• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
Jééj si zlata :slight_smile:
29. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze od dola je lev, jasterica, biela volavka, jezko, fialovo modry had so zltymi ocami, slon, cierna macka.
Toto macacie oko je fajn ale ja som mala ciernu macku. :grinning:
29. sep 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adina menia sa podla toho ako sa ucis a napredujes... :dizzy_face:
29. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibu ja to mam z tej str. od Janus. :wink:
29. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HM? MYW? :sweat_smile: :confused:

zajtra "polepim" :slight_smile:
adi tebe potom hej,nech sa mi to nepletie
29. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw - a ktore by tam mali byt aby si zistila ze si postupila?Alebo co by sa malo zmenit?
29. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre bibul :slight_smile:
29. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj toto je krasne myw,zahadne
29. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kazdé zviera ma pre teba nejaky odkaz a ma nieco vyliecit, nieco ti povedat...treba s nimi komunikovat. Ked to zviera uz nebudes potrebovat pride iné. :slight_smile:
myw imikimi?
Ano hram sa zase... :grinning:
29. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,mne by mohol moj kohut dzobnut do hlavy nie?
29. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vospolok a ty myw sa tolko nemen,bo sa mi už pletieš :grinning:
29. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deni,ty musis byt fakt mimo....dobru noc :slight_smile:
29. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, zdravím, není moc času (fotky, 3D modelování, web) - dneska v tom jedu od rána a jsem mrtvý ...a ještě bohužel budu muset aspoň 2 hodiny - a pak už snad spánek

ivka - sluníčko a objektiv (lomy světel) nejspíš ... prach bych neřekl - to by nebylo tak přesně geometrická
vidím, že si hrajete s jedním webem - nevím, jak se to jmenuje, mywiel posílala, do tý doby jsem o tom ani netušil ... je to zajímavý
pa
29. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akorát Ivi se mrkni na objektiv - asi tam bude nee špína, ale nějaká skvrna - měkký hadříček a očistit :wink:
29. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu zas po dlhšom čase -práca mi nedá prosím vás potrebujem vysvetlit tieto čísla je to vlastne dnešny dátum na mobile som mala 29.09.09 ked som sa počas dna pozrela kolkého je tak som zmeravela počula som totiž že deviatky sú neni moc štastné :frowning2:
29. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka nie su stastné a nestastné cisla, len také ktoré ti ukazuju co sa mas naucit... :wink:
29. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem na teba mysliet... :pensive:
29. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
30. sep 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaaaanko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja vám prajem dobré ránko :dizzy_face: ...
30. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dneska idem do roboty ... Ale mám to s odvozom aj dovozom :sweat_smile: na dve hodinky, takže pohoda. Od pondelka som sa nejako necítila, takže som už odvolala všetky objednávky, ale dnes v noci sa mi niečo prisnilo, ani neviem čo :confused:... ale ráno som mala pocit že mám dneska íst :slight_smile: . Mám dobrý den, cítim že sú anjeli pri mne...
30. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mywiel... ja už knihu od teba posúvam aj ďalej :wink: Keď som o nej rozprávala tej kamoške /čo som jej vo sne liečila nohy, pamatáš, písala som/, tak ta mi ju trhala z ruky :grinning: ... bola úplne hotová že aká kniha :slight_smile:. Tešila som sa s ňou. Povedala som jej že je od teba :dizzy_face:.
30. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky - dala som do albumu dalsiu /sa/ :grinning:
ivi-v nedelu nemozem... :confounded: :confounded:
a myw,knizku uz skoro mam v hlave....
idem na totemik /najprv jeden potom druhy:slight_smile:/
tu moju dlllho slubenu uz mam v pc,takze nahodim potom link
bodynko-ved vravim,chce to oddych.... :wink:
deni-ako vzdy prva....uz nechcem oko,radsej budem spat a snivat :grinning:

/mimochodom,vcera sa na mna pozerala mrtvola cez okno-v sne a dnes som zase mala mooooc kruhov a kolies.. :sweat_smile: ./
30. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojko,
tak ja som mala zase sen s mojou prvou davnou laskou (dost sme si ublizili aj ked nechtiac). Snivalo sa mi, ze na zhnitom ovoci vyrastol pekny zeleny travnik, po tom travniku chodil jeho maly syn (cakaju babo v januari), no a napriek tomu, ze ten travnik sa trosku prehybal, nebol uplne stabilny, bolo pekné vidiet ako po nom jeho syncek behal s bosymi nozkami, my sme sa prisli na malého s Kayou pozriet (on neviem ze mam dieta, ale asi tusi), potom som s nou odchadzala za ruku a on sa za mnou dival... :confused:

Presne viem co mi tymto snom chceli povedat, nepotrebujem vysvetlenie, len sa chcem podelit ako krasne nazorne to niekedy poslu... :dizzy_face:
30. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibula tak snivaj... :grinning: :wink:
Ja som potrebovala kvietky, zelen, ako vily... :grinning:
A kruhy a kolesa, netocis sa v jednom kuse? :grinning: :confused:
30. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali to som rada, ja uz tu knihu nebudem hocikomu posielat, len ludom co si myslim, ze su na nu pripraveni. :pensive:
30. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ako zavity v mojej hlave....
krasny sen,proste nie je co vahat :wink:
ja miluejm polne kvety,celu luku posiatu farebnymi fliacikmi,nad tym sa vznasa modry a zeleny opar,nad tym fialova a ziariva obloha s modrymi a zltymi oblakmi.... :sweat_smile: :confused: zase som si uletela :grinning:
30. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibula ze nie je co vahat... :grinning:
No on bol moja spriaznena dusa, moja polovicka, ale vlak nam usiel, prajem mu len aby bol stastny, zasluzi si to, a vidis deti nam davaju novy zaciatok, na zhnitom ovoci narastol vdaka nim zeleny travnik aj ked este nie uplne stabilny, ale to nevadi, casom kazdy sme nasli svoje stastie, ja verim, ze v buducom zivote sa este stretneme. :wink:
30. sep 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok