nieje kam poslať dalej 😀 teda,by som sa hambila posielať dalej ,ona nabehne do činaka a nakupi kopu haraburdia

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

den mas 4444!!!!!!!!!!

Najkrajsi darcek je samovyroba 🙂

bibula
27. sep 2009

😀
janus -prave som to nakopi
Diskusia Kontakt s anjelmi dali4 4444 Dnes o 13:27
denisocka

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

Ja vyrabim aji karty 🙂

Linette ďakujem 🙂

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

Ted jsem koukala na zacatek teto temy....zajimave 😉

denisocka
27. sep 2009

ja mam 4444 príspevok? čo to znamená?

bibula
27. sep 2009

ze si dala 4444 -ty prispevok? 😀 😀 😀

denisocka
27. sep 2009

ja,či ty? či som nepochopila?

bibula
27. sep 2009

tyyy 😀

denisocka
27. sep 2009

;AJ 4000 SOM DALA JA

dali4
autor
27. sep 2009

Ahojte všeci 😉 ... ja len tak na skok som sem kukla, dočítavam, zdravím aj loretku 😵
Pozerala som tie videá ohladne roku 2012 a musím povedať že som sa teda nad tým pousmiala. Vobec neverím že sa zo Zemou stretne nejaká planéta a bude koniec sveta 😅 , vela ludí si velmi zle vysvetluje zmeny ktoré majú prísť... Podla mna je to hlavne o zmene vo vedomí ľudí.
Veď kolkokrát sa už hovorilo že má prísť tzv. koniec sveta, takým sposobom že bude Zem zničená, a nič... O roku 2000 to tvrdili vedci s takou istotou, že vtedy keď mal prísť Silvester, pamatám sa, ľudia mali normálne depresie, že čo príde...
Dnes vedia veľmi dobre graficky znázorniť ako bude Zem zničená, píše sa o tom veľa aj na nete, v novinách, časopisoch, je strašne veľká informovanosť čo sa dá veľmi dobre zneužívať a manipulovať ľuďmi...
Okrem toho, aký zmysel by to malo ... ? Preto že je na svete chaos? Že sa dejú rozne katastrofy, vojny? Ľudia sú zlí na seba tak by mal byť koniec ? Veď práve preto že sa dejú také veci, je to len dvihnutý prst, že sa máme zobudiť a začať myslieť iným zposobom abysme to všetko napravili... Čo by to malo za zmysel že teraz všeci zomrieme 😕 ??

bibula
27. sep 2009

ani ja tomu neverim dali...to jednoducho nejde,ale celozemske stahovaie neznie zle....nie?
🙂

dali4
autor
27. sep 2009

To je fakt 🙂

dali4
autor
27. sep 2009

janus... to je aura nebo grafika 😅 ?

dali4
autor
27. sep 2009

janus... a jaký karty vyrábíš ?

dali4
autor
27. sep 2009

deni ako? Ty už si začala čítať 😉 ? Ja už dočítavam posledné strany... už sa teším na ďalšie ... myw 😵

bibula
27. sep 2009

deni zacala,teraz je off,bo ma svokrovcov 🤐

denisocka
27. sep 2009

svokrovcov som poslala vyvenčiť maleho .... začala som čítat,som na 2 kapitole,zatial ma to nechytilo za srdce

denisocka
27. sep 2009

ale musim dodať že ma to nechytilo preto,lebo to mám vytlačene 16 stran na jednej A4 a mam problem prečítať par riadkov .... už hočím do muža nech ma vezme k svokrovi potajmä a vytlačím to tak,ako to ma byť ,bo nemam z tej knihy teraz nič 😔

denisocka
27. sep 2009

kde ste ??? 😅 svokrovci nikde,dieťa nikdy,vy nikde 😅

denisocka
27. sep 2009

teda dieťa nikde 😀

mirka1308
27. sep 2009

Ahojte hviezdičky 😀
už som prišla z chalupy domov a hádajte čo som urobila prvé - zapla PC a šup za vami na koníka 😀 😀
Ešte že nemám doma polovičku 😕
No čítam,že deni žhaví od rána klávesnicu 😀 😀 dobré stránky dáva 😀 😀 poučné 😀
Inak na chalupe bolo super, sedieť na slniečku,piť kafčo a nasávať atmosféru 😵
milujem takúto jeseň 🙂
ja som knihu ešte nečítala no už teraz sa teším 😵 😵
je mi ľúto loret, že dá známym čítať aby sa zasmiali - smutné, ved ked o niečom nič neviem, tak sa tomu nebudem smiať 😠 to robia decká na základke, lebo si ani neuvedomujú ako veľmi sa tým dá zraniť 😠 😠
aj ked ona nezraňuje nás alebo ako to mám napísať, ale sebe robí tým zle, lebo sa jej vyskytne situácia v živote a vtedy si spomenie 😨 no veď každý sa učí sám na sebe ☹

mirka1308
27. sep 2009

deni ty máš opäť nové foto 😵

bibula
27. sep 2009

no parada.to je suseda? 😀 😀 😀

denisocka
27. sep 2009

to som ja , ale to je cez ten program happyhair či jak

mirka1308
27. sep 2009

deni ako fotka z občianskeho 😀 😀
no na tejto si úplne iná ako som si ťa predstavovala, keď si mala len jedno očko 😅