Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
3. sep 2009

🙂

j.a.n.u.s.
3. sep 2009

mywiel 😀
tesne po smrti jsem mivala sny o tatovi jak mi umira v naruci, jak je nemocny(chodila jsem kazdy den na JIP) a porad se mi objevoval takovy smutny a proste "zamotany"....po nejakem case za mnou prisel, sedeli jsme spolu na gauci a povidali si a jak pises myw...jeho oblicej se cely usmival...byl zdravy, silny a krasny!

Mezitim za mnou chodil uz jen takhle...plny zivota 😉 ...jednou jsem mela hrozne dva dny, proste neskutecna depka a prosila jsem tatku at se za mnou stavi, ze se mi styska...dva dny jsem zadala a nic! Jak jsem "to pustila"....prisel, ale tak silny zazitek jsem nemela celych tricet let!

Mam nase rozhovory vsechny zapsane(snovy denik)....

denisocka
3. sep 2009

ach,ako by som sa aj ja aspon raz ešte s mamkou "stretla" 😔 ale nič,ani vo sne ani mimo,darmo prosím 😒

mywiel
3. sep 2009

Deni bud trpezliva, ak to naozaj bude potrebné ona pride, niekedy to potrebné nie je pre tvoj duchovny vyvoj, lebo ty vies, ze je to tak, rozluc sa s nou pred spanim a kludne sa s nou rozpravaj dalej pred spanim jej hovor veci, ona to skor ci neskor dostane, nieco ak nahrat odkaz do vesmirneho odkazovacu. Niektoré duse nemozu hned prist, musia sa tam hore najprv zorientovat a to niektorym dusiam trva aj roky, nie zeby nechcela prist, ale mozno este nemoze na tento cas. A stretnes sa este s nou, to sa neboj.

denisocka
3. sep 2009

☹ dik,idem radšej spať

mywiel
3. sep 2009

Dobru noc Deni. Idem uz aj ja.

mywiel
3. sep 2009

Vela ludi trpi v zivote a vyznam utrpenia byva len ten aby sme sa naucili laske. Ak ludia povedia, nikdy neodpustim, alebo navzdy budem smutna a nevyriesia si to tu na Zemi, tak ked zomru tie pocity ich budu sprevadzat dalej a brzdit, preto je lepsie sa zbavit nenavisti, smutku atd. este tu. Lebo to co si nedoriesime teraz tu na Zemi v tomto zivote, tak budeme riesiet dovtedy kym ten problém neodstranime dovtedy sa budeme tocit v bludnom kruhu a to aj po smrti, mozno to je to co ludia nazyvaju "peklom" ale to si robime sami, zalezi na nas ci sa chceme oslobodit a uzdravit sa. Pekny vecer, lucim sa, uz sa mi zatvaraju oci.
🙂

petruci6
4. sep 2009

baby co znamena kombinacia cisiel z 8, 28,8,18,???

mywiel
4. sep 2009

Holky a co to znamena, ze som v priebehu 1ho tyzdna stratila 1 nausnicu a vzdy z lavého ucha, nikdy sa mi to predtym nestalo a dalsie nausnice v kelu, neviem co to ma znamenat, asi mam viac pocuvat svoj vnutorny hlas (lava strana je zensky princip cize emocionalna), alebo si niekto robi srandu... 😀 😅 😕

mywiel
4. sep 2009

Uz je to druhy par nausnic striebornych, no co uz... 😒
Petruci co ja viem tak 8cky su stastné a posvetné cisla, lebo znazornuju nekonecno, moja dcérka si vybrala az tri osmicky ked sa narodila (datum a cas). 😉

angelik
4. sep 2009

alebo ta tvoje telo upozornuje, ze ich nemas nosit (hroziaci zapal, alergia a pod. 😉 🙂 )

sorry, ze som tu vbehla, ale trocha vas citam, ale nemam zazitky ako vy, teda ani neprispievam

ale verim snom (ale nie snarom, najlepsie je naucit sa rozumiet svojim, zapisovat, pozorovat, hladat suvislosti, a potom si ich vie kazdy sam vylozit)
a verim v teke 'programovanie' buducnosti, v zmysle, ze aj myslienky sa mozu stat skutocnostou 🙂 ale vzdy, ked si nieco prajem, nezabudnem dolozit, aby to bolo to najlepsie riesenie pre vsetkych, aby s tym zelanim sa nestalo aj nieco zle 😒 (ale nikdy neziadam od nikoho konkretneho -boh, anjeli..., ale len proste smerujem svoje myslienky k tomu cielu 😉 )
a v intuiciu, telepatua (najma medzi blizkymi ludmi)
a v silu pozitivneho myslenia 🙂

dali4
autor
4. sep 2009

Ahojte 🙂... myw,mne sa zvykne snívat o mojej babke,ktorá zomrela ked so mala 15 rokov,velmi som ju milovala.Do mojich 8 rokov som s nou bola častejšie ako s rodičmi.Ked zomrela tak tesne pred pohrebom prišla v noci ku mne...ja som bola otočená chrbtom do izby tak som nič nevidela ale zacítila som vánok a naraz si ku mne lahla do postele,počula som ako sa odhrnuli periny a zavrzgala postel vedla mna.Vedela som že je to ona.Lebo niekolko mesiacov pred tým než zomrela,bývala u nás a spala so mnou v izbe.Od nás mala bližšie do nemocnice,už bola velmi chorá.V noci sme sa zvykli držat za ruku.No,a odvtedy chodí za mnou v snoch🙂 velmi často.Ale je to vždy také zvláštne...ani mi to nepripadá ako sny.Vždy sa stretneme,porozprávame a pritom ja v tom sne viem že je mrtva a že ma prišla len pozriet.Babka mi aj zvykne povedat,že sa má dobre a že už bude musiet zase íst 🙂 Myslíš že sa naozaj takto stretávame ? A vždy je to u nej v kuchyni,kde sme trávili vela času.

petruci6
4. sep 2009

mne sa podarilo,ze vypisat len 8,alebo leziacu 8 ako nekonecno
teda chytim pero a pise to same...vobec netlacim,len sa ho jemne dotykam,akoby to pisal niekto iny...len neviem co to znamena

mywiel
4. sep 2009

Angelik je to celkom mozné, lebo ma to lavé ucho svrbelo no a az som stratila druhy par v priebehu tyzdna, zvlastne, lebo na striebro som nikdy alergicka nebola len na nikel.
Petruci zrejme krasny dokaz toho, ze nic nezanika, len pokracuje, ze nezomierame len pokracujeme, mozno preto to nekonecno, krasne ti to ukazuju, ja som mala tiez jasny dokaz, lebo som ho chcela, tiez som dakedy pochybovala, teraz uz nie... 😉 🙂

denisocka
4. sep 2009

ja prave stahujem film Nadherna zelena a mal by byť s titulkami ,tak dufam že sa nesklamem a bude 😵

mywiel
4. sep 2009

Dali o tom niet pochyb ze sa stretavate. Ked za mnou pride otec, tak citim vahu ako ked si sadne clovek na postel, viem, ze sedi pri mne a polozi mi ruku na plece ked spim, normalne citim vahu ruky, tiez sa s nim rozpravam o vela veciach a tiez viem ze je mrtvy, ale co to vlastne znamena "mrtvy"? Len to ze existuje dalej, len bez telesnej schranky, ale charakter ludi sa po smrti nemeni, ma stale svoju povahu aj nadalej. 😀 😉 😵

denisocka
4. sep 2009

baby a dobre som pochopila že 10.proroctvo bolo ODPUSTENIE?

mywiel
4. sep 2009

Ja mam dvd to Celestinske proroctvo aj Krasnu zelenu, ale uz som ho videla davno uz si to nepamatam, asi si ho pozriem znovu.

denisocka
4. sep 2009

no na konci zortrel žreb - a tam bolo že 10. a na žrebe písmena SORRY

twinflame
4. sep 2009

8 predstavuje nekonecny prud energie. Energia sa len premiena, premiesava sa, ale stale prudi a nevytraca sa, len sa meni na inu formu energie. 8 teda predznamenava, ze sa veci daju do pohybu, nieco co stagnovalo sa zacne vyvijat.

emyly
4. sep 2009

ahojte....ako vás tak čítam,trošku aj závidím tým,ktorým sa o mrtvych prisnije...naša starká odišla a ja ju stále čakám... ☹ neprisnila sa mi,nenavštívila ma,nijako mi nedala vedieť že jej je dobre...dali,ako dlho je tvoja starká mrtva? dá sa s tým vôbec nejako vyrovnať? aj ja som mala k tej svojej velmi blízko... ☹ tiež by som jej chcela toho tolko povedať...ako sa máme,čo máme nové...za živa by ju to veľmi zaujímalo ☹ stále rozmýšlam nad krutosťou života, prečo to tak veľmi musí bolieť... ☹

denisocka
4. sep 2009

dobre ranko baby 😉 ja sa ešte prebudzam k čimom,chcem poupratovať aby som mala zajtra relatívny veget ........... v noci sme mali hroznu burku , ach jak sa ja burok bojim - ted hlavne bleskov. Ja keby že som niekde v lese a začne burka,tak zošaliem od strachu 😅

mywiel
4. sep 2009

Videla som to pred rokmi tak si to uz vobec nepamatam, len utrzky, ale pozriem si ho znovu, ja to mam z Kanady a je to vo francustine.

mywiel
4. sep 2009

Emyly ale to jej mozes povedat aj tak, ona to bude pocut.
Deni mi debatujeme o kupete toho nasho domu, dufam, to vynde, zacina sa to hybat, verim, ze ten dom je nam sudeny. 🙂

http://site.immostreet.ch/asp/base.asp?SKIN=is&...

denisocka
4. sep 2009

krasne krasne,držim palce,aj ked tam kde teraz bývate sa mi zda užasne

mywiel
4. sep 2009

Dakujem Deni. No je tu uzasne ale iba 3,5 izbovy byt s balkonom, a bez vlastnej zahrady.

denisocka
4. sep 2009

ja som v 3 izbovom byte u nás v dedine a začítam to tu už neznašať,tiež chcem svoj domček a dvor,ale nemame na to a požičku nechceme ☹ a kým našporíme,tak aj umriem

petruci6
4. sep 2009

pekny domcek 😉 krasne prostredie

mywiel
4. sep 2009

Ja chcem zahradu hlavne kvoli detom, aby hocikedy mohli vybehnut sa hrat von. Dakujem Petruci dufam, to uz tentokrat vynde. 🙂

bibula
4. sep 2009

KRASNY DOMCURIK,TAKY TAJOMNY 🙂